Trwa ładowanie...
Przejdź na

Samusionek boi się o rolę w "Smoleńsku". "Niektóre sceny wypadną"

108
Podziel się

"Film będzie teraz zmieniany" - przyznaje osoba z ekipy.

Samusionek boi się o rolę w "Smoleńsku". "Niektóre sceny wypadną"
bCIoRJph

Premiera filmu Smoleńsk została początkowo zaplanowana na 15 kwietnia. Miała stanowić ważny element obchodów 6. rocznicy katastrofy prezydenckiego samolotu, w której zginęło 96 osób. Niestety, pokaz przedpremierowy wywołał bardzo mieszane uczucia.

Do tego stopnia, że dystrybutor filmu zdecydował się przesunąć datę premiery na... nie wiadomo kiedy.

Oficjalnie producent i reżyser zwalają winę na ekipę, odpowiedzialną za efekty specjalne. Reżyser Andrzej Saramonowicz podejrzewa jednak, że poszło o coś znacznie ważniejszego niż problemy techniczne. Jak wyjaśnił na Facebooku, odwołanie w ostatniej chwili zaplanowanej od miesięcy premiery może oznaczać, że film nie spodobał się "komuś bardzo ważnemu".

bCIoRJpj

Oznacza to mniej więcej tyle: Ktoś bardzo ważny, ktoś, od kogo wiele w Polsce zależy, a komu z powodów osobistych szalenie zależało na tym filmie, obejrzał go na pokazie przedpremierowym i tak nas zrąbał od stóp do głów, że nam ze strachu buty pospadały, a teraz w panice zastanawiamy się, co dokręcić i jak przemontować - napisał.

Wprawdzie reżyser Antoni Krauze zapewnia, że nic takiego nie miało miejsca, ale wygadał się pracownik produkcji. Podobno szykują się tak wielkie zmiany w zakresie nakręconego już materiału, że aktorzy, występujący w mniejszych rolach, boją się, że nie przetrwają montażu.

Film wzbudza wiele emocji jeszcze przed premierą, ze względu na polityczne tło - wyjaśnia osoba z ekipy. Będzie teraz zmieniany. Niektóre sceny wypadną, a w zamian zostaną dokręcone inne.

Najbardziej obawia się tego Anna Samusionek, która pojawia się w zwiastunie. Jednak jej rola nie jest kluczowa dla fabuły, a gwiazda Smoleńska Jerzy Zelnik wyraźnie jej nie lubi.

bCIoRJpp

Kim ta pani w ogóle jest? - pyta retorycznie w Fakcie. Nie kojarzę jej, a film widziałem w pierwszej wersji.

Przypomnijmy, że Samusionek zbiera teraz pieniądze na alimenty na córkę, której wychowanie sąd powierzył ojcu. Musi też oddać Krzysztofowi Zuberowi 40 tysięcy złotych, które pobrała z tytułu alimentów na dziecko, które już z nią nie mieszkało.

bCIoRJpq
bCIoRJpr
bCIoRJpK
KOMENTARZE
(108)
gość
4 lata temu
ktoś się w ogóle interesuje tym filmem?
Gość
4 lata temu
Czekam na upadek rządu. Przestało mnie już to wszystko śmieszyć . Najlepiej szydło sie tłumaczy, że jej popracie zakazu aborcji to jej PRYWATNE ZDANIE, a nie premier. Ha ha ha ha. Od kiedy w radiu udzielając wywiadu nie jest premier ? Przecież do radia ja zaproszono jako premier Beata Szydło, a nie jako koleżanka na rozmowie przy kawusi. Rozumiem ze ona ma zdanie jedno prywatnie, a oficjalnie ma inne? Śmiechu warte
Gość
4 lata temu
Dziwne, że nagle jak PIS dobrał się do władzy to znalazł się tajemniczy sponsor. Jakoś wczesniej przez lata nikt takiego filmu nie nakręcił. Bedzie to murowany hit, bowiem wszystkie podstawówki/gimnazja będą musiały na to iść w ramach wycieczki szkolnej. Współczuje :) mnie osobiście śmieszy w trailerze to podkreślanie PANCERNA brzoza ! Dziwie się, że pancerna brzoza wróg numer jeden, a nie Donald Tusk 😂
bCIoRJpL
Gość
4 lata temu
Kaczyńskiemu się nie spodobało ..
gość
4 lata temu
Ta samusionek to jakaś psychopatka musiała być skoro sad jest dziecko zabrał, pomimo tego ze w tym kraju to matka będzie stawiana zawsze ponad ojca.
Najnowsze komentarze (108)
gość
4 lata temu
kto to będzie oglądał, chyba na siłę będą zmuszać szkoły do wysyłania uczniów
gość
4 lata temu
same gwiazdy w tym filmie Ania - super mama, Zelnik - super kapuś i Dałkowska - super seksi. No to się prezesisko wcurwiło.
gość
4 lata temu
Samusionek wolała oddać córkę do domu dziecka niż pozwolić jej zamieszkać z ojcem
gość
4 lata temu
nie spodobało się głównemu cenzorowi -Kaczyńskiemu,Samusionek szuka kasy,a kapuś Zelnik nie zna koleżanki aktorki bo jeszcze na nią nie kolaborował
gość
4 lata temu
Pozdrawiam Pani Anie i trzymam kciuki zeby jej zycie sie poukladalo po zwiazku z panem psychopata
wściekły na t...
4 lata temu
Skończcie z tym graniem pamięcią i polityczną rozgrywką tej tragedii - dajcie tym ludziom spokój pomódlcie się za nich P*****y
gość
4 lata temu
A kim jest ten pan - konfidentem donoszącym na kolegów 25 lat temu i teraz - antyautorytet.
Gość
4 lata temu
Nie wybieram sie oglądać wiec dla mnie ten film moze wogole nie trafić na ekrany
bCIoRJpD
gość
4 lata temu
ja przede wszystkim nie obsadzałbym filmu takimi miernotami o mocno wątpliwej opinii
gość
4 lata temu
Nie idę na ten film
gość
4 lata temu
Zelnik bedzie kleczal i bil glowa o ziemie a nad nim bedzie wybuchal Tupolew - ot i bedzie zmiana.Moze juz dosc tego Smilenka.Katynia,Wolynia i innego dziadostwa.A moze gdzie na planie pokaze sie Terlikowski - to bylby faktycznie hit
kaczuszka
4 lata temu
panie Zelnik tym czym pan jest po prostu gnidą/
kaczuszka
4 lata temu
panie Zelnik tym czym pan jest po prostu gnidą/
gość
4 lata temu
gniot 1050 lecia
...
Następna strona
bCIoRJqf