Trwa ładowanie...
Przejdź na

Policja szuka "opiekunki" Villas!

73
Podziel się:

Elżbieta B., skazana za dręczenie gwiazdy i nieudzielenie pomocy umierającej, nie stawiła się na odbycie kary.

Policja szuka "opiekunki" Villas!
bETMnkdh

Elżbieta B., opiekunka zmarłej w grudniu 2011 roku Violetty Villas, po prawie trzyletnim procesie została uznana winną nieudzielenia pomocy umierającej. Jak wykazała sekcja zwłok Villas, piosenkarka była przed śmiercią bita i głodzona. Na jej ciele znaleziono liczne siniaki, krwiaki, ślady po wyrwanych włosach, objawy niedożywienia, nieleczone zapalenie płuc i skomplikowane złamanie nogi. Obrażenia były tak liczne, że początkowo biegli mieli kłopot z ustaleniem, które z nich ostatecznie przyczyniło się do jej śmierci.

Mimo to świdnicki sąd prawie 3 lata zastanawiał się, rzeczywiście doszło do nieprawidłowości. Ostatecznie uznał, że tak i skazał Elżbietę B. na... 10 miesięcy więzienia. Za bicie, głodzenie i doprowadzenie do śmierci bezbronnej "przyjaciółki".

Opiekunka tydzień temu miała stawić się we wrocławskim więzieniu na odbycie kary. Do tej pory się tam nie pojawiła. Nikt nie wie, gdzie się ukrywa. Jak ujawnia Fakt, świdnicki sąd podjął w tej sprawie działania.

bETMnkdj

Na początek sprawdzi, czy skazana odebrała wezwanie do odbycia kary. Jeśli tak, grozi jej doprowadzenie do więzienia siłą. Jeśli skazanej nie będzie w domu, rozpoczną się ogólnokrajowe poszukiwania - informuje Agnieszka Połyniak z sądu w Świdnicy.

Tymczasem sąd pierwszej instancji planuje jeszcze raz sprawdzić, czy Elżbieta B. dopuściła się psychicznego i fizycznego znęcania nad artystką.

bETMnkdp
bETMnkdK
KOMENTARZE
(73)
kludux
6 lat temu
Ohydne b****o.
gość
6 lat temu
Tylko syna żal... Villas była wielką artystką ale maleńkim człowiekiem.
gość
6 lat temu
tak kończą u nas gwiazdy !
bETMnkdL
Gość
6 lat temu
Antek Pallantek to Pudel
gość
6 lat temu
a ja Wam proponuję wyjść na dwór :) Poodychacie świeżym powietrzem i może przy okazji ją znajdziecie... niech żyje lato!
Najnowsze komentarze (73)
222
6 lat temu
Ja powiem tak , Pani Villas była divą, mimo to nikt nie zasługuje na śmierć w takich warunkach:/// życzę tej ,,opiekunce"by ją tak traktowano na starośc tak jak ona traktowała ś.p Panią Villas.
Gość
6 lat temu
Niepelnosprawni i ubodzy na umyśle. Należało sie ;)
Gość
6 lat temu
Niepelnosprawni i ubodzy na umyśle. Należało sie ;)
gość
6 lat temu
nikt nie zasługuje na taką śmierć, ale niestety podłość ludzka nie zna granic!
gość
6 lat temu
Taki wyrok to skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ola
6 lat temu
gdy wszyscy opuścili villas tylko opiekunka się nią zajęła, gdyby nie ona violetta zdechłaby z głodu, a teraz za to wszystko jest scigana, w życiu nikomu nie pomogę
urszulka
6 lat temu
No to brawo należy bić .Od 2011 roku sąd myślał ...... do 2015..... Nie rozumiem syna czemu nie wszedł do domu matki ,nie sprawdził jak sie czuje . Nie mówcie mi ze b****o nie dało mu wejść.Ja kopnęłabym babę w d****o i weszła zobaczyć jak matka sie czuje .Nie byłoby siły która by mnie zatrzymała . Taka wielka sława jak Pani VILLAS a odeszła z tego świata jak bezdomna . Czy Polski Rzad nie ponosi odpowiedzialności za to jaki miała koniec????????
gość
6 lat temu
Niech sad sprawdzi czy nie ukrywa sie w domu, ktory ma, a adres niech poda budzynskiej maz Jacek Budzynski, ktory mieszka w Warszawie ul. Bachmacka 6/17
bETMnkdD
olo
6 lat temu
obie baby wstretne
gość
6 lat temu
Co to za cyrk, z zaslanianie ryja tej przestepczyni ,ktora zostala skazana prawomocnym wyrokiem?
gość
6 lat temu
Znowu to zajmie swidnickiemu sadowi trzy lata, ten sad to pomylka , to same niedouki tam siedza , zeby za takie przewinienia tylko 9 miesiecy zasadzc, to ciekawe ile wymierzaja za sama smierc?, chyba uniewinniaja
gość
6 lat temu
szukajcie az znajdziecie
gość
6 lat temu
Hmmm,jakoś nie chce mi się wierzyć w to bicie i głodzenie,p.Villas to bardzo dziwna osoba,jeśli nie zgodziła się na wezwanie lekarza to opiekunka nic nie mogła zrobić wbrew jej woli(p.Villas nie była ubezwłasnowolniona),opiekowała się nią przez 30 lat(a to s***t czasu,ile forsy można było zarobić przez ten czas pracując na etacie),wolała opiekunkę niż syna i jego rodzinę(a to o czymś świadczy),tak naprawdę to chyba trudno udowodnić jak tam było naprawdę,jeśli opiekunka nie krzywdziła p.Villas to byłoby okrucieństwem wsadzać ją do więzienia po 30 latach opieki nad taką osobą jaką była p.Villas.
gość
6 lat temu
sąd wypuszcza potem szuka,bo to polska właśnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMnkex
bETMnkey
bETMnkez
bETMnkeA
bETMnkef