Magdalena Ogórek wysiada z BMW... W szpilkach za 3 TYSIĄCE! (ZDJĘCIA)
Tęskniliście?
Politycznym bohaterem czwartku był bez wątpienia Andrzej Duda, który złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i tym samym został kolejnym Prezydentem RP. Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy najbardziej poruszyło Tomasza Terlikowskiego, który dopatrzył się w nim boskiej interwencji.
Mniej zainteresowana nowym prezydentem była za to Magdalena Ogórek, która niedawno sama chciała zostać głową państwa. Wygląda na to, że wyborcza porażka wybitnie jej nie zasmuciła: wczoraj była kandydatka SLD na prezydenta pokazała się w swoim okazałym BMW. Do czarnego samochodu dobrała białą sukienkę przed kolano oraz szpilki Valentino warte 3 tysiące złotych.
Tęskniliście?
Przypomnijmy: Ogórek polubiła Andrzeja Dudę... (FOTO)