Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Durczoka: "Kamil ma dużo czasu na odpoczynek. Motor, motor, motor - to go odpręża"

353
Podziel się:

"On jest obecnie bardzo rozżalony" - mówi Marianna. "Ma dosyć mediów, dziennikarzy, dosyć wszystkiego. Trudno się dziwić, patrząc na to, co przeszedł". A co mają powiedzieć jego podwładni?

Żona Durczoka: "Kamil ma dużo czasu na odpoczynek. Motor, motor, motor - to go odpręża"
bETVSFEB

Marianna Dufek-Durczok, która od pierwszej publikacji tygodnika Wprost walczy razem z firmą PR-ową o wizerunek bogatego męża, postanowiła rozprawić się w Super Expressie z jego wrogami. Odwagi dodała jej decyzja prokuratury, która odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie molestowania w redakcji Faktów. Wprawdzie sam prokurator przyznał, że nie dowodzi to braku winy Durczoka, zaś minister sprawiedliwości dodał, że prawo w tym względzie "nie nadąża za życiem" i należy je jak najszybciej zmienić, jednak żona gwiazdora odetchnęła z ulgą i jest przekonana, ze już po wszystkim.

Brak zdziwienia z mojej strony. W moim odczuciu nastąpiła rzecz oczekiwana. Oczywiście cieszę się, że jest tak, jak jest. To akurat dobra wiadomość. Do tej pory to był straszny problem, bo albo Kamil miał na przeciwko siebie informacje i plotki ludzi, którzy coś mówili bez podawania tożsamości; albo coś co układało się na poziomie pani prof. Magdaleny Środy, która powiedziała, że rozpytała kilka osób i one jej powiedziały, że to Kamil - atakuje w Super Expressie. To mnie najbardziej w tym poraziło. Profesor etyki mówi, że jej aparatem badawczym jest podpytanie w środowisku i że w każdej plotce coś jest. Pan wybaczy, ja kończyłam kulturoznawstwo i na zajęciach z folkloru miałam teorię plotki, więc ręce opadają...

Przypomnijmy, że nie tylko Środa powiedziała szczerze, co myśli na jego temat:

bETVSFED

Z wywiadu w Super Expressie przebija troska Marianny Dufek-Durczok o męża, który, jak ujawnia, źle znosi całą sytuację. Na szczęście po zwolnieniu z TVN-u ma przynajmniej dużo czasu i pieniędzy na swoje pasje. Dla odreagowania nerwów szaleje na motorze.

bETVSFEJ

Obecnie ma dużo czasu na odpoczynek, na przemyślenie wielu spraw. Nie ma specjalnej tęsknoty za telewizją, gazetami ani w ogóle za mediami, Zajmuje się teraz swoimi pasjami... - ujawnia żona dziennikarza. Motor, motor, motor. To go całkowicie odpręża. Pozwala zapomnieć. On jest obecnie bardzo rozżalony. Ma dosyć mediów, dziennikarzy, dosyć wszystkiego. Trudno się dziwić, patrząc na to, co przeszedł, czego doświadczył.

Co mogą więc powiedzieć jego podwładni?

bETVSFEK
bETVSFFe
KOMENTARZE
(353)
gość
7 lat temu
buahahahhaah pewnie motor, motor, motor, a wieczorem koks, koks, koks ...
gość
7 lat temu
a kogo to interesuje? powinien zniknąć z mediów, a nie jeszcze żona opowiada jakieś dyrdymały. ocieplanie wizerunku by PR agency?
Gość
7 lat temu
Parszywy cwaniaczek. Z gęby widac ze faszysta i zadufany czlowiek, ktorego zycie nic nie nauczylo. Bye be kamilek. Jedź wp**du na tym motorku.
bETVSFFf
gość
7 lat temu
Na jej miejscu bym go kopnęła w cztery litery, a nie tłumaczyła..
gość
7 lat temu
Rozżalony Kamilek. Och och och
Najnowsze komentarze (353)
gość
7 lat temu
trzymaj się jego trzymaj ,bo kto cię teraz zechce ,taki fart zdarza się raz
Gość
7 lat temu
To co z tym prawem,obecny kodeks karny nie odpowiada postaci Pana Durczoka???
gość
7 lat temu
ON MA DOSYC MEDIOW A MY MAMY DOSYC JEGO
gość
7 lat temu
kucyk pony kucyk pony k dupcok udupiony patataj patataj patataj kamilku.wio
e.
7 lat temu
żona Durczoka dla pieniędzy straciła kompletnie twarz jak jej Miluś
Gość
7 lat temu
To niech zmieni branże , ja mu odstąpie swoje miejsce w sklepie budowlanym za 1600 na msc bo też mam już dosyć swojej pracy.
gość
7 lat temu
panie Mariuszu, głowa do góry ! Nadal wierzę, że jest Pan niewinny. Niech pan nie czyta tych dyrdymałów. Ludzie lubią takie ploteczki. Poczekamy, co będzie dalej.
gość
7 lat temu
Nie powinien zniknąc bo niczego mu nie udowodniono. Ktoś bezczelnie rzucił plotkę i znalezli sobie kozła ofiarnego. Dzisiaj każdego mozna zniszczyć w każdej chwili. Powinni P.Kamila zrehabilitować
bETVSFEX
gość
7 lat temu
czyli szuka winy w innych, nie w sobie?
gość
7 lat temu
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka!!!!
gość
7 lat temu
oj Marianna Marianna ..... pitolisz tak z lojalności.
gość
7 lat temu
Kobieta bez klasy,widocznie nie ma szans na lepszego partnera i trzyma się go jak "rzep psiego ogona".
gość
7 lat temu
motor, motor, później zwali sobie konia, a tak w ogóle to o****h, wielkie nic...
gość
7 lat temu
A ciekawe dlaczego wspolpracownicy i podwladni nie poskarzyli sie wczesniej tylko dawali sie czolgac jak szmaty. Jesli ludzie sie sami daja to im nikt nie pomoze. Mogli zienic prace, zmienic szefa albo pojsc do sadu a nie teraz placza, bo ktos mu nabalaganil w zyciu i sie moga dolozyc aby kopac lezacego. Kazdy odwazny, ale wczesniej bierne goowna, wcale nie lepsze od Kamila, nawet jesli tak bylo. Klamstwo, kumoterstwo -jak sie kogos chce pozbyc to kij sie znajdzie. Kamil sobie poradzi, nie tu, to gdzie indziej, jednak ta cala sytuacja pokazuje jakie dziadostwo plaszczy sie aby w mediach pracowac. Ludzkie swinie, bydlo, q...o .....rzygac sie chce...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETVSFFQ
bETVSFFR
bETVSFFS
bETVSFFT
bETVSFFU
bETVSFFz