Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pan Lotto odpowiada Wojewódzkiemu: "Jedyną jego rolą jest rola jurora!"

98
Podziel się:

Kuba wyśmiał go za to, że "nic większego w życiu nie robił". A sam co zrobił?

Pan Lotto odpowiada Wojewódzkiemu: "Jedyną jego rolą jest rola jurora!"
bEDiKHsR

Ryszard Rembiszewski, znany jako Pan Lotto, wieloletni prowadzący losowań Totalizatora Sportowego, został ostatnio twarzą SKOK-ów. Jako "kolekcjoner korzyści" reklamuje na plakatach Kasę Stefczyka.

Kuba Wojewódzki poświęcił temu wydarzeniu tekst w nowej Polityce.

bEDiKHsT

Słynny Pan Lotto, a słynny z faktu, że chyba nic większego w życiu nie robił, tylko kręcił numerki, został twarzą Kasy Stefczyka - napisał w swoim cotygodniowym artykule. Czy powierzyłbyś pieniądze komuś, kto przez całe życie mówił: "komora mieszania jest pusta, za chwilę zwalniam blokadę", a przy okazji leciał w kulki?

Rembiszewski zareagował szybko. Dziwi się, że Kuba czuje, że osiągnął aż tyle jako prowadzący show i juror.

Idąc tym tropem to jedyną rolą Kuby jest jego show i rola jurora - komentuje w tygodniku Na żywo. Po latach pracy, nie tylko przy kulkach, jestem jednak dla ludzi wiarygodny.

Ryszard, nie przejmuj się. Kuba czuje się od lepszy od innych po prostu dlatego, że ma dużo pieniędzy. Nie śmieje się tylko z bogatszych od siebie.

bEDiKHsZ

Przypomnijmy, że Rembiszewski opowiadał ostatnio, jak został oszukany przez pazerną narzeczoną: Pan Lotto o byłej narzeczonej: "ZOSTAŁ MI PO NIEJ KREDYT! Mógłbym kupić mieszkanie!"

bEDiKHtu
KOMENTARZE
(98)
gość
6 lat temu
wojewódzki to stary dziad który nic w życiu nie zrobił konstruktywnego, nie ma ani rodziny ani dzieci, tylko te swoje marne szoł, wiec niech on sie lepiej nie wypowiada
gość
6 lat temu
Wojewódzki ma nie tylko kompleks małego siurka, ale przede wszystkim swoich wiecznie małych pieniędzy. Bogactwo ludzi naprawdę majętnych przytłacza Kubę, upokarza i zmusza do składania hołdów lepszym od siebie. Darzy takich ludzi ślepą czcią i oddaniem, a nawet służalczo całuje po rękach (Tyson) i nogach (Lewandowski). Całe życie wyje z bólu du*py, bo wie, że nigdy nie trafi na listę 100 najbogatszych Polaków.
gość
6 lat temu
Pan Lotto jest przynajmniej sympatyczny! Nie to co Dziadek
bEDiKHtv
gość
6 lat temu
dziadek Kuba popłynął na giełdzie. Wszystko wsadził w Orco i został z obsraną pieluchą.
gość
6 lat temu
Wojewódzki jest strasznie brzydki, ale to poczciwa chłopina.
Najnowsze komentarze (98)
gość
6 lat temu
Kuba jest brzydki, stary, obleśny, g***i, t**y itp itd
gość
6 lat temu
Czy oprócz miłosiernego Kuby ktoś jeszcze pamięta Zygmunta Kęstowicza? Ten nieżyjący aktor występował np. w programie z psem Pankracym animowanym ręką i ''Klanie'' jako dziadek Władysław. Zygmunt nie miał dzieci a Kuba, który kształtował swą sceniczną osobowość oglądając co tydzień ''Piątek z Pankracym'' z oddaniem próbował zastąpić mu syna. Bardzo się o niego troszczył, często go odwiedzał, załatwiał mu sprawunki i prowadzili długie rozmowy aż do świtu. Zygmunt wbrew scenarzystom zdecydował się nosić imię Władysław w serialu Klan, by chociaż w ten sposób podziękować Kubie Władysławowi za jego miłość, dobroć i nieocenioną pomoc. Dziś Kuba Władek jest obleśnym dziadkiem kiwającym się nad grobem, a ręką wsadzoną mu w dvpę animuje go ciasteczkowy POtfur.
gość
6 lat temu
Może i Wojewódzki jest brzydki, ale uczciwie trzeba przyznać, że to jeden z najbardziej znanych konferansjerów starego pokolenia.
gość
6 lat temu
noji fajnie zazdroszcze mam dobiero 8 lat i jestem wielka fanka mali giganci jak jest sobota tesknie coraz bardziej kasandra miszewska fanka mali giganci kocham was.
gość
6 lat temu
A H....... mu w duuuu....e!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
Bez powodu na jurora go nie zapraszaja.Ma swoj program,pisze do Polityki.A pan Lotoo?
gość
6 lat temu
Prawda jest taka że panu lotto odbiło
gość
6 lat temu
Bez przesady. Wojewódzkiego można nie lubić, ale nie można zaprzeczyć, że w życiu zrobił/osiągnął dużo. Jest dziennikarzem, pracuje w radiu, piszę artykuły, prowadzi program. No i dodatkowo jest jurorem. A Pan Lotto to Pan Lotto ;)
bEDiKHtn
gość
6 lat temu
co by nie mówić,to kuba trochę działa w radiu i tv, a pan lotto,to tylko pan lotto........
GoscPolka
6 lat temu
Rembiszewski przede wszystkim jest kulturalnym i miłym człowiekiem.
gość
6 lat temu
wojewodzki to spoko gosc lubie go
gość
6 lat temu
pan lotto kupil sobie za dlugie spodnie hehehe
gość
6 lat temu
Wojewoda przegiął z tym tekstem, ale żeby iść i pracować dla skoków?! człowiek z szatańskiego polsatu w ekipie Rydzyka?
Leszek
6 lat temu
Wojewucki to śmundok ahahahahahah
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDiKHug
bEDiKHuh
bEDiKHui
bEDiKHuj
bEDiKHuk
bEDiKHtP