Komu Herbuś je z ręki?

429
Podziel się

No zgadnij...

Komu Herbuś je z ręki?

Stało się - Dawid Ozdoba odkrył internet i serwisy społecznościowe. Na swoim profilu na Mixer.pl wrzuca codziennie jakieś nowe zdjęcia z Edytą Herbuś (ile oni tego narobili?).

Wczoraj wrzucił takie. Z podpisem: początkowo byłem zły jak posądzono mnie o wrzucenie filmów z edyta na internet-a teraz powiem tylko- "je mi z ręki..."

Zobacz profil Dawidka: dawidozdoba.mixer.pl

KOMENTARZE
(429)
observatorka
12 lat temu
jak słodko :)
gość
12 lat temu
Wejdźcie na blog Dawida Ozdoby i zobaczcie akcje "Wytnik pudelkowi jaja!" ;D Bosiulku, ale żem się uśmiała =cD
gość
12 lat temu
Ogłoszono nominacje do Fryderyków, czyli najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Największą niespodzianką jest brak na liście nominowanych Dody. Artystki nie doceniono, choć wydała w ubiegłym roku album "Diamond Bitch", który pokrył się platyną, to znaczy sprzedano go w ponad 70 tysiącach egzemplarzy! Fryderyki zostaną wręczone już po raz czternasty. Nagrody, a wcześniej nominacje, przyznawane są przez artystów, dziennikarzy i przedstawicieli branży fonograficznej, zrzeszonych w Akademii Fonograficznej działającej przy Związku Producentów Audio-Video. Gala wręczenia Fryderyków odbędzie się 8 kwietnia w warszawskim klubie Fabryka Trzciny (kategorie muzyki rozrywkowej) oraz w położonej nieopodal Bazylice ojców Salezjanów (kategorie muzyki klasycznej i jazzowej). Transmisję z uroczystości będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce. W tym roku nagrody zostaną przyznane w rekordowej ilości 29 kategorii. Najwięcej - bo łącznie aż 14 - nominacji otrzymali zespół Hey i jego wokalistka Katarzyna Nosowska. Nieco w tyle za nimi znaleźli się Maciej Maleńczuk i Wojciech Waglewski, którzy w ubiegłym roku nagrali wspólną płytę "Koledzy" i otrzymali w sumie 8 nominacji. Po 6 nominacji mają Adam Nowak i jego zespół Raz Dwa Trzy, a także Tomasz Lipnicki i jego projekt Lipali. Natomiast na zdobycie Fryderyka w 5 kategoriach szanse mają Natalia Kukulska oraz Piotr Kupicha i jego grupa Feel. Zdumiewa, że wśród nominowanych w 29 kategoriach twórców i wykonawców zabrakło Dody. Artystki nie doceniono, mimo że w lipcu ubiegłego roku wydała album "Diamond Bitch", który cztery miesiące później pokrył się platyną, to znaczy sprzedano go do tamtego momentu w ponad 70 tysiącach egzemplarzy! Dodajmy, że w poniedziałek piosenkarka przegrała prestiżowy wyścig o "Telekamerę" za najlepszą muzykę 2007 roku z grupą Feel. O przyznaniu nagrody decydowali telewidzowie i czytelnicy magazynu "Tele Tydzień". Feel otrzymał blisko 163 tysiące ich głosów, tymczasem Doda jedynie 70 tysięcy. Jak widać, kolejne skandale z udziałem wokalistki zepchnęły jej dokonania muzyczne na drugi plan i nie przysporzyły jej popularności ani wśród fanów, ani w branży muzycznej.
gość
12 lat temu
przecież to jego sposób na popularność.Podczepić się pod kogoś już znanego.
Black Rose
12 lat temu
pomimo próśb Ozdoba to gej a akcja pudelek jest idiotyczna ciekawe co się stanie jak jakiś zwierzak przez nią ucierpi mama nadzieje ze do sądu go pociągną za podjudzanie do takich czynów.palant
Najnowsze komentarze (429)
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
ajw
12 lat temu
różowa koszulka
gość
12 lat temu
c
KAMULEŃKA_14
12 lat temu
malowana lala, o sorry-mis:D
gość
12 lat temu
Co za podbródek - PRZEPIEKNY !!!!
gość
12 lat temu
ale ....... dziwne
brzoza1
12 lat temu
EDYTA,CHCESZ TO CIE NAKARMIE....Z RURY!!!
gość
12 lat temu
czyli jak on ja wykozysuje czy co ? bo to wszystko sensu nie ma
gość
12 lat temu
szczerze nie lubię jej chociaż oglądałam jak tańczy w tańcu z gwiazdami
orzeszek
12 lat temu
Fajna strona ....
Malwinqa
12 lat temu
Czy ten koleś ma tapetę ?? nooo... edzia radze ci pomyśl nad jego orientacją ;))) ... lol
Malwinqa
12 lat temu
Czy ten koleś ma tapetę ?? nooo... edzia radze ci pomyśl nad jego orientacją ;))) ... lol
gość
12 lat temu
jak on może obok niej siedzieć?!??
gość
12 lat temu
ludzie ,a ten frajer gdzie ma stringi?
...
Następna strona