Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Opiekunka" Villas zamieszka w jej domu!

236
Podziel się:

Sąd w Kłodzku zezwolił Elżbiecie B. na zamieszkanie w domu zmarłej gwiazdy.

"Opiekunka" Villas zamieszka w jej domu!
bETMxHnp

_

_

bETMxHnr

Elżbieta B. po trwającym ponad 3 lata procesie została uznana winną nieudzielenia pomocy umierającej Violetcie Villas i skazana na 10 miesięcy więzienia. Schorowana gwiazda, przebywająca pod opieką Elżbiety B., konała w strasznych warunkach. Jak ujawniły wyniki sekcji, na jej ciele było tak wiele śladów przemocy, że początkowo biegłym trudno było ustalić jednoznacznie przyczynę śmierci. Okazało się, że Villas była skrajnie niedożywiona, cierpiała na nieleczone zapalenie płuc, złamanie nogi, a na jej ciele widniały liczne siniaki, krwiaki i ślady po wyrwanych włosach. Elżbieta B. mimo ciężkiego stanu swojej podopiecznej, zwlekała z wezwaniem karetki aż było już za późno.

Po ogłoszeniu wyroku Elżbieta B. jak gdyby nigdy nic wróciła do Lewina Kłodzkiego, gdzie znajduje się okupowany przez nią dom Villas. Nie miała zamiaru zgłosić się na odbycie kary. Policja siłą doprowadziła ją do więzienia.

Tymczasem syn Villas, Krzysztof Gospodarek wyrokiem sądu został prawomocnym właścicielem należącej do matki nieruchomości. Planował urządzić tam izbę pamięci, o ile udałoby się odzyskać pamiątki po Villas, rozkradzione w większości przez "opiekunkę". Jednak Elżbieta B. znów pokrzyżowała mu plany. Z więzienia nadesłała pozew, w którym oskarża Gospodarka o bezprawne przywłaszczenie sobie domu

bETMxHnx

I chociaż jest już wyrok, uznający za nieważny testament, w którym zmanipulowana przez Elżbietę B. artystka wydziedziczyła syna, sąd w Kłodzku przyznał rację "opiekunce"!

Jak donosi Super Express, wczoraj zapadł wyrok, w myśl którego kobieta, skazana za przyczynienie się do śmierci artystki, będzie mogła po opuszczeniu więzienia zamieszkać w jej domu.

Gospodarek przyznaje, że nic już z tego nie rozumie.

Czuję się pokrzywdzony. Najpierw sąd przyznaje mi prawo do domu, a później pozwala mieszkać w nim tej kobiecie - komentuje w tabloidzie. Na pewno będę apelował.

bETMxHny

_

bETMxHnz

_

__

bETMxHnS
KOMENTARZE
(236)
Gość
6 lat temu
Chore jest to wszystko...jakas oszustka ma okupowac jego dom? I to dzieki wyrokowi sadu?!
gość
6 lat temu
co to za chory kraj
Gość
6 lat temu
Żenada!
bETMxHnT
gość
6 lat temu
zart
XX
6 lat temu
to chyba sa jakies kpiny!! dom nalezy do syna i jeszcze wsadza mu tam ta zlodziejke???? co to za sad wydal takie orzeczenie!!!
Najnowsze komentarze (236)
Ala
6 lat temu
Ta baba powinna być skazana na dożywocie, a nie mieszkać w domu Willas.Co to za sąd? Może teraz PIS się za nich wezmie.
gość
6 lat temu
sad nie ma prawa wkwaterowac kogos do prywatnego domu
gość
6 lat temu
Powinna tam zamieszkać, bo tak Villas postanowiła. Widać opiekunka była dla niej najbliższa.
anna
6 lat temu
A czy ta opiekunka miała płaconą pensję,ZUS i urlop że musiała się 24 na dobę opiekować?
gość
6 lat temu
chore prawo, dziki kraj
gość
6 lat temu
SKANDAL!!!!
gość
6 lat temu
a gzie on był jak była chora i stara
gość
6 lat temu
a wsadzić ją na te taczki co stoja pod domem i do lasu wywieżć niech ja wilki zeżrą
bETMxHnL
gość
6 lat temu
Syn cale zycie nie interesowal sie matka'to on leci na majatek
gość
6 lat temu
Syn cale zycie nie interesowal sie matka'to on leci na majatek
gość
6 lat temu
Co to za sąd?!!!
gość
6 lat temu
na setki komentarzy JEDEN merytoryczny i swiadczacy o tym , ze osoba ktora go pisze ma pojecie o tym DLACZEGO taki wyrok zapadl. Ludzie najpierw skonczcie studia prawnicze a potem wypisujcie swoje komentarze. Kazdy student prawa zna takie roszczenie jak roszczenie o przywrocenie posiadania, w ktorym bada sie nie własnosc ale to czy ktos był posiadaczem i czy ktos inny to posiadanie naruszył. Wiec zanim wysadzicie w powietrze sad w Klodzku i wszystkich sedziow idzcie do adwokata po porade prawna
gość
6 lat temu
Pożal się Boże...polskie prawo,a raczej jego brak, bo to co się w Polsce wyprawia to zwykle bezprawie! Ta stara wiedźma powinna zgnić w p*****u.Morderczyni,oszust,z******j,naciągacz ma większe prawo do cudzego niż pierworodny syn.Ludzie ratunku bo chce się wyć.Ate rządowe debile twierdza ze Państwo Polskie chce być bliżej ludzi,zygać się chce!TWU>>>TWU polski burdel.Panie Gospodarek niech Pan walczy do końca o swoje.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
gość
6 lat temu
A Ty biedny ludziku zanim Rzucisz kamien zastanow sie..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMxHoE
bETMxHoF
bETMxHoG
bETMxHoH
bETMxHoI
bETMxHon