Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była żona zbiera pieniądze na rehabilitację Figurskiego!

203
Podziel się

"Odeta uważa, że tak trzeba. Ale od roku sama pokrywa koszty ich wszystkich wspólnych zobowiązań. Pracuje na kilku etatach".

Była żona zbiera pieniądze na rehabilitację Figurskiego!
bCzRIoGd

We wrześniu zeszłego roku Michał Figurski trafił do szpitala z wylewem krwi do mózgu. Okazało się, że pękło osłabione wieloletnią cukrzycą naczynie krwionośne. Prezenter przeszedł poważną operację neurochirurgiczną, po której przez kilka dni był utrzymywany w stanie śpiączki. Po wybudzeniu okazało się, że jego stan jest bardzo poważny. Michał musiał od początku uczyć się codziennych czynności takich jak samodzielne jedzenie, mówienie czy chodzenie. Nadal wymaga rehabilitacji.

W walce o powrót do zdrowia wspierały go trzy kobiety jego życia: córka Sonia, była żona Odeta Moro i nowa partnerka Jagna Błażejewska. Z czasem jednak Jagna nie wytrzymała napięcia i wyprowadziła się z mieszkania Michała. Wygląda na to, że to już koniec.

bCzRIoGf

Od tamtej pory Michał może liczyć tylko na byłą żonę. Jak ujawnia tygodnik Twoje Imperium, Odeta zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na dalsze leczenie i rehabilitację byłego męża. W miniony piątek zorganizowała spotkanie w klinice TriVita w Porąbkach, koło Bielska - Białej, gdzie właśnie uruchomiono nowy odział neurochirurgiczny. Zaprosiła znajomych celebrytów, w tym mieszkającą w pobliżu Annę Guzik. Na miejscu zaproszeni goście mogli wpłacać pieniądze na rehabilitację Michała w tej placówce.

Bardzo lubię Odetę - mówi Guzik w rozmowie z tabloidem. Ta dziewczyna angażuje się w to, co robi i nigdy nie zostawia najbliższych w potrzebie. Powrót do zdrowia po udarze jest bardzo trudny i kosztowny. Trzymam kciuki za Michała.

Zaproszony Pascal Brodnicki wprawdzie się nie pojawił, ale przekazuje wyrazy wsparcia w tabloidzie:

Michał ma wielu przyjaciół oraz wspaniałą rodzinę, która nie opuściła go w tej trudnej sytuacji. Może być pewny, że następnym razem, jeśli tylko moja obecność na takiej akcji będzie w czymś pomocna, na pewno stawię się na wezwanie.

bCzRIoGl

Odeta, jak sama niedawno zapewniła, nie oczekuje, że Michał do niej wróci. Zresztą nawet by nie chciała.

Michał może liczyć na moje wsparcie. Tutaj nic się nie zmieniło. I to tyle - zapewniła w rozmowie z Super Expressem. Wspieram go i myślę, że tutaj należy postawić kropkę.

Odeta od roku wspiera go w najtrudniejszych sytuacjach, bo uważa, że tak trzeba - ujawnia znajomy Moro. Ale chciałaby, żeby Michał wreszcie zaczął pomagać jej finansowo. Od roku sama pokrywa koszty ich wszystkich wspólnych zobowiązań kredytów, zaciągniętych przed rozwodem. Pracuje na kilka etatów, żeby na to zarobić. Ma świadomość, że jeśliby tego nie zrobiła, komornik w końcu i tak przyszedłby do niej, ponieważ Michał nie ma teraz pieniędzy.

Odeta, poza tym, że sama utrzymuje jedyną córkę, spłaca także kredyt, zaciągnięty na wspólny dom. Ze względu na stan zdrowia Michała, nie było jeszcze okazji, by przeprowadzić podział majątku.

bCzRIoGm

Odeta na razie nie myśli o podziale - zapewnia informator tabloidu. Nie będzie się szarpać z Michałem o mieszkanie ani o dom. Teraz zależy jej przede wszystkim na tym, by córka jak najdłużej miała ojca w dobrej formie. Robi wszystko, by tak się stało. A podziału majątku mogą przecież dokonać nawet w odległej przyszłości.

Samych pieniędzy z jego porsche Panamera powinno im wystarczyć na kilka lat wygodnego życia.

bCzRIoGn
bCzRIoGG
KOMENTARZE
(203)
gość
4 lata temu
Powiedzcie dlaczego takie fiuty maja takei szczęście w życiu, a tak bardzo nie potrafią tego docenić?
gość
4 lata temu
Nie wstyd ci Michał? Zobacz jaką kobietę miałeś u boku?
gość
4 lata temu
Jest lojalna wobec ojca swojej corki.dobrze to o niej swiadczy,zwlaszcza,ze Figurski jest idealnym przykladem zmielonego i wyplutego przez showbiz,ktory jest okrutny!
bCzRIoGH
gość
4 lata temu
Mieć kogoś takiego u boku, mieć z nią fajne, zdrowe dziecko i wzgardzić tym? Co ty miałeś w głowie chłopie? Czego było ci brak?
gość
4 lata temu
Za dobra była i jest dla niego po prostu.
Najnowsze komentarze (203)
gość
4 lata temu
a dlaczego dziadkowie ze strony ojca nie pomagaja?
AntyWladz
4 lata temu
POrszakiem jeździ i robi z siebie dziada niezły c***n z niego. Ale zdrowia mu życzę. Myślałem że znanym osobistością lepiej się powodzi. Ale skoro muszą robić zbiórki charytatywne na leczenie to śmiać mi się chce.
gość
4 lata temu
ludzie powiazani z tefałenem, mentalnosc taka jak u muslinów, czyzby sasiedzi zza miedzy?
gość
4 lata temu
Tak trzeba? Zeby córce w spadku w razie co zostało?
gość
4 lata temu
Niech najpierw podzieli majątek, sprzeda porche i się rehabilituje, a nie zaczyna od wyciągania kasy od innych. Zachowuje się, jak Kora. To obrzydliwe!!!
gość
4 lata temu
brak ambicji i honoru - pieprzona h****a
gość
4 lata temu
a domu to nie łaska sprzedać i kupić mieszkanie??????? trzeba d**e wozić Porshe a od ludzi wyłudzać pieniądze ?????
grace54
4 lata temu
Kazdy kiedys otrzyma kare za swoje postepki.
bCzRIoGz
Gość
4 lata temu
Czy jsk Wojewodzki zachoruje to tez beda zbierac pieniadze na jego leczenie? Jak jest ok to szastaja pieniedzmi na prawo i lewo, kupuja na kredyt kilkonmetrowe apartamenty. No Bogowie zycia! A potem bach! I zebrza o litosc! A czlowiek g***i pomaga takim draniom bo to czlowiek.... Ale czy napwwno?????
Gość
4 lata temu
On jeszcze dobrze nie potrafi ruszac ustami a juz pluje jadem razem z Chajzerem. Jak ktos byl burakiem to zostanie nim na zawsze.
Gość
4 lata temu
Ja p******ę żyją w bogactwie , a jak zachorują to żebrzą kasę od ludzi , nie rozumiem tego. A gdzie te miliony , którymi s zpanują.
Gość
4 lata temu
Lata panamerą więc niech sobie radzi p***c...
gość
4 lata temu
Kochanka wzięła nogi za pas i uciekła, pokazała że była z nim dla kasiory. Ciekawe kto będzie następnym łupem tej pani.
gość
4 lata temu
Odeta to najgłupsza baba bez godności i charakteru
...
Następna strona
bCzRIoHb