Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie chcą Kaczorowskiej w "Klanie"? "Stroi fochy, uważa się za gwiazdę..."

346
Podziel się

Zmieniono scenariusz, żeby mogła występować w "Tańcu z gwiazdami". Bożenkę wysłano do Chin.

Nie chcą Kaczorowskiej w "Klanie"? "Stroi fochy, uważa się za gwiazdę..."
bCzuPolh

Producenci Klanu początkowo ze zrozumieniem odnieśli się do ambicji Agnieszki Kaczorowskiej, by zaistnieć w show biznesie nie tylko jako Bożenka, lecz także profesjonalna tancerka. Jak ujawnia osoba z produkcji serialu, ze względu na jej zobowiązania zawodowe w _**Tańcu z gwiazdami**_, zmieniono nawet scenariusz. Jednak Kaczorowska tak się rozkręciła, że nie poprzestała na jednej edycji, co z czasem zaczęło być męczące dla ekipy Klanu. Na razie jej bohaterkę wysłano do Chin. Jednak wszyscy martwią się, co będzie, gdy wróci. Humory Agnieszki dają się bowiem wszystkim we znaki.

Przez nią i jej zobowiązania u konkurencji trzeba zmieniać scenariusz, co dla produkcji zaczyna być kuriozalne - ujawnia w Fakcie informator. Stacja i produkcja nie są zadowolone z jej postawy. Nie tylko stroi fochy na planie i uważa się za największą gwiazdę, ale i jej wizerunek pozostawia wiele do życzenia. Ciągle wypowiada się pogardliwie o swojej roli, nie chce być kojarzona ze swoją bohaterką, a przecież gdyby nie Klan to by w ogóle nie istniała.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami Agnieszka płakała (!) przed kamerami narzekając, że kojarzona jest tylko z występami w jednej telenoweli... Po zwycięstwie ogłosiła z kolei "odcięcie się" od roli, której wszystko zawdzięcza. Zobacz: "Odcięłam się od Bożenki! Zrobiłam milowy krok!"

bCzuPolj
bCzuPolp
bCzuPolK
KOMENTARZE
(346)
Gość
5 lata temu
Gdyby nie Klan,to nikt nie wiedziałaby o jej istnieniu. Jeżeli jej się nie podoba jej postać,to w czym problem. Niech odejdzie z serialu.
gość
5 lata temu
Bosze Bosze Bosze Boszenko !!!!
Gość
5 lata temu
Zmanierowana do szpiku
bCzuPolL
Gość
5 lata temu
Z Chin juz wrocila..
gość
5 lata temu
Woda sodowa powoli zaczyna uderzac jej do glowy, a szkoda bo fajnie sie zapowiadala
Najnowsze komentarze (346)
gość
5 lata temu
Jej zapewne nie zależy na rozpoznawalności wśród sympatyków tego kiepskiego tasiemca, bo bez niego zdążyła osiągnąć spore sukcesy w tańcu towarzyskim.
gość
5 lata temu
Opamiętajcie się; ona potrafiła przez lata godzić pasję z mniej niż mierną rólką w Klanie. Gwiazdą to ona jest w tańcu właśnie i w nim odniosła sukcesy, o których ekipa Klanu nie miała pojęcia i z pewnością jej w tym nie pomogła. Dopiero, jak media zaczęły trąbić o jej sukcesach tanecznych, ekipa tasiemca uwzględniła na marginesie ten wątek w jej roli. W tym serialu pozostaną jedynie miernoty aktorskie, bo wszyscy wzięci aktorzy albo już nie żyją, albo odeszli, by robić coś ważnego.
gość
5 lata temu
ala d****** zryty berecikm SEFLONKA.
gość
5 lata temu
gra mi na nerwach jak nic. jest wyniosła,no cóż woda sodowa uderzyła do pustej głowki
ROBERT
5 lata temu
mogbym mydlic twoje cialo mogbym cie calowac po pupie do rana mogbym cie mydlic mydlem po hudym ciele lizac twoje cialo
WOJTEK
5 lata temu
mogbym cie mydlic po ciele twoje zgrabne posladki
gość
5 lata temu
tandetna lalunia
gość
5 lata temu
Zazdroszczą ci figury i nie dziw im się. Jesteś super. To wszystko na temat.
bCzuPolD
gość
5 lata temu
odbija g*******e,wywalić ja z serialu, TzG to nie wszystko.
gość
5 lata temu
Na mnie też działa jak płachta na byka.
gość
5 lata temu
W główce jej p******i się...
gość
5 lata temu
A któżby ją znał, gdyby nie "Klan''Cóż to za gwiazda? Piesci się, jak cos mówi, sepleni,jak chce odejść to niech odchodzi,jak najszybciej. Nikt za nia nie będzie tęsknił.. Wyrzucic z serialu jak najszybciej.
ROBERT
5 lata temu
NIGDY NIE LUBIŁEM LOLITEK
ROBERT
5 lata temu
NIGDY NIE LUBIŁEM LOLITEK
...
Następna strona
bCzuPomf