Zakościelny nie chce grać w jednym filmie z Dodą!

1158
Podziel się

Wycofa się i obrazi "królową"?

Zakościelny nie chce grać w jednym filmie z Dodą!

Niedawno pisaliśmy o plotce, jakoby Doda otrzymała propozycję zagrania w filmie Zanussiego. Jedynym źródłem tej rewelacji pozostaje Fakt. Dzisiaj dorzuca kolejne newsy. Podobno gwiazdy, które zostały już zakontraktowane do filmu, zamierzają się wycofać, jeśli w filmie miałaby wystąpić Doda.

Gdybym wiedziała to wcześniej, poważnie rozważałabym udział Macieja w tym filmie - mówi menedżerka Zakościelnego.

Trudno się dziwić. Najbardziej znaną rolą Rabczewskiej jest na razie lizanie loda Koral. Nawet były model Bravo ma prawo wymagać lepszego towarzystwa na planie.

KOMENTARZE
(1158)
gość
12 lat temu
i dobrze robi! doda to obrzydliwa blachara...sa teraz atrakcyjniejsze artystki no i normalne chociaz
gość
12 lat temu
brawo Panie Maćku, jako jeden z niewielu ma Pan klasę
gość
12 lat temu
fajnaa mina:)
gość
12 lat temu
madry facet!!!!!!!Tak trzymac!!!! Toz stac kolo niej,to juz oobciach!!!!!!!stalowa wola gora!!!!!!! Prawda FLORESKO?;P.....
gość
12 lat temu
Potwierdziły się doniesienia o tym, że Doda zagra w filmie Krzysztofa Zanussiego Serce na dłoni. Wcieli się w postać sławnej piosenkarki. Oprócz Doroty w obrazie mieli wystąpić profesjonalni, znani aktorzy. Kiedy dowiedzieli się, że spotkają się na planie z Dodą, zaczęli wycofywać się z produkcji. Jako pierwszy swoje oburzenie wyraził menadżer Maćka Zakościelnego. Gdybym wiedział to wcześniej, poważnie rozważyłbym udział Macieja w tym filmie - zdradził Faktowi. Żadne środowisko nie chce Dody - ani filmowe ani muzyczne. OBRZYDLIWY PUDLU NAJPIERW SPRAWDZ ZRODLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (1158)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
hejwhsl
8 lat temu
Y9n4Ap <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
wszyscy jestescie nie normalni jesli jestescie za tym ze maciek ma racje.....no ale coz niektorzy nie potrafia oddzielac spraw prywatnych od zawodowych.....a moim zdanie z********e bylobuy zagrac z DODA .........zazdroscicie jej dlatego te glupie komentarze......szkoda mi was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
byś chciał hurnąć dodę w cipkę
gość
11 lat temu
Doda niech robi swoje .ona tylko potrafi robić loda i niech to robi, ale ciekawy jestem czy ktoś by się z nia pocałował hahaha , chyba potrzebna by była dublerka
gość
11 lat temu
dodzia szaleje za toba kcie twuj autograf
gość
11 lat temu
majdan
gość
12 lat temu
super zrobił
gość
12 lat temu
ma pan racje
gość
12 lat temu
ja bym na miejscu dody nie chciała grać z zakościelnym...zobaczcie jego mine na tym zdjeciu... jaki przychlast niech sie zatanowi jak on wygląda i jak sie zachowuje!! Doda nie jest lodzirą!!!
gość
12 lat temu
No bez przesady ! ja bym sie cieszyła gdybym miała zagrac w filmie z DODZIA :DD przestancie !
Mysha
12 lat temu
X-x
fhc
12 lat temu
też mi coś jak ten g***i zakościelny wybrzydza rolą w ty filmie tylko dlatego że bedzie tam grać Doda to jego sprawa down ja bym wolała grać z Dodą niż z tym idiotą!!!!
...
Następna strona