Magda Ogórek głosuje w wyborach prezydenckich (ZDJĘCIA)

W białej sukience przed kolano i czarnych szpilkach.

Obraz

Dziś o 7:00 rano w całej Polsce rozpoczęły się wybory prezydenckie. Lokale wyborcze będą otwarte do 21:00 a wyborcy mogą głosować na jednego z jedenastu kandydatów.

Swój głos oddała już Magdalena Ogórek. Zagłosowała w szkole podstawowej na warszawskim Mokotowie.

Kandydatce na prezydenta towarzyszyły kamery telewizyjne i fotoreporterzy. Wzorem swoich poprzednich kreacji, i tym razem zdecydowała się na białą sukienkę przed kolano i czarne szpilki.

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą