Rembiszewski: "Alkohol konserwuje. Często słyszę, że za młodo wyglądam"

92 reakcje
0
0
92
Podziel się

"Królowa Matka codziennie wypijała szklaneczkę ginu przed snem i dożyła tylu lat".

Rembiszewski: "Alkohol konserwuje. Często słyszę, że za młodo wyglądam"

Ryszard Rembiszewski znany jest głównie, a właściwie tylko z prowadzenia losowań Lotto. Ostatnio głośno było też o jego nieudanym związku z kobietą, która wyciągnęła od niego pieniądze i go zostawiła. Zobacz: "Pan Lotto" spłaca za ukochaną 3 TYSIĄCE miesięcznie!

Dzisiaj Rembiszewski postanowił podzielić się z czytelnikami Faktu swoją opinią na temat dobroczynnego wpływu alkoholu.

Alkohol w dobrych ilościach konserwuje - przekonuje 68-letni prezenter. Królowa Matka codziennie wypijała szklaneczkę ginu przed snem i dożyła tylu lat! Patrzę na nią i chcę w tej kwestii być jak ona. Lubię też inne alkohole, jak np. wina, whisky. Ten mój patent polecam wszystkim! Podstawową rzeczą jest jednak radość życia i uśmiech na twarzy. Poza tym też staram się mieć dużo ruchu, np. przez chodzenie na basen.

Jak ujawnia Rembiszewski, nie planuje prób zatrzymania upływającego czasu metodami chirurgicznymi. Jego zdaniem mocne alkohole sprawdzają się dużo lepiej.

Operacje plastyczne mnie nie kuszą. Myślę, że dużo lat pracowałem na swoje zmarszczki i one zasługują na miejsce na mojej twarzy. Twarz jest mapą życia. Jak idę na casting, gdzie potrzebują dziadka, to wiekowo się nadaję, ale słyszę, że za młodo wyglądam żali się w tabloidzie. U nas dziadkowie wyglądają starzej ode mnie!

_

_

92
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(92)
gość
5 lata temu
Słuchajcie. Muszę wam coś powiedzieć. Niedawno jak pudel zapodał świeżego newsa to udało mi się zamieścić komentarz na pierwszej stronie z zapytaniem jak im nie wstyd brać pod stołem kase i katować nas reklamą tego debila "już mnie to nie obchodzi" i wyobraźcie sobie po kilku godzinach mojego komentarza już nie było!!!!!! a zamiast tego reklama tego debila sie pojawiła!!! Na samiuteńkiej górze 500 łapek!!! Oj doigracie sie redaktorzy pudla, do tej pory jestem tu stałym bywalcem, ale jeszcze trochę i przesrtanę tu wchodzić na zawsze!! I myślę że nie tylko ja. Nie pozdrawiam pudel!! Nie jesteś wiarygodny już
gość
5 lata temu
Moja prababcia kieliszek nalewki codziennie i 102 lata na karku ;)
Gość
5 lata temu
NIE MÓWCIE TEGO KOTULANCE ;-)
HL
5 lata temu
po prostu lubi golnąć co tutaj tłumaczyć na silę ;-)
Gość
5 lata temu
Wszyscy alkoholicy tak mówią..
Najnowsze komentarze (92)
GOSC ZDZISIO
rok temu
po co takie bla bla la,brednie pana eks zapowiadacza toto lotka/juz historia dawno skonczona/co z niego za gwiazda,jaki artysta?idol staruszek sklerotyczek,jakie zakochania po 70 tce,a od lat srodowisko artystow ,Zaspu i td DUZO WIE I MILCZY TAKTOWNIE o upodobaniach,ALE WYMAGA WRESZCIE MILCZENIA I TAKTU OD REMBISZEWSKIEGO?!!!!
gość
5 lata temu
śmieszny koleś,alkohol robi swoje,brakuje ci koleś mózgu i tyle w temacie,za durny wywiad dostałeś na ilebutek - jedną,dwie? jak się wyceniłeś?
gość
5 lata temu
Alkohol truje, taka jest prawda.
gość
5 lata temu
a pij więcej ,to te baby co się kręcą przy tobie będą miały lepszy ubaw.
Gośćnnn
5 lata temu
Mij znajomy tez tak pil,jego watroba nie posluchala,,,,,,,,
gość
5 lata temu
wszyscy tylko o alko a ON przecież nigdy w życiu nie zbrudził rączek w pracy. Taki to będzie żył 100 lat, jedyny stres to aby nie spipczyć wyników losowania bo ustawione
gość
5 lata temu
każdy uzależniony tak mówi
Gość
5 lata temu
Stary d***l.
gość
5 lata temu
Przesadza z tym młodym wyglądem, pochlebia sobie, stary dziadek
gość
5 lata temu
ale botoks jest jednak pańskim przyjacielem
gość
5 lata temu
Dobrze wyglada, ale na pewno nie pracował fizycznie i nie pije byle czego.
gość
5 lata temu
Biedny, pokrzywdzony, okradziony ale pije........ z rozpaczy . Zawsze byl zalosny :-(((((
gość
5 lata temu
Rembiszewski chyba za dużo wypija tego alkoholu bo zupełnie mu odbija a przy tym ma tak wysokie mniemanie o sobie ze aż niewiarygodne proszę spojrzeć w lustro " przystojniaczku ' jest pan żałosny
gość
5 lata temu
stary p***ł
...
Następna strona