Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nowa Pieńkowska" pokazuje nogi pod "Dzień Dobry TVN"

642
Podziel się

Wolicie Jolę czy Annę Kalczyńską?

"Nowa Pieńkowska" pokazuje nogi pod "Dzień Dobry TVN"
bDJPDxUB

Anna Kalczyńska zastąpiła Jolantę Pieńkowską u boku Roberta Kantereita w Dzień Dobry TVN niecały rok temu. Żona jednego z najbogatszych Polaków, Leszka Czarneckiego, wzbudzała jako prowadząca sporo kontrowersji, ale oficjalnie pożegnała się z programem z powodu przejścia do TVN Biznes i Świat.

39-letnia Kalczyńska ma za sobą pracę w różnych redakcjach TVN24, w formacie śniadaniowym radzi sobie średnio. Z pewnością bardzo się stara, najczęściej jednak wypada na zbyt podekscytowaną rozmową z gośćmi w studio. Widać to było chociażby podczas tego wywiadu z Ewą Minge: Minge: "Kobiety po czterdziestce powinny się ruszać, bo WALCZĄ O ŻYCIE"

W ten weekend Kalczyńska prowadziła Dzień Dobry Wakacje w parze z bliskim przyjacielem Magdaleny Ogórek i Małgorzaty Ohme, Bartkiem Węglarczykiem. Po wyjściu ze studia, które znajduje się w centrum Warszawy, pozowała do zdjęć w białym, krótkim kombinezonie ozdobionym koronką, podkreślającym jej nogi.

bDJPDxUD

Kogo wolicie oglądać: ją czy Jolę?

bDJPDxUJ
bDJPDxUK
bDJPDxVe
KOMENTARZE
(642)
tomo66
5 lata temu
fajna z niej niunia,buźke i ciałko ma piękne,ale nogi zachudzone i nieproste nieco ze słabymi udami. ale samczne z niej ciasteczko
lavlps
5 lata temu
lavlps
gość
5 lata temu
jedni mówią o nogach a inni pokazują swoją pracą ile są warci. Jolanta Pieńkowska z pewnością należy do tej drugiej grupy. coraz bardziej się rozwija, idzie do przodu, wybiera nowe ścieżki jako dziennikarka, oby tak dalej!
bDJPDxVf
gość
5 lata temu
pani Jolanta też miała niezłe nogi i się nie chwaliła ;) do tej pory ma! i ubiera się gustownie i z klasą :) za to na pewno nie skupia się nadmiernie na swoim wyglądzie a na pracy :)
gość
6 lat temu
fajna kobieta, ale i tak nie dorówna Pieńkowskiej - choćby przy nogach ;)
Gość
6 lat temu
Wolę ją
gość
6 lat temu
nie ma co wybierać czy porównywać. każda z pań jest sobą, do tego pani Jola jest świetna w tym co robi. dziennikarka z doświadczeniem, wyczuciem i swoim stylem :)
gość
6 lat temu
Ten gość z fotki to dopiero jest wkur....
gość
6 lat temu
Najfajniejsze jest Dorota Wellsi nikt jej nie zzastąpi , jest bardzo skromna , ma poczucie humoru i dystans do siebie , trzymać tak dalej p. DOROTO!!!!!
gość
6 lat temu
Ale pokraka, chyba lustra nie ma w domu.
gość
6 lat temu
Na szczęście PANI JOLA została zdegradowana i nie musimy jej ogladać w porannym programie... jej cięty język i dominacja nad współprowadzącym była nie na miejscu. Teraz pan Robert jest "sobą" a nie "chłopcem do bicia".... zastraszonym i nie mającym prawa głosu.
gość
6 lat temu
Jak tęsknisz za panią Jola to mozesz ja zobaczyć wieczorem w tvn .
gość
6 lat temu
Ta co zarabia 15 tysiecy na miesiąc niech sie wreszczie odp******i. z tego pportalu.
bDJPDxUX
gość
6 lat temu
ma zgrabne nozki, ale tak samo jak Pienkowska! do tego Pani Jola jest dziennikarka z najwyzszej polki! szkoda ze jej juz nie ma!
...
Następna strona
bDJPDxVz