Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Opiekunka" Villas chce odzyskać jej dom!

137
Podziel się:

"Do sądu wpłynął wniosek, złożony przez Elżbietę B., dotyczący naruszenia posiadania nieruchomości". "Jestem zszokowany" - mówi jej syn.

"Opiekunka" Villas chce odzyskać jej dom!
bETMZhhh

Elżbieta B. przez wiele lat mieszkała z Violettą Villas w jej domu w Lewinie Kłodzkim. Twierdzi, że się nią opiekowała. Rezultat tej "opieki" został ujawniony po śmierci gwiazdy, podczas obdukcji zwłok. Na ciele Villas biegli odkryli liczne ślady przemocy, siniaki, ślady po wyrwanych włosach, złamanie nogi, nieleczone zapalenie płuc i objawy niedożywienia. Obrażeń było tak dużo, że początkowo trudno było ustalić, które z nich przyczyniło się bezpiśrednio do śmierci gwiazdy.

Dom w Lewinie Kłodzkim przypominał pijacką melinę i z pewnością nie był odpowiednim miejscem dla schorowanej kobiety.

Za nieudzielenie pomocy ciężko chorej artystce Elżbieta B. została skazana na 10 miesięcy więzienia.

bETMZhhj

Synowi zmarłej udało się udowodnić, że podpisany przez Villas testament, który jej jedyną spadkobierczynią ustanowił Elżbietę B., został jej podsunięty przy pomocy podstępu i manipulacji. Biegli ponad wszelką wątpliwość stwierdzili, że nie była świadoma tego, co podpisuje.

Elżbieta B., mimo dwóch niekorzystnych dla niej wyroków, nie ma zamiaru odpuścić. Jak ujawnia w Super Expressie pracownik Sądu Rejonowego w Kłodzku, mimo że obecnie przebywa w więzieniu, jest zdecydowana walczyć o dom w Lewinie.

Do sądu wpłynął wniosek, złożony przez panią Elżbietę B. dotyczący naruszenia posiadania nieruchomości, znajdującej się w Lewinie Kłodzkim - ujawnia pracownik sądu. Chodzi o dom, w którym pani B. zamieszkiwała w Violettą Villas.

Elżbieta B. od śmierci Villas okupowała nielegalnie dom. Opuściła go dopiero gdy, po odnalezieniu jej przez policję, została siłą doprowadzona do więzienia. Zobacz: Policja złapała "opiekunkę" Villas! Na ulicy!

bETMZhhp

Jestem zszokowany - komentuje jej roszczenia syn gwiazdy, Krzysztof Gospodarek. Brak mi słów, ale rozumiem, że z formalnego punktu widzenia sąd musiał się tym zająć.

bETMZhhq
bETMZhhK
KOMENTARZE
(137)
gość
6 lat temu
Bosz... Ta baba ma konkretnie nierówno pod sufitem...
lili
6 lat temu
Stara wariatka
gość
6 lat temu
jeszcze jej malo zabrala wszystko co nalezalo do villas wynoszac z domu a teraz chce odebrac synowi piosenkarki to co mu zostalo po matce
bETMZhhL
gość
6 lat temu
a podatnicy muszą płacić za sprawy takich wyrzutków społecznych, maltretujących innych.
Gość
6 lat temu
A ty jesteś niedoinformowany jak połowa tutaj. Radzę najpierw poczytac a potem zabierać glos w dyskusji.
Najnowsze komentarze (137)
basia
6 lat temu
nie ma prawa bo byla rozprawa dotycząca unieważnienia aktu darowizny i budzyńska przegrala. Syn Willas przejął dom prawnie jako syn i jedyny spadkobierca. Jak się to mówi jest pozamiatane a wyrok o tym stanowiący się uprawomocnił.
gość
6 lat temu
jakis słodki synuś ,brawo pokazuje jak kocha mamusie ,masszkarada ,serce jej pekło majac takie kanalie obok siebie ,żal takiego zmarnowanego talentu
gość
6 lat temu
no tak jak mamusia chorowała ,to nie przejmowali sie ,a jak do majątku to wyrywają jak sempy .powinno prawo spadkowe sie zmienic ,każdy rodzic powinien zrobić ze swoim majątkiem co chce teraz dzieci są bewzwzględne i nastawione na branie ,masakra
gość
6 lat temu
właścicielką domu była ta pijaczka,,na pewno w jej interesie było by syna nie wpuszczać do domu ,,odizolować od matki, pewnie bała się że Villas zmieni darowiznę
gość
6 lat temu
Pewnie,że chce, bo się jej należy. Dostała dom, to dlaczego jej zabrano???. Uważam,że trzeba było być aniołem, aby wytrzymać z chimeryczną gwiazdA !!!!!!
gość
6 lat temu
za tą beznadziejną opiekę sąd ją skazał i ma iść do więzienia, ale się ukrywała
gość
6 lat temu
wszystkie te komentarze pisze synowa i syn pani willas ale i tak ludzie wiedza ze za opieke wszystko nalezy sie osobie opiekujacej a nie rodzinie
gość
6 lat temu
przeciez to jest normalne ze za opieke starsi ludzie zapisuja swoim opiekuna mieszkanie dziwi mnie tylko to dlaczego majatek oddziedziczyl syn ktory nie opiekowal sie matka
bETMZhhD
gość
6 lat temu
ona powinna się leczyć
gość
6 lat temu
Najgorzej jak wypowiadają się ograniczeni ludzie,nie znaj,acy prawdy,bo nie czytający prasy.debile wypowiadają głupoty na temat syna,zupełnie nic nie wiedząc na ten temat.Nie wypowiadaj się jeśli jesteś nie czytającym półanalfabeta,
gość
6 lat temu
Zobaczcie, jaką spuściznę po sobie zostawiła Villas: rozwalającą się, zawszoną ruderę i swoją wybrankę Elę, zapitą, cwaną psychopatkę. Takie życie, w takim domu i z takim człowiekiem jej odpowiadało. Taka była Villas, nie ma co udawać i robić z niej damy. Miała piękny głos a cała reszta była odpychająca, jak dla mnie.
gość
6 lat temu
Skąd ta menelica ma pieniądze na adwokata?
gość
6 lat temu
Biedny ten syn, ludzie ciągle go obwiniają, nie mając pojęcia, że matka go porzuciła w dzieciństwie i na starość też nie chciała jego opieki, wolała patologię, brud i smród razem z Elą-opiekunko-kochanką. Dziwię się mu, że on w ogóle zajmuje się sprawami tego domu, matki, tej Eli, ja bym to rzuciła w cholerę. Szkoda by mi było zdrowia na kontakty z przeszłością Villas. Ten dom jak z horroru spaliłabym na popiół i posadziła tam jakieś cierniste krzewy, by nie było na co nawet popatrzeć.
Berta
6 lat temu
Menele górą!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMZhiw
bETMZhix
bETMZhiy
bETMZhiz
bETMZhiA
bETMZhif