Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Olbrychskiego: "Niesprawiedliwa jest dolegliwość kar dla osób znanych!"

1023
Podziel się:

"Jak pan Iksiński wjedzie w przystanek i zabije 6 osób to nikt nie zna jego twarzy, ani nazwiska" - żaliła się w TVN.

Żona Olbrychskiego: "Niesprawiedliwa jest dolegliwość kar dla osób znanych!"
bESlbpxh

W dzisiejszym Dzień Dobry TVN Daniel Olbrychski i jego żona Krystyna Demska ponownie tłumaczyli okoliczności, w których doszło do tego, że aktor wsiadł do samochodu mając 0,9 promila w wydychanym powietrzu i próbował dojechać do stajni. Niestety, mimo że jest tak wielkim aktorem, nie udało mu się zagrać 0,1 promila. Znów tłumaczył się, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest pijany i "publicznie uderzał się w piersi":

Trzeba się publicznie uderzyć w piersi, dlatego przyszedłem. To był mój pierwszy od wielu dni wieczór, gdy następnego dnia nie miałem żadnych zobowiązań zawodowych. Wróciłem do domu po teatrze. Byli znajomi, otworzyliśmy wino - wyjaśniał na antenie. Nie wódkę, bo ja wódki nie znoszę. A taki byłem dumny z tego, że prowadząc tyle lat samochód po całej Europie, nigdy, przez 2 mln kilometrów, nie miałem żadnego wypadku. Tylko mandaty za przekroczenie prędkości. Jest mi strasznie przykro i przepraszam tych, co mnie lubili i tych, co mnie nie lubili. Popełniłem ciężki grzech. Kupiliśmy już alkomat i apeluję, by nie wsiadać do samochodu zanim się nie dmuchnie w alkomat.

Krystyna Demska potwierdziła słowa męża i dodała, że Daniel w ogóle nie lubi wódki. Jeśli już pije alkohol, to zawsze go rozcieńcza:

bESlbpxj

Nikt w to może nie uwierzyć, to wiedzą nasi bliscy przyjaciele i ja, że Daniel nawet koniak Hennessy rozcieńcza sokiem pomarańczowym, bo po prostu nie pije ostrych alkoholi, bo ich nie lubi. Uwielbia wino w dużych ilościach, czasem jakieś nalewki - wyjaśniła.

Żona aktora zajęła się też kwestią nagłośnienia całej sprawy. Jej zdaniem to "niesprawiedliwe", że takie informacje rozchodzą się w sieci i znane osoby, promowane na autorytety, są piętnowane za błędy. Sugerowała też, że tak naprawdę nic się nie stało, bo Daniel przecież nikogo nie zabił. A inni zabili:

Chciałabym poruszyć problem dolegliwości kary dla osób publicznie znanych. Bo jest ogromna różnica jak pan Iksiński wjedzie w przystanek kompletnie pijany w nowy rok i zabije 6 osób, to my do tej pory nie wiemy jak wygląda jego twarz, nie wiemy jak się nazywa, to są inicjały. Tu niby nic się nie stało, stwierdzono obecność alkoholu, ale zanim zadzwoniła do nie policja, widziały już o tym wszystkie media - skarżyła się z telewizji. My nie mamy nic przeciwko temu, my tu przyszliśmy, mamy odwagę się przyznać, ale to jest niesprawiedliwe.

A czy w porządku jest promowanie się na autorytet i przyjmowanie honorów od polityków, jeżdżąc z 0,9 promila do stajni? To chyba naturalne, że im bardziej człowiek jest prózny i im bardziej chce być fetowany, tym większą bierze na siebie odpowiedzialność.

bESlbpxp

Przeczytajcie, ile naprawdę musiał wypić Olbrychski, żeby osiągnać ten wynik na alkomacie. Policzył to dokładnie specjalista - psycholog i terapeuta uzależnień: "Musiał wypić co najmniej 0,7 LITRA CZYSTEJ WÓDKI lub 3 butelki wina"

bESlbpxq
bESlbpxK
KOMENTARZE
(1023)
gość
6 lat temu
To jest cena za sławne nazwisko i trzeba się z tym liczyć....
gość
6 lat temu
To wg niej osoby znane są bardziej uprzywilejowane i ich nie powinna już obejmowac litera prawa?
gość
6 lat temu
Poniósł kare jak każdy inny..
bESlbpxL
gość
6 lat temu
"dotlkliwa kara" polega tu na tym, ze wyszlo na jaw, ze Olbrychski jest nalogowym pijakiem i tyle.
z Kalisza
6 lat temu
Jego żona chyba też była wypita jak gadała takie brednie...
Najnowsze komentarze (1023)
Mart
2 lata temu
Zamknij gebe, stara ruro, wstydu nie masz. Mogl kogos zabic !!!
gość
5 lata temu
a widaron co robi z tyłu za nim ?
xxl
6 lat temu
prawo jest jedno! i powinno dotyczyc wszystkich,i tych znanych i nie!!!!!!prosze to zapamietac,,to dotyczy wszystkich jednakowo !!!
wroobel
6 lat temu
Do Pana eksperta od promili..._musial wypic co najmniej 0,7 l wodki lub 3 but wina...??!! Panie eksperie chyle czoła !!! i pochyle przed kazdym takim ekspertem ktory potrafi "zbadac" przez internet ile wypil Pan Olbrychski...A gdzie badania krwi...masy ciala...przyswajalnosci...gdzie jakies pytania co jadl wczesniej...jaki wysilek fizyczny przez caly dzien...co pił...co palil...czy pil dzien wcesniej?? Nie da rady stwierdzic ile litrow i jakiego alku trzeba wypic zeby miec 0,9 promila...czasem jest to 0,7 litra wodki..a czasem moga byc 3 piwa...
gość
6 lat temu
znane postacie z życia publicznego, tzw. Celebryci itp. uważają się za kogoś lepszego od reszty społeczeństwa. Przykładem na powyższe jest postawa żony Pana Daniela. Uważam, ze za takie zarozumialstwo i za prezentowanie publicznie takiej postawy jak to czyni Pani Krystyna powinno się "karać" Oczywiście nie chodzi o karę typu więzienie ale wystarczy ostracyzm reszty społeczeństwa w stosunku do tej Pani. Pozdrawiam.
gość
6 lat temu
Żulia po prostu... zwykła żulia...
gość
6 lat temu
ale jak na tą samą znaną gębę unikacie mandatów za złe parkowanie albo w innych drobnych sprawach to jest ok?
Nieznany
6 lat temu
Taka jest cena za znanosc.Nie sa znani,placza,sa znani,placza.podupiony swiat.Amen
bESlbpxD
gość
6 lat temu
tym razem się pomylił i koniak rozcieńczył koniakiem
gość
6 lat temu
Znany i ceniony ponosi dwukrotną karę. ma być przecież przykładem dla innych.
gość
6 lat temu
Nie pije?Widziałem go na lotnisku jak walił wódę przed wylotem do Moskwy.Chyba,że w butelce z wódą była woda.+
Marion
6 lat temu
Spoko Danielu! Postąpiłeś lekkomyślnie, ale i tak Cię bardzo lubię, bo jesteś prawym człowiekiem, szczerym i otwartym i dla mnie to jest najważniejsze. Musisz pocierpieć, bo jesteś znany, ale szybko ludzie o tym zapomną, a Ty bądź zawsze sobą, tylko już nie zasiadaj za kierownicą z promilami, ok? Pozdrawiam
gość
6 lat temu
ojejkus.....było nie chlac
gość
6 lat temu
Co Ona mówi,czy Ona słyszała siebie......
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlbpyw
bESlbpyx
bESlbpyy
bESlbpyz
bESlbpyA
bESlbpyf