Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Żmudy Trzebiatowskiej NAPADŁ CZŁOWIEKA na ulicy?! "CHCIAŁ MNIE KOPNĄĆ W KROCZE!"

137
Podziel się

"Zaatakował mnie znienacka. Uderzył mnie, a później wytrącił z ręki telefon." Miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ojciec Żmudy Trzebiatowskiej NAPADŁ CZŁOWIEKA na ulicy?! "CHCIAŁ MNIE KOPNĄĆ W KROCZE!"
bCZJyFuJ

Kilka dni temu sąd rejonowy w Człuchowie potwierdził, że wójt Przechlewa spowodował wypadek po pijaku. Do zdarzenia doszło rok temu na jednej z bocznych dróg. Ojciec znanej aktorki, Andrzej Ż. T., prowadząc auto z 1,8 promila w organizmie, uderzył w drugi samochód. Gdyby poszkodowany kierowca nie skręcił w ostatniej chwili na pobocze, doszłoby do czołowego zderzenia. Potem ukrywał się przed policją w krzakach. Oskarżony twierdził, że pił alkohol dopiero po wypadku, ale przed badaniem krwi. Biegły jednak stwierdził, że kłamie, bo gdyby rzeczywiście w tak krótkim czasie osiągnął 1,8 promila, na pewno by tego nie przeżył.

Ojciec Marty został skazany na 5 tysięcy złotych grzywny i zakaz prowadzenia samochodu przez 3 lata. Co ciekawe, ten wyrok i kompromitacja nie przeszkodzą mu jednak w dalszym sprawowaniu funkcji wójta ani ponownym kandydowaniu na to stanowisko. Andrzej Ż. T. nie wydaje się specjalnie przejęty orzeczeniem sądu. Kilka dni przed jego ogłoszeniem pojawił się nawet nietrzeźwy w pracy.

bCZJyFuL

Jak się okazuje, to nie jedyne wybryki wójta. Fakt dotarł do mężczyzny, którego Andrzej Ż. T. pobił 3 lata temu na festynie. Poszło o to samo, co w awanturze z fotoreporterem w sądzie. Zobacz: Ojciec Żmudy Trzebiatowskiej w sądzie: "Uważaj, BO CI ZNISZCZĘ TEN…!"

Ojciec Marty wydaje się przewrażliwiony na punkcie tego, że ktoś go może dokumentować jego zachowanie.

Wracałem z festynu i niosłem w ręce telefon - wspomina Dariusz Lanc, mieszkaniec Przechlewa. Wójt szedł po przeciwnej stronie ulicy. Zaczął mnie wyzywać i krzyczeć, że mam go nie nagrywać. Mój telefon nie miał nawet takiej funkcji. Zaatakował mnie nagle. Usiłował kopnąć w krocze, a później uderzył i wytrącił mi telefon z ręki.

Następnie wójt, jak gdyby nigdy nic, zabrał telefon ze sobą. Poszkodowany zgłosił sprawę na policję. Badanie alkomatem wykazało, że Andrzej Ż. T. miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Wójt Przechlewa tradycyjnie tłumaczył, że... napił się dopiero po zdarzeniu, bo zestresował się sytuacją. Sprawa trafiła do prokuratury, ale została umorzona.

bCZJyFuR

Postępowanie nie dostarczyło podstaw do wniesienia aktu oskarżenia z uwagi na brak interesu społecznego w objęciu ściganiem z urzędu przestępstwa ściganego z oskarżenia prywatnego - napisano w uzasadnieniu.

W Przechlewie trzeba się naprawdę postarać, żeby stracić posadę wójta.

bCZJyFuS
bCZJyFvm
KOMENTARZE
(137)
Pinia
5 lata temu
Dlaczego oczerniacie aktorkę?! To jej ojciec, a nie ona jest sprawca "tego" wszytskiego! Dajcie jej spokój! Bo już się nawet tego czytać nie chce!!
gość
5 lata temu
Wstyd córce przynosi!
gość
5 lata temu
Przestańcie już z tą Żmudą przecież ona nie odpowiada za czyny ojca, zresztą, kto wie jak naprawdę jest
bCZJyFvn
gość
5 lata temu
dlaczego ciągle piszecie o tym facecie w kontekście córki ?????????
Gość
5 lata temu
Podziekujemy za Takiego Wójta
Najnowsze komentarze (137)
gość
5 lata temu
Takich k***sów, którzy siedzą na stołkach w gminach czy powiatach i wydaje im się, że są kimś jest więcej. Jednemu i drugiemu zasrańcowi odwala, ale tak jest jak się jest nikim a potem dostaniesz namiastkę władzy.
gość
5 lata temu
Przeciez nikt nie mowi, ze to jej wina. Gdyby pisali Andrzej Ż T - nie wiedzielibyście kto to. Gdyby pisali po prostu Andrzej Żmuda Trzebiatowki - pyralibyscie czy to Ojciec Mart! No pomyślcie troche....
Gość
5 lata temu
Widac ze facet ma problem alkoholowy.
gość
5 lata temu
Przechlewo, nazwa zobowiązuje
Gość
5 lata temu
Napiszcie jego imię, a nie Marty. Rodziców się nie wybiera. I ona nie odpowiada za jego czyny... jej na pewno jest miło to czytać. Dziennikarze to hieny.
gość
5 lata temu
ojcze-na odwyk, córko-na ekrany bo miło się Ciebie ogląda
Gość
5 lata temu
G***i c**l
gość
5 lata temu
Współczuję ojca, mój też był alkoholikiem i ribił wstyd na dzielnicy
bCZJyFvf
gość
5 lata temu
Ile razy trzeba wypić by wylecieć z pracy mając 1,8 promila? Kto jego popiera? Za picie w pracy powinien wylecieć dyscyplinarnie zaraz .
mb
5 lata temu
córka alkoholika
Gość
5 lata temu
,,Postępowanie nie dostarczyło podstaw do wniesienia aktu oskarżenia z uwagi na brak interesu społecznego w objęciu ściganiem z urzędu przestępstwa ściganego z oskarżenia prywatnego - napisano w uzasadnieniu."" To napaść na drugiego człowieka nie jest ścigana z urzędu ? Ja gdy po pijaku idąc chodnikiem obtarłem samochód zbijając lusterko zostałem przez policje potraktowany gazem, rzucony na glebę, i zakuty w kajdanki, mimo nie stawiania oporu w aresztowaniu. Pozatym zostałem przewieziony na dołek na 24/h. A ten za rozbój nic ?
gość
5 lata temu
Najlepszy to jest ten cały Lenc , zamiast swoją rodziną się zająć - niedługo na etacie będzie śledził wójta :) skubany powinien w wydziale śledczym pracować, chodzą plotki żę ma sypialnię wójta na podsłuchu... :P
Gość
5 lata temu
Szalejesz Andrzej! Ale mimo wszystko jakiś taki sympatyczny chłop się wydaje
gość
5 lata temu
Wypierdzielic buraczysko na zbity pysk!!! pijaczyna swaniaka zgrywa a cieńki jest jak papier do d**y!!! P*****k zapijaczony!!!
...
Następna strona
bCZJyFvH