Doda zaczęła zdjęcia do filmu

Wystąpi u boku Niny Andrycz i Stanisławy Celińskiej.

Obraz

Fakt donosi, że cały wtorek Doda spędziła na planie najnowszego filmu Krzysztofa Zanussiego Serce na dłoni. Dorota zagra tam tylko epizodyczną rolę, ale za to pojawi się u boku takich gwiazd jak Nina Andrycz i Stanisława Celińska.

Zdjęcia z udziałem Dody kręcone są w willi w Konstancinie. Wprawdzie pomyliła adres, ale w końcu udało jej się dotrzeć na miejsce. Tabloid odnotowuje, że na planie filmu przebywała aż do 18-tej.

Obraz
© Fakt, 03.04.2008
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą