Doda na koncercie w Cycowie!

W końcu pochwaliła się zdjęciami.

Obraz

Miejscowość Cyców jeszcze nigdy nie miała takiej promocji, jaką zrobiła jej Doda na spółkę z Agnieszką Szulim. To miał być jeden z licznych letnich koncertów piosenkarki w wiejskich gminach. Zabawnym zbiegiem okoliczności było to, że zaproszono tam Dodę znaną z operacji powiększania piersi i podkreślania ich kształtu przy każdej okazji.

Szulim, która spotyka się z Dodą już tylko na sali sądowej, wyśmiała ją na łamach Super Expressu, nazwając "gwiazdą festynu w Cycowie". Znana z ciętego języka Rabczewska nie pozostała dłużna i podczas koncertu "pozdrowiła" Agnieszkę środkowym palcem (zobacz: Doda "pozdrawia" Agnieszkę Szulim z Cycowa! "Dla WIELKIEJ PANI ze stolycy").

Teraz Doda pochwaliła się zdjęciami z koncertu. Jak wypadła?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą