Kochanka Włodarczyka: "Krzysiek znów jest obecny w naszym życiu"

156
Podziel się

Podobno od czasu wypadku bokser "przewartościował swoje życie". "Zuzia nie może doczekać się jego przyjazdu".

Kochanka Włodarczyka: "Krzysiek znów jest obecny w naszym życiu"

Magdalena Radomska jeszcze w październiku zeszłego roku poważnie rozważała odebranie Krzysztofowi Włodarczykowi praw rodzicielskich i pozbawienie go kontaktu z córką. Była kochanka boksera poskarżyła się tabloidom, że Włodarczyk najpierw długo namawiał ją na wspólne dziecko, obiecując, że rozwiedzie się z żoną, a po narodzinach córki przestał się nią interesować. Przypomnijmy: Kochanka Włodarczyka: "NAMÓWIŁ MNIE NA DZIECKO, a teraz nie płaci!"

Jak ujawniła Radomska, bokser uznał, że dziecko przeszkadza mu w karierze. Od tamtej pory nie płacił na nie alimentów. Nasłany przez Radomską komornik uznał go za nieściągalnego. Mimo że sąd podtrzymał wyrok, nakazujący Włodarczykowi płacenie alimentów w wysokości 2,5 tysiąca złotych miesięcznie, on ogłosił w tabloidzie, że nie zamierza się tym przejmować: Włodarczyk nie przejmuje się wyrokiem sądu: "Będę płacił TYLE, ILE UZNAM ZA SENSOWNE!"

Podobno nie chciał narażać się żonie. Ich relacje, od czasu ujawnienia romansu boksera, znów stały się napięte. Jak poinformowała Radomska, Krzysztof nie wpadł nawet na chrzciny córki, chociaż wcześniej obiecywał, że przyjedzie.

Jednak podobno od czasu wypadku samochodowego, z którego cudem uszedł z życiem, Włodarczyk przewartościował swoje priorytety.

Magda z entuzjazmem opowiada w tygodniku Twoje Imperium, że jej były kochanek przypomniał sobie o prawie dwuletniej już córce i od czasu wypadku jest cudownym ojcem.

Krzysiek znów jest obecny w naszym życiu - mówi Radomska. Zuzia za nim przepada. Nie może się doczekać jego przyjazdu, wciąż tylko powtarza: tata, tata. A kiedy tata wychodzi, jest ryk. Od razu złapali ze sobą kontakt. Zuzia znała go przecież ze zdjęć.

Podobno jednak żona boksera, Małgorzata Babilońska nie jest zachwycona jego kontaktami z byłą kochanką i nieślubną córką. Być może dlatego bokser nadal unika terminowego płacenia zasądzonych alimentów.

KOMENTARZE
(156)
gość
4 lata temu
jestem stara moj mąż chrapie obok i p*****i a ja siedze na pudlu jak d***l
gość
4 lata temu
nie chce się laskom pracować dlatego zniosą wszelkie upokorzenia żeby tylko ściągnąć z frajera kasę
gość
4 lata temu
dlaczego wszyscymężczyźni którzy zdobyli popularnośc wiążą się z wysokimi I szczupłymi dziewczynami a nikt nie chce grubaski z "kobiecymi kształtami" ?
Gość
4 lata temu
Wielki mi Tatuś !
p
4 lata temu
POWINNAM SPAĆ A CZYTAM PUDLA BUU :(
Najnowsze komentarze (156)
Gość
4 lata temu
A skąd pochodzi ta Magdalena ?
o
4 lata temu
Nie znam
gość
4 lata temu
Specjalnie gra dzieckiem na uczuciach żeby mieć kasę a ty g***i p******y Krzysku myśliszze kocha ciebie, nie kocha twoje pieniądze, ciebie kocha żona która i tak by po rozwodzie z twojej winy miała kasę i tak a jednak z toba k***o siedzi
dwqe
4 lata temu
rudy wstrętny hooj !
gość
4 lata temu
oj kysiu kysiu..
gość
4 lata temu
Krzysiek potrafi czarować ,dlatego kobiety do niego lgną . Facet nie musi być piękny ,musi mieć to coś w sobie Krzysiek to ma.. . Ma to coś ....w oczach ,w spojrzeniu ,w sposobie bycia, itd,itd.Do tego jest inteligentny i sympatyczny (jak mu się chce).Moja koleżanka była nim zafascynowana.
gość
4 lata temu
śmieszne
gość
4 lata temu
PATOLOGIA !!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
ta dziewczyna ma spojrzenie jak diabeł.
gość
4 lata temu
Ona naiwna i*****a, on wredny i interesowny. Zląkł się kto mu d... będzie podcierał jak go bardziej uszkodzą, to sobie o niej przypomniał.
gość
4 lata temu
czy ta prostytutka moglaby przestac udzielac wywiadow, i czy Pudel moglby przestac lanswac PATOLOGIE???? ewidentnei panienka chce rozbic jego malzenstwo skoro łazi do taboidów
Gość
4 lata temu
A będziesz ja kochał za 20 lat albo jak się rozchoruje?
gość
4 lata temu
burak i tyle zal
gość
4 lata temu
nie lubię takich ...."szansonistek" ... przecież ona wiedział, że facet jest żonaty, to po co wchodzić komuś w drogę...
...
Następna strona