Doda wygina się przed amerykańską Polonią (ZDJĘCIA)

Rabczewska wystąpiła na siedmiu koncertach w restauracjach i salach bankietowych. Zobaczcie, jak wyglądała.

Obraz

Wczoraj w Chicago Doda dała ostatni z serii siedmiu występów przed amerykańską Polonią, szumnie określanych mianem "trasy po Stanach Zjednoczonych". Wokalistka roztaczała ostatnio wokół siebie aurę międzynarodowego sukcesu i chwaliła swoim światowym życiem, publikując na Instagramie zdjęcia domu w Malibu, wynajętego na czas "trasy". Zobacz: Doda chwali się domem w Malibu (FOTO).

Prawda, która rzadko objawia się na Instagramie, jest jednak taka, że nie mogąc liczyć na zainteresowanie Amerykanów, Doda zdecydowała się grać raptem w kilku miastach z najliczniejszą Polonią (Chicago, New Jersey, Nowy Jork). W dodatku nie śpiewała w salach koncertowych, tylko w restauracjach i salach bankietowych, czyli do przysłowiowego "kotleta" dla maksymalnie kilkuset osób naraz.

Zobaczcie jak wyglądało jej amerykańskie "tournee".

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą