Tak wyglądał finał "The Voice of Poland" 6 (ZDJĘCIA)
Wygrał Krzysztof Iwaneczko z drużyny Marii Sadowskiej. Na scenie gościnnie zaprezentowały się Margaret i Natalia Kukulska.
Maria Sadowska
We wczorajszym finale szóstej już edycji The Voice of Poland najlepszym okazał się podopieczny Marysi Sadowskiej, Krzysztof Iwaneczko. Pokonał Williama Prestigiacomo, Anę Andrzejewską i Tobiasza Staniszewskiego.
Obok Edyty Górniak, Andrzeja Piasecznego oraz Barona i Tomsona gościnnie na scenie programu zaprezentowały się także Margaret i Natalia Kukulska. W rolę prowadzącej, najprawdopodobniej ostatni raz, wcieliła się Halina Mlynkova.
Zobaczcie zdjęcia. Komu kibicowaliście?