Trwa ładowanie...
Przejdź na

Makłowicz o zamachu w Tunezji: "WIĘCEJ LUDZI GINIE W WYPADKACH!"

468
Podziel się

Robert Makłowicz jest twarzą kampanii promującej, wbrew zaleceniom MSZ, urlopy w Tunezji. Wczoraj na plaży terroryści zabili tam co najmniej 39 osób.

Makłowicz o zamachu w Tunezji: "WIĘCEJ LUDZI GINIE W WYPADKACH!"
bDnalSol

Robert Makłowicz i Joanna Jabłczyńska od kilku tygodni promują wyjazdy do Tunezji w ramach kampanii reklamowej tamtejszego Urzędu ds.Turystyki. Oboje pojawili się na plakatach z hasłem Tunezja. Jadę tam. Jabłczyńskiej oberwało się za to od Ilony Łepkowskiej, która wytknęła jej, że, jako prawniczka, powinna wiedzieć lepiej, że nie należy promować kierunków, przed którymi oficjalnie ostrzega Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Polskie MSZ odradza wyjazdy do Tunezji, odkąd w marcu tego roku doszło tam do zamachu terrorystycznego w Muzeum Bardo w Tunisie. Zginęło wówczas trzech Polaków.

bDnalSon

Polskie biura podróży już po trzech tygodniach od zamachu zdecydowały się przywrócić ofertę wyjazdów do Tunezji. Wczoraj na plaży w tamtejszym kurorcie Susa (Sousse) doszło do kolejnego zamachu. Uzbrojeni terroryści zabili co najmniej 37 turystów. Ostateczna liczba ofiar nie jest jeszcze znana.

Do tej ogromnej tragedii Makłowicz podchodzi spokojnie.

Więcej ludzi ginie w wypadkach - komentuje w Fakcie. _Czy to znaczy, że nie powinniśmy jeździć samochodami? Po długim weekendzie na polskich drogach ginie 150 osób. Nie zmieniam stanowiska. N**ie możemy poddawać się terrorystom, a na zamachy nie mam przecież wpływu. Jest mi przykro.**_

bDnalSot

[ _

bDnalSou
bDnalSov

_ ]( https://www.pudelek.pl/artykul/80680/jablczynska_promowala_wyjazdy_do_tunezji_teraz_sie_broni_nie_wzielam_honorarium/ )

bDnalSoO
KOMENTARZE
(468)
Gość
5 lata temu
Po co kusić los
gość
5 lata temu
jeśli ten gość nie widzi różnicy to jest zwykłym idiotą, wszystko robiącym dla kasy
Gość
5 lata temu
Szkoda tych turystów.
bDnalSoP
Gość
5 lata temu
Próbujesz to tam pojedź a nie ludzi namawiają
gość
5 lata temu
Mimo wszystko wolałabym jechać gdzie indziej
Najnowsze komentarze (468)
kierowca
5 lata temu
Miałem go za bardziej inteligentnego. Skoro przemawia do niego argument dotyczący wypadków samochodowych, to może poleci teraz kręcić następny program do Syrii?
Janusz Skrzys...
5 lata temu
Jeszcze jedno: Co byśmy my mieli zrobić, gdyby nasz kraj upodobali sobie terroryści? Sami zawsze dbamy o nasze sprawy, nigdy Europa nam nie pomogła. Poczytajcie historie, Tunezja była zawsze nam przyjazna. A co jeśliby za tydzień był atak w najpopularniejszym naszym kurorcie? Będziecie szukać, kto go reklamował? Dość tych bzdur!!! Jest mi wstyd za durnych Polaków. Macie własne zdanie, ale co 15 minut inne.
Janusz Skrzys...
5 lata temu
Jak zwykle, polskie społeczeństwo daje się manipulować tylko dla wzrostu nakłądu, oglądalności itp. Makłowicz ma racje. Wyraźnie mówi, że jest mu przykro i nie ma na to wpływu, ale oczywiście jest obwiniany za to co się stało jakby to On zorganizował atak. NIE MOŻEMY PODDAĆ SIĘ TERRORYSTOM!! I tak nie wiemy gdzie i kiedy zaatakują. Ja pojadę do Tunezji. I wszyscy odważni podpisują się GOŚĆ :) Żałosne
gość
5 lata temu
Obelżywe słowa Makłowicza starego pijaka
A
5 lata temu
To miłego wypoczynku Panie Makłowicz - ja wole zostać tu gdzie nie ma tylu psychopatów
gość
5 lata temu
Ma rację
joanna
5 lata temu
co za d***l. szkoda ze go wtedy tam nie bylo... Makówko zycze udanych wakacji w tunezji
Gość
5 lata temu
Raczej wątpię aby przestraszyli się technicznie bezbronnych turystów 'bo przyjechali'.
bDnalSoH
Mada
5 lata temu
Durna pało, ile ci dali kasy za namawianie ludzi żeby narażali się na niebezpieczeństwa? I co to za przyjemność odpoczywania pod taką presją, po to tylko zebyś se kabzę napchał. M***ł.
gość
5 lata temu
Ale jakoś nie jedziesz pod prąd autostradą? Jest mała różnica między ryzykiem wypadku samochodowego a wyjeżdżaniem świadomie na wakacje do kraju gdzie szaleja terroryści.....
Agata
5 lata temu
Co za p****t i po co go cytować ?
gość
5 lata temu
Jest różnica między codziennym ryzykiem wypadku, a wyjeżdżaniu do kraju, gdzie terroryści atakują turystów...
gość
5 lata temu
OCZYWIŚCIE ŻE I****A .
Gość
5 lata temu
Proponuje im wycieczi fakultatywne pt. Safari w Afganistanie , Udział w egzekucji przez Islamistów, Zwiedzanie wioski Talubow, Taniec n a polu miniwym itp niezapomniane wrażenia
...
Następna strona
bDnalSpj