Afera podsłuchowa: Dominika K. uprawiała seks w restauracji?

713 reakcji
0
0
713
Podziel się

W lokalu Sowa&Przyjaciele bywało naprawdę wesoło... Czego dowiadujemy się z akt Zbigniewa S.?

Afera podsłuchowa: Dominika K. uprawiała seks w restauracji?

Prawie rok temu tygodnik Wprost opublikował stenogramy z nielegalnie podsłuchanych rozmów polityków i biznesmenów, które odbywały się w różnych warszawskich restauracjach. Najwięcej mówiło się i pisało o lokalu Sowa&Przyjaciele, prowadzonym przez znanego z telewizji kucharza, Roberta Sowę. Kontrowersje wywołały między innymi zapisy rozmów pomiędzy ministrem spraw wewnętrznych Bartłomiejem Sienkiewiczem a prezesem NBP Markiem Belką na temat finansowania deficytu budżetowego przez NBP i odwołania ówczesnego ministra finansów Jacka Rostowskiego oraz między Sławomirem Nowakiem (byłym ministrem transportu w rządzie PO) i Andrzejem Parafianowiczem (byłym wiceministrem finansów w rządzie PO) na temat kontroli skarbowej prowadzonej w firmie żony Nowaka. Z tych nagrań mogliśmy się również dowiedzieć, co o swoich rodakach sądzi Elżbieta Bieńkowska, była wicepremier, obecnie Europejski Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług.

W poniedziałek wieczorem Zbigniew S., działacz Samoobrony, ujawnił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia akt dotyczących afery podsłuchowej. Pochodzą one najprawdopodobniej od osób, które zgodnie z prawem mogły wystąpić o kopię dokumentacji - czyli m.in. oskarżonych w tej sprawie. Dostajemy od Was dużo sygnałów, że w nagraniach pojawił się również wątek, nazwijmy to, "show biznesowy". Chodzi o historię niejakiej Dominiki K.

Z akt można się dowiedzieć, że w restauracji Sowy bywało naprawdę wesoło. Jeden ze świadków zeznających w sprawie wspomina spotkanie celebrytki Dominiki K. z pewnym biznesmenem, podczas którego miało dojść do stosunku seksualnego.

Zbigniew S. został zatrzymany wczoraj wieczorem. Prokuratura oskarżyła go o publiczne rozpowszechnianie bez zezwolenia materiałów ze śledztwa, za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności bądź pozbawienia wolności do 2 lat.

713
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(713)
sowa orgasmus
5 lata temu
Bzykali się w pozycji "na Sowę"
gość
5 lata temu
to ta pani, która pomaga biednym dzieciom na świecie, bo w Polsce takich brakuje?
gość
5 lata temu
Z Wawrzynowiczem!
gość
5 lata temu
Dominika Kulczyk Lubomirska to w*****a, jak wiele innych "arystokratek"
gość
5 lata temu
A udany był chociaż ten sex ??😜
Najnowsze komentarze (713)
gość
rok temu
A Bieńkowską w ki...lu Sowa i Przyjaciele łupał ponoć Wojtunik na przemian z jednym z kelnerów
dsdsada
4 lata temu
więcej o całej tej chorej historii:
gość
5 lata temu
Może się bzykać gdzie i jak chce jest dorosła. Ale że ta Pani za pieniądze Tatusia (na szczęście z****ł w niewyjaśnionych okolicznościach) wyoutowuje jeden z bardziej oglądalnych programów tego g****a TVN (bo Wojciechowska coś wnosiła) to jest Żenada. Jaki kraj, takie fortuny, jak zdobyte, tak kończą ich Nestorzy ;)
Monika
5 lata temu
A to wszystko tolerował ksiądz Sowa brat właściciela tego przybytku.Co na to biskup.
PYTANIE do Ed...
5 lata temu
czy będzie o tym w Efekcie domina?
Syf
5 lata temu
A ta stonoga to sutener bo jaki z niego biznesmen ??? Przekręty na VAT!!!!
gość
5 lata temu
Pani Dominika Ku jest tak brzydka że musiał jej tatuś nieźle zapłacić, aby ktoś zechciał ją bzyknąć...
hend job
5 lata temu
blow-job u sowy
gość
5 lata temu
Przypuszczam, ze taki eelyty jak Dominika K niekoniecznie pija alkohol, maja twardsze i ciekawsze rzeczy do zazywania, wiec sie pewnie za mocno znieczulila i hamulce puascily. A moze nie ma hamulcow...
clint
5 lata temu
kulczykowna,puszcza sie dla dobrego kontraktu tatusia-gnojarstwo do potegi
Wacia
5 lata temu
Na FaceBook-u Pan Zbigniew Stokłosa prosił aby nie zakrywano jego twarzy, oraz nie pisano Zbigniew S., ponieważ nie jest przestępcą i nie ma się czego wstydzić.
gość
5 lata temu
może chodzi o Dominika Kwasniewska, wl Jolanda, vel Beza znana z upodobań do seksu w extremalnych warunkach, obecnie nie aktywna
a-m
5 lata temu
Nie podoba mi się ta Stonoga, jakaś taka Kaliszowata.
Rotmistrz Pil...
5 lata temu
kuzwa ludziska wyp....ic to całe towarzystwo jesienią...w*n
CBA
5 lata temu
co za s*******ny zasłaniają zbyszkowi oczy on jest dziennikarzem i tylko udostępnił to na swojej stronie na fb.i dobrze zrobił otwieram szampana.
gość
5 lata temu
Jedni lubią w sypialni, inny lubią w samochodzie, a są tacy, którzy lubią w VIP-Roomie u SOWY .. to takie romantyczne :)))
gość
5 lata temu
Bo to nie restauracja tylko dom schadzek nowobogackich (czytaj:żyjących na cudzy koszt) lub bardziej dobitnie, burdel.
gość
5 lata temu
za co te brawa? przecież to przestępca mam nadzieję,że wsadzą tego obleśnego dziada - nie chcę żyć w państwie w którym każdy taki pożal się boże biznesmen może cię nagrać ,szantażować i łamać prawo ,ale niestety wszystko chyba w tym kierunki zmierza
gość
5 lata temu
to co sie dzieje w naszym kraju jest tragedia :( czytac i sluchac o tych aferach juz nie mozna Ludzie ktorzy powinni dbac o nasz kraj to zwykla banda Az wstyd Ci dziennikarze politycy to zenada A byli kiedys ludzie ktorzy przelali krew za nasz kraj a teraz kto nas reprezentuje?
gość
5 lata temu
a może to ja?...też jestem Dominika K.
gość
5 lata temu
brawo brawo , g***o wypłynęło na wierzch.
gość
5 lata temu
no no ! nie myslałam ze ona jest taka pieszczoszka i do tego taka potrzebująca ! hahahahhaha
gość
5 lata temu
Podobno uprawiala seks z gosciem co wyglada jak K**r z programu rolnik szuka zony :)
Gość
5 lata temu
Pewien jak już
...
Następna strona