Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowa gwiazda Internetu: "Męski model plus size!"

208
Podziel się:

Zach Miko ma 198 centymetrów wzrostu i waży 110 kilogramów. "Kobiety wszystkich rozmiarów są piękne. Teraz czas przywrócić takie myślenie facetom" - przekonuje.

Nowa gwiazda Internetu: "Męski model plus size!"
bECavgVx

Coraz częściej w sesjach zdjęciowych, na wybiegach i okładkach magazynów występują "modelki plus size" nazywane także "modelkami XXL". Chociaż niektóre z nich sprzeciwiają się takiemu określeniu i twierdzą, że jest ono dyskryminujące, wszystkie z nich odbiegają od ogólnie przyjętych standardów idealnej sylwetki. Co ciekawe, w tym roku modelki XXL zostały dostrzeżone nawet przez prestiżowy magazyn Sports Illustrated, który zaprosił je do reklamowania kostiumów kąpielowych. Przypomnijmy: Magazyn "Sports Illustrated" opublikował pierwszą reklamę z "modelką plus size"! Seksowna?

Teraz trend "modeli plus size" przenosi się także na mężczyzn. Międzynarodowa agencja IMG Models staruje z kampanią "modeli XXL" skierowaną do mężczyzn. Pierwszą gwiazdą promowaną przez agencję jest Zach Miko. Mężczyzna ma 198 centymetrów wzrostu i waży 110 kilogramów.

Kobiety wszystkich kształtów i rozmiarów są piękne, pewne siebie i sexy. Teraz czas przywrócić takie myślenie facetom. Zamiast myśleć "To jest właśnie piękno", powinniśmy pytać "Czym jest piękno?". Chciałbym to pytanie wprowadzić do mody męskiej - tłumaczy Zach.

bECavgVz

Niektórzy już porównują Zacha do Ashley Graham, najpopularneijszej modelki plus size. Zobaczcie zdjęcia męzczyzny. Ma szansę na międzynarodową karierę?

bECavgVF
bECavgVG
bECavgWa
KOMENTARZE
(208)
ossa
5 lata temu
Bardziej mnie pociąga niż Maślak
Gość
5 lata temu
Przystojny miś. Uwielbiam takich facetów!
Gość
5 lata temu
Dejcie mnie go
bECavgWb
gość
5 lata temu
Nareszcie męski facet
AGULA
5 lata temu
Lepszy niż anorektycy w rurkach.
Najnowsze komentarze (208)
gość
5 lata temu
To jest plus size? Omg...
gość
5 lata temu
J.E.B.A.N.Y. RZECZYWISCIE GRUBY
gość
5 lata temu
model plus size to dwumetrowy chlop wazacy 110kg?? zaklamane media przeciez z tym wzrostem on jest szczupakiem wiec gdzie te xl?? kim k***idizian jest idealem kobiety a wysoki chlop to model grubas...patologia patologie patologia pogania a meskosc nie bierze sie z brudnego nieogolonego ryja ( bo broda to bród i smak obiadu sprzed trzech dni)
gość
5 lata temu
Fajny facet, ma humor co widac na zdjeciach. Podoba mi sie .
Poznaniak
5 lata temu
A ja się pytam co w tym złego ze facet jest zadbany i ma formę, nie ma brzucha i normalną muskulaturę??? Jak się temu Misiakowi nie chce ruszyć d**y lub zastosować dobrej diety to niech nie mówi że bycie otyłym jest cool!!! Ja mam 40 lat, i jestem w lepszej formie niż 10 lat temu, trzeba tylko chcieć, popracować nad tym, być konsekwentnym i trzeba mieć dyscyplinę.
gość
5 lata temu
gdzie on niby jest plus size???
gość
5 lata temu
Moj typ.
Gość
5 lata temu
Fajny misio, taki niedźwiadek uroczy. No moze nie w spódnicy
bECavgVT
Gość
5 lata temu
Myślałam że to Zandberg ale w sumie to Adrian ładniejszy
Gość
5 lata temu
F**k that! He is handsom: )
Gość
5 lata temu
Gdzie tu to plus size???
gość
5 lata temu
model XXL? Przecież to śmieszne. a ile powinien ważyć prawie 2 metrowy facet, jak nie co najmniej 100 kg, żeby nie być "XXL"? Fajne ciacho, wreszcie facet z krwi i kości :D
gość
5 lata temu
Czy tylko mi się oczka świecą, na jego widok dziewczyny? Nareszcie męski facet !!
gość
5 lata temu
Brzydka i ona i on zmieniają partnerów jak rękawiczki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECavgWM
bECavgWN
bECavgWO
bECavgWP
bECavgWQ
bECavgWv