Trwa ładowanie...

Bal Dziennikarzy 2016: Rozenek, Cichopek, Olejnik, Siwiec... (ZDJĘCIA)

1758
Podziel się:
1758
Podziel się:

Dziennikarki i celebrytki bawiły się i pozowały w wieczorowych kreacjach. Kto wypadł najlepiej?

1
 / 24
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
0
0

Wczoraj, w auli Politechniki Warszawskiej odbył się 17. Bal Dziennikarzy. To jedna z najważniejszych imprez roku, na której nigdy nie brakuje też celebrytek i ważnych nazwisk ze świata show biznesu.

Tym razem na czerwonym dywanie pojawili się między innymi Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem, Monika Olejnik, Kasia Cichopek, Natalia Siwiec, Joanna Przetakiewicz, Anna Kalczyńska, Dorota Gardias i Izabela Janachowska. Jak na bal przystało, wszystkie panie pojawiły się w eleganckich, wieczorowych kreacjach.

Kto wyglądał najlepiej? Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 24
Natalia Siwiec
3
 / 24
Monika Olejnik
4
 / 24
Kasia Cichopek
5
 / 24
Ola Ciupa
6
 / 24
Izabela Janachowska
7
 / 24
Anna Kalczyńska
8
 / 24
Joanna Przetakiewicz
9
 / 24
Grażyna Torbicka
10
 / 24
Katarzyna Sokołowska
11
 / 24
Karolina Szostak
12
 / 24
Omenaa Mensah
13
 / 24
Odeta Moro
14
 / 24
Kamilla Baar
15
 / 24
Sylwia Arnesen
16
 / 24
Tomasz Iwan i Natalia Jakuła
17
 / 24
Otylia Jędrzejczak
18
 / 24
Katarzyna Warnke
19
 / 24
Katarzyna Kolenda-Zaleska
20
 / 24
Marta Kuligowska
21
 / 24
Dorota Williams
22
 / 24
Katarzyna Zdanowicz
23
 / 24
Hanna Gronkiewicz-Waltz i Andrzej Waltz
24
 / 24
Paulina Tomborowska
KOMENTARZE
(1758)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Autorytety
9 miesięcy temu
Napiszcie o tej K.Zda co do Kraśki mówiła jak to “nie mieści się to w jej kręgosłupie moralnym” a sama spotyka się mimo że wie, z zajętym mężczyzna 🤡
NAJNOWSZE KOMENTARZE (1758)
Autorytety
9 miesięcy temu
Napiszcie o tej K.Zda co do Kraśki mówiła jak to “nie mieści się to w jej kręgosłupie moralnym” a sama spotyka się mimo że wie, z zajętym mężczyzna 🤡
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zofia Zborowska i jej ferie: nauka jazdy na nartach półtorarocznej Jaśminy, selfie z mężem i pokaz siły z Borysem Szycem (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zimowego szaleństwa na stoku. Pokazała swoją półtoraroczną córkę, Jaśminę, uczącą się jeździć na nartach i zrobiła sobie fotkę z mężem. W pamiątkowej galerii z wyjazdu znalazł się także Borys Szyc.
9.

17-letnia pociecha Bena Afflecka i Jennifer Garner gra na komputerze, siedząc na chodniku. Też tak czekacie na autobus? (ZDJĘCIA)

Niedawno paparazzi zauważyli w Los Angeles 17-letnią pociechę Jennifer Garner i Bena Afflecka. Uwiecznili dziecko znanej pary siedzące na chodniku i wpatrujące się w skupieniu w ekran laptopa.
8.

Dorosłe dzieci Umy Thurman i Ethana Hawke'a zawitały na pokaz mody. Podobne do znanych rodziców? (ZDJĘCIA)

Uma Thurman i Ethan Hawke wychowali dwoje dzieci, które kilka lat temu przekroczyły próg pełnoletności. Jak widać na załączonym obrazku, rodzeństwo cieszy się świetnymi relacjami. Wygrali na loterii genów?
7.

Książę Harry rozsyła uśmiechy i pozdrowienia w drodze na proces przeciwko tabloidowi w Londynie (ZDJĘCIA)

Książę Harry zawitał w Londynie, gdzie odbywa się proces przeciwko Daily Mail. Syn króla Karola III został sfotografowany przed sądem.
6.

Michał Mikołajczak chwali się rajskimi wakacjami w Tajlandii z Edytą Zając. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

Edyta Zając i Michał Mikołajczak nie epatują specjalnie swoim życiem uczuciowym, ale postanowienie o chronieniu prywatności zawieszają zwykle na czas wakacji. Aktor pochwalił się właśnie rajskim urlopem z ukochaną i wypoczynkiem w słonecznej Tajlandii.
5.

Smutna Helena Englert snuje się po Warszawie okutana wielkim futrem i z torebeczką za 5 tys. złotych... (ZDJĘCIA)

Helena Englert przystąpiła do prawdziwej ofensywy medialnej i postanowiła podbić świat filmu, muzyki i podcastów do tego stopnia, że aż ciężko się od niej opędzić. Nie wprawiło ją to najwyraźniej w dobry nastrój, bo paparazzi przyłapali celebrytkę w centrum Warszawy, a na jej twarz próżno było szukać uśmiechu. Nadrabiała za to efektowną stylizacją!
4.

Maja Rutkowski wspomina czasy doklejanych rzęs i mocnego mejkapu, pokazując fotki z 2016 roku (STARE ZDJĘCIA)

Maja Rutkowski dołączyła do grona celebrytów ulegających trendowi #2016challenge i odkopała stare fotki, którymi podzieliła się z fanami. Większe wrażenie robi na was metamorfoza ukochanej Krzysztofa czy jego samego?
3.

Tak wygląda LEŚNA WILLA Agnieszki Dygant: basen, wielki ogród i przestronny salon

Agnieszka Dygant nie przestaje rozpływać się nad swoimi "nowym-starym" domem. Aktorka na bieżąco relacjonowała w social mediach postępy w wykańczaniu wnętrz swego wymarzonego miejsca na ziemi. Jej dom jest już gotowy, a Agnieszka nie może się powstrzymać, by od czasu do czasu pokazać widzom, jak jej się mieszka.
2.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.
1.

Dorosły już syn Britney Spears wyłania się z marketu. Podobny do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Synowie Britney Spears, których pamiętamy jeszcze jako małych chłopców, dziś są już pełnoletnimi, choć wciąż niesamodzielnymi mężczyznami. Młodszy z nich, Jayden James, natrafił na fotoreportera koczującego pod jednym ze sklepów w Los Angeles. Wiele wskazuje na to, że 19-latek połączy wkrótce siły z mamą.