Paweł Kukiz ze strzelbą i... w czapce z lisa (FOTO)

1046
Podziel się

"Podobno nie będzie już programów Lisa w TVP..." - żartuje. Dziennikarz mu odpowiada. Bardzo ostro.

Paweł Kukiz ze strzelbą i... w czapce z lisa (FOTO)

Paweł Kukiz i Tomasz Lis od dłuższego czasu toczą wojnę w mediach. Dziennikarz zarzucił publicznie muzykowi-politykowi, że jest antysemitą. Ten odpowiedział mu na Facebooku i przy okazji pokłócił się z Radiem Zet za niedokładne cytowanie jego słów.

Dzisiaj Kukiz zaatakował Lisa na swoim profilu na Facebooku. Umieścił tam zdjęcie siebie w stroju łowieckim z czapką z futra lisa i strzelbą.

Podobno nie będzie już programów Lisa w TVP... - podpisał zdjęcie.

Fani Kukiza się podzielili. Niektórym bardzo nie spodobało się takie "poczucie humoru". Część zarzuca mu, że atakuje nie używając argumentów. W kolejnym wpisie przedstawił więc swoje propozycje ostrych zmian w prawie, wymierzone właśnie w Lisa:

Zakaz zatrudniania w mediach publicznych dziennikarzy pracujących jednocześnie dla mediów zagranicznych (Vide Tomasz Lis – z jednej strony "dziennikarz" TVP z drugiej płacą mu Niemcy wydający Newsweeka) - napisał.

Tomasz Lis przed chwilą ostro zareagował na wpisy Kukiza. Tłumaczy, że wcale nie pracuje w telewizji publicznej, tylko dostaje od niej pieniądze na firmę, a Newsweek jest polskim tygodnikiem.

Płacą mi nie Niemcy, a w praktyce czytelnicy. Zresztą guzik Kukiza obchodzi, kto mi płaci. Nie jego sprawa - pisze Lis. Niech się lepiej zajmie tym, kto i jak finansował kampanię jego patrona z miasta Lublin. (...) Granie na ksenofobii i germanofobii oryginalne nie jest. Owszem, prymitywne i obrzydliwe, ale nie oryginalne. "Płacą mu Niemcy", a fuj. Nie płacą? Ale może przylgnie. Pomysły Kukiza są całkiem zabawną kombinacją mentalności Putina z intelektem Kononowicza.

Lis zarzuca też Kukizowi, że znowu widział go na Pudelku i sugeruje, że widzi u niego jakieś "ślady przebytych chorób":

Ja jednak Kukizowi dziękuję. Więcej panie Kukiz, więcej proszę, chcemy poznać kolejne pana pomysły, które z takim entuzjazmem publikuje skrojony pod pana umysłowość portal pudelek. I tylko mała prośba. Niech Pan pisząc "program" czasem zajrzy chociaż do Wikipedii. Jak Pan tego nie uczyni, wyborcom może przyjść do głowy własny postulat, wpisania do naszego prawa wyborczego punktu zakazującego kandydowania na poważne urzędu ludzi zdradzających ślady przebytych chorób.

I kogo tu teraz brać na poważnie? Kukiza czy Lisa? Szkoda, że Tomek nie został jednak prezydentem, kiedy jeszcze prowadził w sondażach.

KOMENTARZE
(1046)
gość
5 lata temu
ehhhhhh już nie mogę ich wszystkich
Gość
5 lata temu
Pif Paf Łubudu...
gość
5 lata temu
brzydko, panie Kukiz, ze strzelba sie pokazywac i w czapce FUTRZANEJ !!! Jeden MYSLIWY juz poszedl z bulem!
Gość
5 lata temu
Kocham was ludzie :)
anie?
5 lata temu
słaby żarcik Kukiza jednak
Najnowsze komentarze (1046)
Gość
3 lata temu
Lisiecki resortów p***c.
gość
5 lata temu
i w mycce :-)
gość
5 lata temu
dajcie zdjęcie Lisa z pejsami :-)
gość
5 lata temu
LIS DO NORY
Syf
5 lata temu
Zadam. tomografii "głowy" kukiza bo jednak alkohol zniszczył więcej komórek niż wyglądało!!!!!
gość
5 lata temu
Śmierdzi od Lisa czosnkiem !!
gość
5 lata temu
To chyba ty nic nie zrozumiałeś deklu, popieram 1 post, lis z skulonym ogonem przybiegł liczył że Prezydent poda ścierze rękę po tym co zrobił! Wstyd że takie coś w mediach siedzi i innym opowiada takie bzdury!!!! Parszywy p***h! Oby zginął w odmętach piekielnych!
lex
5 lata temu
Przypomnijcie sobie jak z Lisa naśmiewał się T***k, kiedy ten na jakimś raucie trzymał na kolanach maskotkę rudego liska, dając do zrozumienia, że Tomasz Lis to taka lalka i pajacyk, który zrobi wszytko by zadowolić swojego Pana. Zatem idąc dalej kim do k***y jest ten Lis? Weź gościu zmien nazwisko na rodowe, bądz mężczyzną z jajami a nie pajacykiem na powrozie i wyjdzie jaka jest twoja rola w polskim establishmencie, Panie Lisienko z Białorusi, którego cała rodzina była w NKWD. Jak taka poczwara ma czelność atakować Pana Kukiza, sami sie zastanowcie...
gość
5 lata temu
Nie ,chciałbym mieć prezydenta z przepitą twarzą Kukiza,na dodatek źle wychowanym i z jego rynsztokowym słownictwem.
biznesmen
5 lata temu
Kamizelki ratunkowe tanio sprzedam! Dla PO bez VAT.
gość
5 lata temu
miec takiego prezydenta jak k***s o sorry kukis to zenada. w swoich poczynaniach i slowie wyjatkowo zadziorny i prostacki
gość
5 lata temu
KUKIZ, TO ZABAWKA NA KILKA TYGODNI
gość
5 lata temu
Ludzie, opamietajcie sie, kogo wy popieracie. Przeciez to S**R!!!!!
gość
5 lata temu
Boje się Kukiza, ma takie poparcie społeczne, a wypełniony jest agresją. Czy jest w nim odrobina miejsca na rozsądek? Strach się bać!
...
Następna strona