Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zdjęcia z iPada syna Kaddafiego: Tortury obok fotografii z wakacji...

200
Podziel się:

Dziennikarze odkryli ponad 1700 zdjęć pokazujących prawdziwą twarz Hanibala Kaddafiego.

Zdjęcia z iPada syna Kaddafiego: Tortury obok fotografii z wakacji...

W październiku 2011 roku podczas ucieczki z Syrty zginął Mu'ammar Kaddafi, dyktator rządzący Libią przez 42 lata. Przez niektórych nazywany był ekscentrykiem, a nawet wizjonerem. W rzeczywistości był zbrodniarzem, mordercą i seryjnym gwałcicielem. Jego rządy to tragiczny rozdział w historii Libii.

"Wizjoner" jeszcze przed śmiercią zdołał wywieźć za granicę Libii tyle miliardów dolarów, że w chwili śmierci był bogatszy od Billa Gatesa. Dzięki "przedsiębiorczości" ojca cała jego rodzina opływa w luksusy również po jego śmierci.

Czwarty syn Kaddafiego, Hanibal cudem uniknął losu swojego ojca. Gdy w Libii wybuchła wojna domowa, razem z matką uciekł do Algierii, zostawiając po sobie sporą dokumentację całego życia. Do mediów trafiły właśnie zdjęcia pochodzące z jego iPada, które pokazują prawdę o życiu rodu Kaddafich: na co dzień opływający w luksusy, a poza okiem kamer znęcający się nad swoimi pracownikami i zakładnikami.

Na tablecie Kaddafiego juniora odkryto ponad 1700 zdjęć dokumentujących brutalne przesłuchania, w których "specjalizował się" Hanibal.

Bicie, kopanie i polewanie wrzątkiem były jednymi z jego ulubionych rozrywek. Zdjęcia torturowanych więźniów znaleziono tuż obok fotografii pokazujących prywatne życie Hanibala: wyjazdów do Europy, pływania luksusowym jachtem i nocowania w najdroższych hotelach świata. Gdy nie spędzał czasu ze swoją żoną, modelką Aline Skaf, osobiście doglądał przesłuchań, które dokumentował tym samym tabletem, którym robił zdjęcia rodzinie.

O zachowaniu Kaddafiego i całej jego rodziny wiedziano już wiele lat wcześniej. Kilka lat temu Kaddafi junior pobił gaśnicą trzech włoskich policjantów. Udowodniono mu pobicie żony, ale Hannibal nigdy nie został ukarany. W 2008 roku razem z Aline Skaf pobili pracowników hotelu w Genewie. Tuż po ucieczce Hanibala do Algierii, w jednej z rezydencji w Trypolisie odnaleziono nianię dzieci Kaddafiego juniora. Shweyga Mullah zeznała potem, że żona Hanibala zaprowadziła ją do łazienki, gdzie związała ją i zakneblowała. Nagą służącą kilkukrotnie polała wrzątkiem i zostawiła, będąc pewna, że kobieta nie żyje.

Sam Hanibal Kaddafi wciąż przebywa za granicą Libii. Władze starają się doprowadzić do jego powrotu do kraju.

KOMENTARZE
(200)
gość
6 lat temu
Samo imię bardzo dużo mówi...
Gość
6 lat temu
Nic prócz przekleństw nie przychodzi mi na myśl widać takiego gnoja...
Gość
6 lat temu
To podłe, że takie bestie są bezkarne.
Gość
6 lat temu
Az.nie.wiem co powiedziec, gdzie zanika czlowieczenstwo...?
gość
6 lat temu
Dlaczego nikt z nim nic nie zrobi? Kara śmierci i po sprawie
Najnowsze komentarze (200)
Gość
6 lat temu
Takie same metody stosują Amerykanie. I co powiecie?
gość
6 lat temu
to są właśnie diabły wcielone na ziemi
ulu
6 lat temu
Tak zawsze jest że te najgorsze bestie zostają na wolności i nic im nie można zrobić ! takich jak on jest b.dużo :( tak jak ten Kim dzon czy jak mu tam z kwadratem na szyi,nawet kochankę kazał zabić bo w balecie tańczyła i za duży szpagat na scenie zrobiła,,chore stwory bo do ludzi ich nie można zaliczyć :(
gość
6 lat temu
p****y
gość
6 lat temu
zonka tez niezle ziolko...
gość
6 lat temu
Kto robi zdjęcia ipadem?
Gość
6 lat temu
Trzeba być strasznie ograniczonym wierząc w te wszystkie informacje o rządach Kaddafiego. Czytajcie i myślcie sami, bo sytuacja w Libii nie była zła. A tortury są prawdopodobne, u nas też ludzie popełniają samobójstwa, tam się nie p******ą z ukrywaniem tego
gość
6 lat temu
No tak dzieki amerykanskiej demokracji teraz w Lbii maja cisze spokoj i dobrobyt ...
Świadomy
6 lat temu
nad tym motłochem arabskim tylko taki dyktator może zapanować, USA obaliło Kadafiego,Mubaraka Husajna i innych i co ? i mamy Państwo Islamskie,bród i ubóstwo. Polecam pudelku poczytać trochę bo za rządów Kadafiego wszyscy obywatele mieli dopłaty 50% do samochodów i mieszkań a media były za darmo. To był bogaty kraj z dobrą infrastruktóra a dzięki hienom z Łameryki pogrążył się w zapaści. Nie mówię że nie mieli ci ludzie swojego za uszami ale inaczej rządów nie mogli sprawować bo c*****y MUSI SIĘ BAĆ ! inaczej sie nie da.
gość
6 lat temu
wierze ze otrzyma kiedys w zyciu to na co zasluzyl
gość
6 lat temu
Teraz my mamy takiego samego wizjonera - ludzie opamiętajcie sie póki jeszcze jest czas
silva
6 lat temu
karma powroci
silva
6 lat temu
karma powroci
gość
6 lat temu
szatan
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie