Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Johnny'ego Deppa popłakała się po wyjściu z sądu!

847
Podziel się:

"Kompletnie się rozsypała" - relacjonuje świadek. Zeznawała przeciwko mężowi w sprawie o przemoc domową. Walczy o 200 milionów dolarów.

Żona Johnny'ego Deppa popłakała się po wyjściu z sądu!

W ciągu zaledwie tygodnia życie Johnny'ego Deppa wywróciło się do góry nogami. W zeszłym tygodniu zmarła jego matka. Trzy dni później 22 lata młodsza żona Amber Heard złożyła papiery rozwodowe. Wczoraj zaś zeznawała przeciwko mężowi w sprawie o przemoc domową twierdząc, że aktor jest kokainistą i alkoholikiem. W ten sposób zaczyna się walka o majątek wart ponad 400 milionów dolarów.

Sprawa wybuchła tak nagle i w krótkim czasie ogłoszono tyle kompromitujących aktora informacji, że trudno powiedzieć, po której stronie jest racja. Fani aktora okazują mu ogromne wsparcie w sieci. Wiele osób jest też po stronie Heard twierdząc, że sława i pieniądze nie powinny nikogo zwalniać od odpowiedzialności.

Według źródeł serwisu TMZ Amber ciężko znosi sprawę przeciwko mężowi. Choć wczoraj po wyjściu z sądu była opanowana i pokazała reporterom posiniaczoną twarz, jak tylko wsiadła do samochodu w towarzystwie najbliższych, doznała załamania nerwowego.

Amber zachowała kamienną twarz gdy wychodziła, ale gdy tylko wsiadła do czekającego na nią samochodu, była wyraźnie zrozpaczona i zaczęła płakać - relacjonuje świadek. Kompletnie się rozsypała.

Prawnik Johnny'ego Deppa twierdzi, że wszystkie dowody w sprawie o przemoc domową zostały spreparowane.

Myślicie, że Amber jest aż tak wyrachowana?

KOMENTARZE
(847)
Gość
6 lat temu
Walczy o 200 milionów, to musi nieźle zagrac
gość
6 lat temu
Mam nadzieję, że wiecie, że ona ściemnia.
Gość
6 lat temu
Nie wierzę jej ona jest cwana jak lis
gość
6 lat temu
Dlaczego wszyscy bronią Deppa? Ja rozumiem, że jest idolem wielu ludzi i bardzo łatwo jest też przypiąć dużo młodszej dziewczynie łatkę cwaniary łasej na pieniądze, ale kurde fakty są takie, że Depp od dawna nadużywa alko i ćpa i wcale nie jest mi trudno uwierzyć w to, że ją uderzył.
Gość
6 lat temu
Swietna aktorka!
Najnowsze komentarze (847)
Lena
6 lat temu
Depp to nie tylko pirat z filmu. O tym, że chodzi pijany powinni wiedzieć wszyscy. Sodówa ostatnio mu uderzyła, że aż strach. Przychodził kompletnie zalany na różne uroczystości, a że człowiek tak pijany zupełnie nie wie co robi, to w ogóle bym się nie zdziwiła, gdyby bił swoją żonę :/ Dla mnie - przemoc z jego strony wydaje się być bardzo logiczna. Myślicie, że Amber Heard gra??? Wątpię, to Depp gra bogate niewiniątko. Kiedyś bardzo lubiłam Johnnego, ale ostatnio zmienił się na gorsze. Jak mniemam, przegranej życzy mu nie tylko Amber, ale również była żona.
FemaleRebel
6 lat temu
Masz długie włosy i planujesz zmienić fryzurę ? Zgłoś się do Nas i zgarnij za nie gotówkę ! Skupujemy włosy powyżej 35 cm ! Znajdź Nas na facebooku "Skup Włosów Najwyższe Ceny" Płacimy najwięcej !!!
gość
6 lat temu
Myślę, że jest bardzo wyrachowana, swoją "pracą" nie zdobędzie takich pieniędzy a żeby zdobyć 200mln , to "igłę do d**y sobie wsadzi" i będzie najgorsze sytuacje wymyślać. Trzeba jeszcze pamiętać, że ona czystej kartoteki nie ma, też za oszustwa
gość
6 lat temu
jak na taka sume slabo gra!!!!Kiepska z rkniej aktoka!!!
gość
6 lat temu
Za 200 milionów dolarów ??? to nie taki "makijaż" można odstawić...masakra
gość
6 lat temu
wystarczy spojrzec na Deppa: ćpun- wszystkiego mozna sie po nim spodziewać! Nie sądzę, żeby kobieta udawała !
Kitty
6 lat temu
gdyby serio chodziło o przemoc domową, najprawdopodobniej miałaby gdzieś tą całą kasę... i jedyne na czym by jej zależało to po prostu dostać rozwód
gość
6 lat temu
rola życia
KŁAMIE?.
6 lat temu
A tak wyglądała 2 godziny po Http://m17.ca/60ejxG
KŁAMIE?
6 lat temu
A tak wyglądała 2 godziny po :
gość
6 lat temu
Nie będę oceniać ,bo prawdy nie znam. Ale dziwi mnie że , nikt nie staje po stronie ofiary. Może domniemanej ,ale jednak. To jest przerażające. Swoją drogą od dłuższego czasu Johnny wygląda jakby non-stop był na haju. Widać postępującą degeneracje. Niestety powrót na stałe do Stanów i granie w kapeli spowodowało powrót do nałogów. I to po nim widać ewidentnie... Więc nie będę dokładała dziewczynie...
gość
6 lat temu
nie na darmo jest aktorką jak widać ....ciekawe, kto scenariusz napisał ?
gość
6 lat temu
skad ona tą zgrzebną kiece wzieła???
gość
6 lat temu
jak sędzia ma Internet, a pewnie ma, to widzi tą manipulację i grę na sierotke Marysie.... biedna pewnie nawet sama sie pobiła, żeby tylko być ofiarą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie