Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gul wyskoczy Edycie Górniak

908
Podziel się

Doda sprzedała już 60 tysięcy płyt.

Gul wyskoczy Edycie Górniak
bDyZsWbV

Płyta Diamond Bitch miała się sprzedać w ponad 350 tysiącach egzemplarzy. Na taki wynik liczyła otwarcie Doda nazywając ją "diamentową". Poszło oczywiście dużo gorzej, ale nie zmienia to faktu, że 60 tysięcy sztuk to wynik o jakim może tylko pomarzyć większość polskich wykonawców.

Pomarzyć może też Edyta Górniak, chorobliwie nienawidząca Dody, życząca jej jak najgorzej i (podobno) mrożąca jej zdjęcie w lodówce, by wywołać u niej groźne choroby. Informacja, że kilka dni temu solowa płyta Dody przekroczyła barierę 60 tysięcy sprzedanych sztuk i ma szansę pokryć się podwójną platyną wywoływać musi u Górniak drgawki.

Edyta doskonale wie, że sama już nigdy tyle nie sprzeda.

bDyZsWbX
bDyZsWcy
KOMENTARZE
(908)
gość
13 lat temu
to nasjpięknieszja kobieta na swicie!
gość
13 lat temu
a skad wiesz, baranie, ze Edyta juz tyle nie sprzeda? Mam nadzieje, ze sprzeda duzo, duzo wiecej, niz ta w*******a Rabczewska.
matt
13 lat temu
ostatnia płyta Edyty EKG z piosenką "list" sprzedała sprzedała się w 50tys. egzemplarzy i pokryła się platyną miesiąc po premierze, biorąc pod uwagę fakt, ze została wydana znacznie pozniej niz płyta dody mozna przypuszczac, ze ma szanse dojsc w sprzedazy takze do 60tys. A jesli nie to 50tys. we wspolczesnych realiach polskiej branzy muzycznej to takze duzoooo. I nie mowcie, ze edyta moze tylko o tym pomarzyc.
bDyZsWcz
Yvoneczk@_17
13 lat temu
Ale ona ma fryzure na tym zdjęciu heh...Nie ma co . Szczerze mówiąc nie lubię ani Dody ani Edyty ale gdybym miała wybierać to pod względę talętu Doda nie dorównuje Edycie do stup.
gem,
13 lat temu
hahah lool
Najnowsze komentarze (908)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
12 lat temu
JAKA TA EDYTA JEST PUSTA PRAWDZIWA BRZYDULA
gość
12 lat temu
Pssssssss a na top trendach to Doda miała 6 a Edyta 5 i chodziło o liczbę sprzedanych płyt
Kłamstwa pude...
13 lat temu
Sorry, ale to już przesada. W podsumowaniu bestesllerów 2007, doda znalazał się za edytą górniak. Górniak sprzedała więcej płyt choć "EKG"ukazała się kilka tygodni później, niż "Diamond Bitch". Są to informacje poparte przez ZPAV. Na stronie ZPAV nie ma informacji o podwójnej platynie dla Dody. Trochę mniej kłamstwa i anginania prawdy, ok? Poza tym to Górniak sprzedała około 1,2 mln płyt w naszym kraju.
gość
13 lat temu
ja tez pszesyłam całuski
gość
13 lat temu
Pudelek czepia się tylko do Edyty , nie widzi jaka jest g****a Doda. Pisze tylko co robi złego Górniak, a o Dodzie mówi jak o niewinnej istocie,aniołku. Ciekawe czy Ci ludzie co piszą te bzdety nie są przekupione przez Doduś. To są moje obserwacje. I nie usuwajcie mojego komentarza. Bo zawsze jak ktoś coś mądrego powie to Wy od razu usuwacie. Jak wy napiszecie takie głupoty,że mi samej się chcę płakać to nie usuwam, bo nie mam szans. To i Wy okażcie trochę szacunku. To jest moja prośba!
gość
13 lat temu
haha najgorsza! nie lubie je~j!!~!!!!
gość
13 lat temu
lol:/
bDyZsWcr
gość
13 lat temu
KOCHAm cie edyta
gość
13 lat temu
Chyba o swicie...
penia
13 lat temu
edyta to debilka nie lubie jej uwaza sie za bustwo
paulaEMO
13 lat temu
?????????
gość
13 lat temu
Nie lubię Edyty Górniak ale głos ma piękny i nie na miejscu porównywanie tych pań.
n
13 lat temu
niewiem która gorsza
...
Następna strona
bDyZsWcT