Trwa ładowanie...
Przejdź na

Z OSTATNIEJ CHWILI: Policja zatrzymała "Krystka", gwałciciela z Trójmiasta!

372
Podziel się

"Łowca nastolatek", Krystian W. usłyszy zarzut zgwałcenia 15-latki. Co z pozostałymi skrzywdzonymi? Jedna z nich popełniła samobójstwo...

Z OSTATNIEJ CHWILI: Policja zatrzymała "Krystka", gwałciciela z Trójmiasta!
bDfzQenF

Trójmiejska policja poinformowała właśnie, że zatrzymała 38-letniego Krystiana W., lepiej znanego jako Krystek. Mężczyzna od co najmniej 10 lat dobrze znany jest wymiarowi sprawiedliwości. Oskarżono go o molestowanie seksualne ponad 40 dziewczyn, w tym 14-letniej Anaid, która po spotkaniu z Krystkiem popełniła samobójstwo. Do tej pory Krystian W. cieszył się jednak wolnością. Przypomnijmy: "Krystek", gwałciciel z Trójmiasta, wreszcie trafi do więzienia? Zeznawać chce już 16 ZGWAŁCONYCH DZIEWCZYN!

Do zatrzymania doszło dziś rano pod Wejcherowem. Mężczyzna od dawna ukrywał się przed policją i zmieniał miejsca pobytu. Przez pewien czas mieszkał w warsztacie samochodowym swojego kolegi.

Materiał zbieraliśmy bardzo starannie, tak by sąd nie miał wątpliwości, że Krystian W. powinien trafić do aresztu - mówi policjant zajmujący się sprawą. Naszym zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą próby mataczenia. Mam na myśli wpływanie na świadków.

bDfzQenH

Krystek usłyszy teraz zarzut zgwałcenia 15-latki. Niestety policja nie wyjaśnia, co z pozostałymi ofiarami "łowcy nastolatek". Policja zabezpieczyła ponad 100 filmów, które nagrał sam Krystek. Mężczyzna szantażował nimi potem swoje ofiary.

Przypomnijmy, że Krystek zaczynał karierę 10 lat temu jako złodziej samochodów. Od tamtej pory stał się jednym z bardziej znanych trójmiejskich "biznesmenów". Oficjalnie jest bezrobotny i żyje z zasiłku.

bDfzQenN
bDfzQeoi
KOMENTARZE
(372)
gość
5 lata temu
Stary facet, a bral sie za takie mlodziutkie dziewczyny i tak okrutnie je krzywdzil.
Gość
5 lata temu
Wejherowo a nie wejcherowo
gość
5 lata temu
Boję się nawet o tym myśleć, ale podejrzewam, ze gość ma takie znajomości i układy, że guzik mu zrobią. .. Niestety
bDfzQeoj
gość
5 lata temu
No to sukces, zatrzymujcie wszystkich takich frajerów jak najszybciej
gość
5 lata temu
Długo na to czekałam!
Najnowsze komentarze (372)
Heheheheheee
5 miesięcy temu
No to teraz niejaki Krystek zacznie... sypać!!! Będzie ciekawie, chyba, że powróci długo nie widziany seryjny....
gość
3 lata temu
stary zboczeniec...
gość
4 lata temu
Facet powinien siedzieć, ale (jak zwykle jest jakieś) co 14 15 latki roiły z gościem w wieku ich ojca? Gdzie byli rodzice tych dziewuszek?
jasio
5 lata temu
WEJHEROWO!!! Na litość boską, podstawówkę ktoś tu kończył???
gość
5 lata temu
Był już o nim reportaż na polsacie. To widać nadal za mało.
gość
5 lata temu
Pisząc z nieznajomym w internecie to raz, a dwa to jeśli nie znasz osoby, z którą piszesz, a ona proponuje Tobie spotkanie to pod żadnym pozorem nie powinieneś iść (jeśli już chcesz zobaczyć kto to jest, jak wygląda i czy aby na pewno podaje się za kogoś kim nie jest to rób to w ukryć tak aby ona Cię nie zobaczyła). Pamiętaj nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie. A jeśli swędzi Cię *** to śmiało, wal jak w dym.
martenja
5 lata temu
A gdzie jest to WejCHerowo?! ....
Gość
5 lata temu
Zaraz zaraz dlaczego nie pokazano jego geby ...hm.mozna by sie dopatrywac tego w ustawie o ochronie praw osibistych tylko dlaczego gnoja wymszali a dziewczynki zdjecia opublikowano...
bDfzQeob
don kojote
5 lata temu
ej ludziska--a co te smarkule niewidziały ze to stary dziad-i tak szły na chama same ----chciały gościa wykorzystać drinki za friko----dziad poto tam szedł aby zamoczyć z mlodom -a one szły--niepochwalam tego---ale dziewuch nie bez winy---dyskoteki 23 godz a tam szalejom--15-16--latki gdzie ochrona--kontrola--------A gdzie rodzice----co potem mówią zboczeniec--
Gość
5 lata temu
Pod "Wejcherowem" :-) he he A gdzie to?
gość
5 lata temu
Wejherowo...
Uwaga na marg...
5 lata temu
Trochę to dziwne, że tych uciśnionych dziewic nie można było zobaczyć w kościele. - Za to garnęły się jak "muchy do miodu" do bogatych nygusów z trójmiejskich knajp i tanecznych wyszynków, które faktycznie były od zaplecza boordelikami.
guest
5 lata temu
w takim razie zyczę ,żeby ciebie też tak ktoś "pokochał"
gość
5 lata temu
WejHerowo, a nie WejCHerowo
...
Następna strona
bDfzQeoD