Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin pozuje z gepardem na okładce "Vivy"!

163
Podziel się

Promuje nowy program TVN-u. "Do ostatniego odcinka nikt nie był pewien, która z gwiazd to agent..."

Kinga Rusin pozuje z gepardem na okładce "Vivy"!
bCGJHiER

Na antenie TVN wystartował właśnie odświeżony Agent - program, dzięki któremu sławny stał się późniejszy minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Tym razem w Agencie występują "gwiazdy" takie jak Rafał Maślak, Antoni "załatwię was jebane psy Królikowski" i czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Niestety, wygląda na to, że internauci poznali rozwiązanie jeszcze przed premierą programu. Przypomnijmy: Uczestnicy "Agenta" zdradzą finał przed premierą?

Mimo to stacja usilnie promuje nowego Agenta. O programie opowiedziała właśnie Kinga Rusin, która wystąpiła na okładce Vivy z gepardem. Celebrytka zwierzyła się, że pobyt w RPA był dla niej prawdziwym przeżyciem:

Musieliśmy w kompletnych ciemnościach dostać się terenowym, odkrytym dżipem do hotelu, który znajdował się w samym środku parku. Noc to czas największej aktywności afrykańskich zwierząt. Drapieżniki wyruszają na łowy. Miałam wrażenie, że wszystko dookoła się porusza, zza każdego krzaka śledzą nas czerwone w świetle latarek oczy dzikich kotów. Tej nocy nie byłam w stanie zasnąć - powiedziała.

bCGJHiET

Wrócę do Afryki z córkami. RPA to niesamowity kraj. Żadna wyprawa w życiu nie dostarczyła mi tylu emocji i wrażeń. Fajnie byłoby móc je podzielić z najbliższymi.

Kinga ostatecznie starała się przekonać czytelników, że program do samego końca był niespodzianką.

Jestem w tej grze obserwatorem i rozgrywającym. Muszę wszystkim uważnie się przyglądać, ale zasady realizacji programu nie pozwalają mi się zbytnio zbliżyć do uczestników. Nie może paść nawet cień podejrzenia o sprzyjanie komukolwiek - powiedziała. Dlatego producenci bardzo pilnowali, żebyśmy po zejściu z planu byli od siebie oddzieleni. Uczestnicy fantastycznie weszli w grę i swoje role. Do ostatniego odcinka nikt nie był pewien, która z gwiazd to agent, chociaż każdy z nas prowadził też swoje obserwacje poza planem.

Wierzycie w to?

bCGJHiEZ
bCGJHiFa
bCGJHiFb
bCGJHiFu
KOMENTARZE
(163)
gość
4 lata temu
gepard wyszedł korzystniej niż ona
gość
4 lata temu
Te zrobione zęby wyglądają jak sztuczna szczęka która za chwilę ma wypaść.
Gość
4 lata temu
Ten program kreci sie wokół Rusin a nie wokół uczestników wg mnie powinno byc odwrotnie...
bCGJHiFv
gość
4 lata temu
o rany, przerobili ją na Katie Holmes
gość
4 lata temu
nie przepadam za nią
Najnowsze komentarze (163)
agga
4 lata temu
nie cierpię tej wrednej baby!!!!
gość
4 lata temu
Aż żal, że dzika przyroda RPA nie chciała zeżreć tej baby. Zero polotu, zaczęła od użalania się nad soba jak lis ją rzucił i tak przeszła do lansu w tv śniadaniowej jako "dama" i specjalistka od idiotycznego śmiechu na wizji. Bardziej by się "dama" nadała do kopania rowów wokoło końskiego wybiegu.
gość
4 lata temu
Fotoshop kroluje, zakrywa wszystkie braki i wciska nam wielka scieme
gość
4 lata temu
Ciekawe jakie ma uczucia jak patrzy na okladke i jak odbiera siebie w lustrze po przebudzeniu. Zyje w swiecie iluzji i na sile chce przekonac widzow, ze jest najladniejsza i najmadrzejsza. Widzow nie oszuka, ktorzy dobrze wiedza jaka jest w rzeczywistosci infantylna, malo blyskotliwa i anty elokwentna, niezgrabna, falszywa, zarozumiala, arogancka i mega pazerna
gość
4 lata temu
Nawet gepard jej nie chciał.
gość
4 lata temu
Nawet gepard jej nie chciał.
gość
4 lata temu
I znowu nie kupię periodyka bo reklamuje go Rusin, która jest cienka jak mało kto.
gość
4 lata temu
Tylko żeby jakiejś choroby nie złapała od zwierzaków jak Martyna Wojciechowska, która do dzisiaj leczy choróbska po ezgotycznych animals
bCGJHiFn
Gość
4 lata temu
"Boze czemus mnie stworzył taką piękną....!"kinia snickersa?
gość
4 lata temu
Uwielbiam RPA!!! Nie mogę sie doczekać kiedy tam wrócę.
gość
4 lata temu
" Two sisters"
gość
4 lata temu
czy ten gepard nie powinien byc na wolnosci?????
Gość
4 lata temu
Jezu to ona jak nie ona, posag jakis sztuczny
gość
4 lata temu
zepsuła sobą tylko zdjęcie ehh
...
Następna strona
bCGJHiFP