Kajetana Poznańskiego będzie bronił... adwokat Otylii Jędrzejczak i Dariusza K.!

Rodzice 27-latka wynajęli Tadeusza Wolfowicza, adwokata "od spraw beznadziejnych".

Obraz

Wczoraj na Malcie zatrzymano Kajetana Poznańskiego, 27-latka podejrzewanego o brutalne zabójstwo Katarzyny J., do którego doszło ponad tydzień temu na Woli. Bibliotekarz i początkujący literat pojechał do Katarzyny J. na lekcję języka włoskiego. Zabił ją w jej mieszkaniu a ciało poćwiartował i przewiózł na Żoliborz, gdzie usiłował spalić... Od tamtej pory ślad po nim zaginął.

Poznański był podobno zaskoczony i podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Teraz znajduje się w areszcie, gdzie czeka na ekstradycję do Polski. Ta procedura może potrwać kilka tygodni, ale wiadomo już, że bogata rodzina Poznańskiego zadbała o najlepszą obronę.

Poznańskiego będzie bronić znany warszawski adwokat Tadeusz Wolfowicz. W środowisku prawniczym uchodzi za specjalistę "od spraw beznadziejnych": w 2005 roku bronił Otylii Jędrzejczak, która spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął jej brat Szymon. Dzięki obronie Wolfowicza pływaczkę skazano tylko na 9 miesięcy więzienia i zakaz prowadzenia samochodu przez rok.

Teraz Wolfowicz broni... Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, który rok temu zabił na przejściu dla pieszych 63-letnią kobietę. Mimo że wszystko wskazuje na to, że Dariusz K. był pod wpływem kokainy, jego adwokat ma już pomysł na rozwiązanie tej sytuacji.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą