Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska i Mazolewski wrócili do siebie? (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
178
Podziel się:

Czule obejmowali się w Sopocie. Maja wybaczyła mu zdrady?

Sablewska i Mazolewski wrócili do siebie? (ZDJĘCIA)

Związek Mai Sablewskiej i Wojciecha Mazolewskiego zakończył się dość dramatycznie. Kilka miesięcy po ogłoszonych na Facebooku zaręczynach na dachu Empire State Building okazało się, że ukochany celebrytki zdradzał ją z Natalią Rybicką. Później wielokrotnie błagał Maję o przebaczenie, ona jednak nie chciała mu tego zapomnieć. Szczególnie, że romans nie wyglądał na zakończony.

Kilka tygodni temu okazało się jednak, że Sablewska postanowiła dać Mazolewskiemu jeszcze jedną szansę. Wyjechali nawet razem na wakacje. Zobacz: Sablewska i Mazolewski wyjechali razem na urlop! Teraz wszystko wskazuje na to, że celebrytka TVN-u wybaczyła muzykowi zdrady. Nasz czytelnik spotkał ich w Sopocie, kiedy wychodzili razem z hotelu, czule się obejmując.

Jak sądzicie, kiedy zobaczymy ich razem na ściance?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(178)
gość
6 lat temu
nie dalabym sie tak upokorzyc... na pewno zdradzi znowu. ale widac ona jest zbyt zdesperowana i lepiej byc z takim ciulikiem niz samej....
gość
6 lat temu
buhaha,potrwa to do nastepnej kochanki.
gość
6 lat temu
Majeczka jak Cie zdradził raz to Cie zdradzi kolejny....
Gość
6 lat temu
Przesadza z tymi wypełniaczami
gość
6 lat temu
A,na jak dlugo?Z tego pana nigdy nie bedzie porzadnego mezczyzny.
Najnowsze komentarze (178)
rechiel
6 lat temu
Jestem Rechiel, to jest niesamowite! Ciągle sobie wyobrazić, jak dr egbo przyniósł mój mąż do mnie w ciągu zaledwie 48 godzin. Nikt nie może mieć nigdy nie kazał mi wierzyć, że to świadectwo, że mam zamiar napisać teraz rzeczywiście pewnego dnia napisana przeze mnie. bo byłem największym sceptykiem na świecie. Nigdy nie wierzyłem w zaklęć lub coś podobnego, ale powiedziano mi przez zaufanego źródła (bardzo bliskim współpracownikiem), że dr egbo jest bardzo oddany, utalentowany i obdarzony rzucający czar, a po wielu przypochlebiać, dostał mi się odwiedzić ten e-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com~~HEAD=dobj i był to jeden z najbardziej doskonałą rzeczą, jaką zrobiłam w życiu. Moje życie uczuciowe, byłam w łącznej bałagan po mój mąż rzucił mnie dla innej kobiety, a ja chciałem starać się, aby nasze prace związek, ale mój mąż nie obchodzi. Tak, ale nic z mojej dumy stracić, sprawdziłem go. Byłem oszołomiony. Ten człowiek jest naprawdę. Zrobił, co magiczne robi, i oto - nie więcej niż 48 godzin później, miałem mojego męża z powrotem! To było jak cud! Nagle chciał iść do psychoterapii małżeńskiej z inną kobietą, zanim skontaktował tego Ojca o pomoc, a my robimy bardzo dobrze teraz. a teraz on kochał mnie bardziej niż ever..Thank cię tak bardzo pana za waszą miłość i zjednoczenie moją rodzinę z powrotem sir, jego adres e-mail jest dregbosolutioncenter@gmail.com, albo zadzwonić do niego przez ten numer, +2349036194495.
gość
6 lat temu
Ależ wredny ten rozmemłany chłopisko.. Dziadyga wygląda jak rozjechana, stara ropucha, zasuszona, a potem rozmoczona. Wymoczek browarny, wciągacz narkotyczny, niedorozwój intelektualny i g****o antyspołeczne. Sablewska marnujesz się przy tym p**dusiu !!!
Gość
6 lat temu
Gdzie on jej rękę wkłada i to publicznie
gość
6 lat temu
Widac Sablewska uwielbia upodlenie, zwłaszcza publiczne. Pośmiewisko na calą Polskę! Takie numery odstawiać bez szacunku do siebie. Ten gnida ją wykorzystuje i ośmiesza, a ta się cieszy i jaka dumna., hahaha, żenua, co za g****a dziewucha. Żałośnie i desperacko klei. Jeszcze mu zaraz publicznie loda zrobi, zwali konia temu pomarszczonemu fiutowi! Co za s****a! Uważaj q***o na choroby weneryczne!
gość
6 lat temu
Chuda w*****a
gość
6 lat temu
on taki mlokos co ona w nim widzi chyba glowke
gość
6 lat temu
z tej maki chleba nie bedzie
gość
6 lat temu
ALE LUMPY!MASAKRA...........
gość
6 lat temu
ALE ONA SZKARADNA!!!!!!!!!!!!
Gość
6 lat temu
Zdesperowani, pomarszczeni, wsiowi, popaprani, sprzedajni pozoranci na ustaweczce. Ona homowiadomo. On homog****ojad wiadomo też.
M
6 lat temu
Ona jest beznadzieja. Ja tez bym Ja zdradzal. Te jej zulowe stroje- makabra
gość
6 lat temu
może serial o tym nakręcić ,dziewczyna znikąd...
Gość
6 lat temu
To tylko pokazówka wg scenariusza.
gość
6 lat temu
a co niby miala zrobic toz to stara sztuczna rura, ktora jak tem modzelewski zostawi to juz koniec, stara panna bez perspektyw na kolejnego faceta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie