Kuźniar po wyborach: "I co żeście najlepszego zrobili?"

426
Podziel się

"Takie durnoty dały Kukizowi 3. miejsce. Brawo! Teraz pokażcie, że te tłumy, które dały wam prawie 40-procentowe poparcie, to nie są szaleńcy".

Kuźniar po wyborach: "I co żeście najlepszego zrobili?"

_

_

Jarosław Kuźniar postanowił skomentować wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił wideo, w którym w przeciwieństwie do Kuby Wojewódzkiego nie ogłosił jednak, że boi się nowej władzy. Na nagraniu apeluje o zachowanie spokoju i zapowiada, że najbliższe lata pokażą, czy wyborcy PiSu to faktycznie fanatycy.

I co żeście najlepszego zrobili? Należę do tej grupy wyborców, która głosuje, nie chodząc na wybory. Do momentu, aż nie będzie partii, na którą rzeczywiście warto by zagłosować – mówi Kuźniar.

Swoją drogą: naprawdę was to boli? Naprawdę uważacie, że to będzie zły czas? Czy moment, w którym wszyscy będziemy mówić: kochani, macie prezydenta, macie parlament, a teraz pokażcie, że te tłumy, które się nie zawiodły na was do tej pory, dały wam prawie 40-procentowe poparcie, to nie są szaleńcy – dodaje.

Trudno stwierdzić czy dziennikarz zmartwił się, czy ucieszył z wyniku wyników. Jedno jest pewne – nie ma najlepszego zdania o osobach głosujących na Kukiza. Nad nagraniem opublikował zdjęcie samochodu z hasłami popierającymi JOWy. Nad nim napisał:

_Spotkany w drodze do domu. T**akie durnoty dały Kukizowi 3 miejsce. Brawo Wy!**_

_

_

_

_

KOMENTARZE
(426)
gość
4 lata temu
Żeśmy się Ciebie pozbyli
gość
4 lata temu
Jednym z licznych plusów wygranej PIS jest to, że tacy jak on przestaną pracować w mediach
gość
4 lata temu
Nie rozumiem go. Czytałam chyba z 3 razy. Człowiek zagadka
gość
4 lata temu
Kuźniar, sam jesteś durnota, każdy może wybrać to, co chce, a Ty idź szerzyć swoją głupotę gdzie indziej, dziennikarz od siedmiu boleści.
gość
4 lata temu
cebula aż pali w oczy!
Najnowsze komentarze (426)
gość
4 lata temu
Kuźniar, twoje dni w mediach są policzone. Sam jesteś durnotą.
gość
4 lata temu
Kużniar pakój manatki !!!!!!!!!
gość
4 lata temu
Ewelina nie obrażaj Polaków .Głupota to bije od ciebie .Zal mi ciebie
gość
4 lata temu
Kużniar ,nie jesteś redaktorem ,nie wiem jakie ty studia ukończyłeś ,ale komentator ma być bazstronny ,a ty beszczelny cyniku oczerniałeś PIS jawnie sobie kpiłeś z ich stronników ,perfidnie wywracałeś oczami ,a z Kaczyńskiego bezwzglębie sobie kpiłeś.Wynocha z tej telewizjii bo mam ciebie dość
Ewelina
4 lata temu
Przeciez Pan Kuzniar ma racje!!!!kretyni!Ciekawa jestem jak nie bedzie obiecanek kogo wtedy oskarzycie?Polak to g****a istota!!Choragiewka na wietrze!!!!!
gość
4 lata temu
dokładnie tak, zgadzam się z poprzednikiem, takich ludzi jak Ty nie powinno być w mediach, to nie ma nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem
gość
4 lata temu
nie placz teraz przyjdzie czas na ciebie bys pracowal za 1900 A NIE ZA 30000ZL
JAN
4 lata temu
BĘDZIE PO KUŹNIAŻE
xxxx
4 lata temu
kuziar ty parchu spadaj -nie jestes obywatelem tego kraju -gniocie
zła
4 lata temu
Kuzniar Pana pogięło widzisz co w kraju dzieje się i na kogo głosować. Kukiza program jest dobry , no może Pan boisz się go . A przede wszystkim sejm to nie tylko Kukiz. Wy dziennikarze za daleko poszliście i też to trzeba ukrucić.
KOI
4 lata temu
kolejny chory utrzymanek tv za nasze pieniądze ...zamknij jape p******u
gość
4 lata temu
a mialo byc tak pieknie praca w tv dobra pensja a tu pis juz idzie
gość
4 lata temu
a ty chlopcze szukaj nowego zajecia
gość
4 lata temu
jakktos napisal ze tego nie rozumie -slow kuzniara noi faktycznie zagadkowo to troche wyszlo chociaz jak dla mnie wylania sie tu powoli obraz lizania doopy pisowi ...
...
Następna strona