Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn najstarszej matki w Polsce, Barbary Sienkiewicz, jest chory

471
Podziel się

Gdy wykryto u niego wzmożone napięcie mięśniowe, wymagał rehabilitacji. Czy 800 złotych miesięcznie wystarczy samotnej emerytce na wychowanie dzieci?

Syn najstarszej matki w Polsce, Barbary Sienkiewicz, jest chory
bDgQPtVh

Aktorka Barbara Sienkiewicz stała się sławna w wieku 60 lat, nie za sprawą swojej gry na scenie, ale dzięki ciąży z in vitro i urodzeniu bliźniąt jako najstarsza matka w Polsce. Szybko okazało się, że jako emerytka nie będzie miała środków na ich utrzymanie. Postanowiła wywalczyć o pomoc finansową w telewizji śniadaniowej i tabloidach.

bDgQPtVj

Choć Sienkiewicz ze względu na niskie dochody będzie przysługiwało 800 złotych miesięcznie z programu 500+ przez najbliższe 18 lat, okazuje się, że jej potrzeby finansowe będą dużo większe. Jedno z dzieci, Piotruś, cierpiał na wzmożone napięcie mięśniowe, które często pojawia się w przypadku bliźniąt. Chłopiec przeszedł rehabilitację, która dała pozytywne efekty.

W wywiadzie Sienkiewicz wyznała, że u chłopca wykryto także wadę wzroku, która wymaga kosztownego leczenia. Do tego powoli uczy się mówić. Na szczęście drugie z dzieci, Ania, nie choruje. Choć jest drobniejsza, szybko zaczęła mówić, chodzić, a nawet biegać.

Czy wsparcie z programu 500+ wystarczy 61-letniej samotnej emerytce na wychowanie dzieci?

bDgQPtVp
bDgQPtVq
bDgQPtVr
bDgQPtVK
KOMENTARZE
(471)
gość
5 lata temu
Może po prostu będzie chodziła do lekarzy na NFZ jak cała masa polskich rodzin?
Gość
5 lata temu
Przeciez ona za niedługo sama bedzie potrzebowala opieki..szkoda dzieciakow😒
gość
5 lata temu
Zdrówka dla maluszków!
bDgQPtVL
Gość
5 lata temu
To jest nie normalne,biedne dzieci co ona chce im zapewnić?
yolo
5 lata temu
duzo zdrowka☺
Najnowsze komentarze (471)
Gość a
2 lata temu
Że strachu bym padła na zawał. Dzieci powinny dostać alimenty od "tatusia" ! ! !. Jak można tak postąpić ?
gość
3 lata temu
Ta jej decyzja byla tak egoistyczna... Choc staralam sie zrozumiec, nie moge.
RoN
3 lata temu
Lubię dzieci. Ale nie lubię babstwa, które jest nieodpowiedzialne i niezrównoważone psychicznie, inaczej mówiąc chore umysłowo. Tak samo jak lekarz, który ów zabieg in vitro wykonał. Postępowanie tej kobiety jest godne ubolewania i potępienia. Gdyby to była nastolatka, to pal szeć, jest młoda i niedoświadczona, ale baba emerytka, to zgroza.
gość
5 lata temu
Żal mi tych biednych dzieciątek, cała Polska już zna historię ich niby "matki", która wszczepiła sobie cudze zarodki do brzucha, która skazała te dzieci na poniewierkę, bo nie wiadomo ile ona jeszcze lat pożyje. Te biedne dzieci już zostały napiętnowane na całe życie. Gdzie się nie pokażą, już zawsze będą dziećmi tej starej kobiety, która poniewczasie sobie uświadomiła, że chciałaby rodzić dzieci. Był na to czas, jak miała 30, 40 lat, ale nie 60!!! Już na starcie zmarnowała im życie, biednym dzieciaczkom:(
gość
5 lata temu
Dramat w paru aktach! To dopiero początek, Współczuje tej pani głupoty! Żal dzieci!
gość
5 lata temu
ŻAL kobiety, ale chyba za pózno zdecydowała się na macierzyństwo.
gość
5 lata temu
Problemy z napięciem mięśniowym to nie ciężka choroba, ma to prawie połowa polskich dzieci. Z oczkami też i wcześniaki i bliźniaki i inne maluchy normalnie musza korzystać z NFZ i nikt histerii nie robi i od rządu nie wymaga specjalnego traktowania. A że chłopak się wolno uczy mówić... Przecież jeśli ma rok, to ma prawo jeszcze nie gadać nic! Swoją drogą kobieta ma nie po kolei w głowie. Bez pieniędzy stara się o dzieci, w dodatku w tym wieku - i dziwi się, że dzieci słabowite? Z ciąży 60latki???
gość
5 lata temu
sama niech sie wsadzi w ten wozek,masakra jakas
bDgQPtVD
gość
5 lata temu
Zal mi dzieci ,taka stara matka sama potrzebuje pomocy ,,reproduktorka ,,,bezmyślna ,życze całej 3 zdrowia
gość
5 lata temu
To taka trochę patologia, żeby 60 letnia kobieta która powinna być babcią zostawała matką :(
gość
5 lata temu
guzik was to obchodzi,zajmijcie się swoją d..ą jeżeli będą się jej należały zasiłki czy pomoc,ma ją otrzymać nie na takie głupoty rząd wydaje kasę ma dzieci i niech się cieszy,niech będzie szczęśliwa.która matka zagwarantuje że będzie z dziećmi do ich dorosłości? bo ja znam dużo przypadków kolo siebie gdzie młode matki zmarły i zostawiły malutkie dzieci najlepiej nie krytykować i nie wsadzać ryja w cudze życie
gość
5 lata temu
Dziwna ta kobieta. Chciała mieć dzieci to czemu to zrobiła tak strasznie późno. Biedne dzieci.!!!
Lola
5 lata temu
pani Basiu-życzę aby Bozia -dała Pani wiele sił i zdrowia-do wychowania dzieciaczków-Pozdrawiam Panią;-)
Gość
5 lata temu
Ta kobieta wygląda na więcej niż 61 lat.Gdzie miałaś rozum,gdy zrobiłaś co zrobiłaś? Bardzo mi żal tych dzieci.
...
Następna strona
bDgQPtWf