Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olbrychski nadal jeździ konno. Po "soku pomarańczowym"?

235
Podziel się

W sobotę znowu chciał usiąść za kierownicą, ale... przypomniał sobie, że stracił prawo jazdy. Do stajni zawiozła go żona.

Olbrychski nadal jeździ konno. Po "soku pomarańczowym"?
bCytijed

Daniel Olbrychski w zeszłym tygodniu podczas rutynowej kontroli został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Okazało się, że miał 0,9 promila w wydychanym powietrzu. Aktor stracił prawo jazdy na 3 lata i ma do zapłacenia grzywnę w wysokości 10 tysięcy złotych. Zobacz: Żona Olbrychskiego: "Niesprawiedliwa jest dolegliwość kar dla osób znanych!"

W Dzień Dobry TVN żalił się, że zakaz prowadzenia samochodu może nawet zniszczyć jego karierę aktorską. Jego żona zaś narzekała, że znani ludzie są przez policję i media traktowani gorzej niż reszta obywateli.

Jak wyjaśnił aktor, poprzedniego dnia pił "wino do kolacji". Żona broniła go, przekonując, że nie pije wcale dużo, bo... rozcieńcza alkohol. Chwaliła się, że "nawet koniak Hennessy miesza z sokiem pomarańczowym". Nie dodała jednak, ile litrów takiego napoju wypija podczas "kolacji".

bCytijef

W środę Olbrychski wsiadł za kierownicę i próbował dojechać do stajni. Planował jeździć konno po pijaku, co, jak przyznał, robił już wielokrotnie. Na szczęście plany pokrzyżowała mu policja. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Do stadniny dotarł dopiero w sobotę. Jak relacjonuje obserwujący jego dom fotoreporter, Olbrychski w pierwszym odruchu chciał usiąść za kierownicą, jednak po chwili przypomniał sobie, że... nie ma już prawa jazdy. Do stajni zawiodła go więc żona, Krystyna Demska.

Daniel Olbrychski dwa lata temu chwalił się, że nieżyjący papież Jan Paweł II uzdrowił go ze wszystkich nałogów i wyleczył mu płuca.

Niestety, na krótko, bo, jak się okazało wczoraj, do palenia też wrócił:

bCytijel
bCytijem
bCytijeG
KOMENTARZE
(235)
lola
5 lata temu
teraz będą chodzic za nim wszędzie
Gość
5 lata temu
Oj no nie wyglada jakby wylewal za kołniez.
gość
5 lata temu
jesli nie lubi whisky to po co pije z sokiem, lepjiej sam sok
bCytijeH
gość
5 lata temu
tak sie stoczyć na stare lata przykre
gość
5 lata temu
no i mamy nową ofiarę dla hejterów
Najnowsze komentarze (235)
gość
5 lata temu
Oto p. Olbrchski na koniu z boku, z przodu z drugiego boku , wyprostowany, lekko pochylony. Tak, tak, ci tzw paparazzi przyjechali na specjalną prosbe, zresztą jak zawsze i wszędzie.Piękna reklama :). A na konia nie trzeba żądnych uprawnień , więc jeździ i już :).
jola
5 lata temu
woda i papierochy go znizczyly moj wujek ma 90 lat a wyglada lepiej od olbrchskiego tylko konia zal
gość
5 lata temu
no przeciez na twarzy ma wypisane że pije tylko ,, sok pomarańczowy,, z sokowym ,, nałogiem trudno sie rozstać,a myslał że jemu wszystko wolno ha ha ha
a
5 lata temu
dajcie mu spokój!!!
gość
5 lata temu
DZIAD BIEDRONKOWY
krystyna
5 lata temu
Biedny konik musi dzwigać takiego alkoholika!
gość
5 lata temu
Biedny konik
gość
5 lata temu
Geba otwarta i bledny wzrok, nie pokazujcie go więcej,taki przykry widok.
bCytijez
gość
5 lata temu
zalosny czlowiek
gość
5 lata temu
Oj ja bym tego pijanego ch#uja Olbrychskiego z pijaństwa szybko wyleczył. Tylko mi go oddajcie w ręce.:))
gość
5 lata temu
biedny koń
p.B.
5 lata temu
stary musi się napić , żeby nie myśleć ,że niedługo zejdzie
p.B.
5 lata temu
czy on nie za duży tzn gruby na konia
gość
5 lata temu
pojedźcie do Kazimierza Dolnego nad Wisłą i popytajcie okolicznych mieszkańców to może zachowacie takie komentarze dla siebie...
...
Następna strona
bCytijfb