agent

Maria Sadowska jest AGENTEM! "Strasznie Was przepraszam. To było dla mnie bardzo trudne"
Spodziewaliście się?
Angelika Mucha o "Agencie": "Wydawałam się ludziom zwykłą, normalną dziewczyną"
Littlemooonster96 przyznała, że była zaskoczona tym, z jak pozytywnym odbiorem widzów spotkała się jej osoba.

Szczere wyznanie Miśka Koterskiego w "Agencie" : "Miesiąc bez mojej kobiety i wyrobiła mi się ręka"
Uczestnicy nieoczekiwanie mieli okazję spotkać się ze swoimi nabliższymi.

Misiek nurkuje w "Agencie": "Mam pełny pampers. Jestem w stanie przedzawałowym!"
Z programem musiał pożegnać się Wiktor. Oglądaliście?


Misiek Koterski w "Agencie" o czwartym roku w trzeźwości: "Wyszedłem z uzależnienia. Nie spodziewałem się, że taka łaska mnie spotka w życiu"
Tym razem z programem pożegnał się Rafał Jonkisz.

"Agent Gwiazdy". Odpadł ulubieniec widzów. "Mogę cię huknąć na do widzenia?"
Oglądaliście?

"Agent Gwiazdy": Konflikt Wołejnio i Kołakowskiej. "Szczuje wszystkich SYFEM I CHAMSTWEM"
Viola nie szczędziła gorzkich słów w opisywaniu koleżanki z programu.


Czułości Gołotów w "Agencie": "Cicho bądź. Jedź ku*wa, nie bój się!"
Stare dobre małżeństwo?

Górniak proponuje spotkanie Kraśce w DDTVN: "Możemy się umówić na herbatę, jeśli Ci żona pozwoli"
Zainteresowanie spotkaniem wykazała też Kinga Rusin. Spotkają się wszyscy razem?

Trzeci odcinek "Agenta": Misiek Koterski obwinia Angelikę Muchę za nieudane zadanie: "No kto zawalił? Littlemooonster zawaliła!"
Z programem pożegnał się kolejny uczestnik. Oglądaliście?

Nowa przyjaźń w show biznesie? Górniak i Kołakowska publikują wspólne zdjęcia: "Dziękuję, że byłaś i że jesteś"
Po decyzji Edyty o dobrowolnym opuszczeniu "Agenta", Viola podzieliła się na instagramowym profilu zdjęciem, na którym stykają się z piosenkarką głowami. Spodziewalibyście się?


Już jutro pierwszy odcinek "Agenta"! Zebraliśmy najlepsze cytaty Edyty Górniak: "Dawno nie byłam w zwyczajnych sytuacjach z ludźmi"
Diwa jest bez wątpienia największą sensacją tej edycji show. Będziecie oglądać?
Andrzej i Mariola Gołotowie zajadają się sushi
Ostatnio fotoreporterzy przyłapali byłego pięściarza z żoną w jednej z warszawskich restauracji.
Górniak promuje "Agenta": "Edyta znów pojawiła się na polskich salonach" (KLIKA PUDELKA)
Wokalistka na konferencji reality show wyglądała jak milion dolarów i chętnie udzielała wywiadów. Też nie możecie się doczekać jej występu w programie?




