Trwa ładowanie...
Przejdź na

Egipska profesor twierdzi, że... niewolnictwo seksualne jest zgodne z Koranem!

588
Podziel się:

Według niej "islam uporządkował niewolnictwo", a islamiści mają prawo brać w niewolę "niewierne kobiety" i gwałcić je.

Egipska profesor twierdzi, że... niewolnictwo seksualne jest zgodne z Koranem!

Odkąd Państwo Islamskie rozwinęło swoją działalność terrorystyczną z podbijanych przez nie terenów dochodzą przerażające informacje na temat sytuacji podbijanych społeczeństw oraz metod rekrutacji nowych terrorystów. ISIS przywróciło tradycyjne niewolnictwo kobiet i obiecuje swoim nowym żołnierzom, że będą mogli posiadać dowolną liczbę niewolnic seksualnych.

Ponieważ temat niewolnictwa seksualnego stał się coraz szerzej omawiany w środowiskach muzułmańskich, swoje stanowisko zajęła wobec niego profesor teologii z Uniwersytetu Al-Azhar w Kairze, Suad Saleh. W obliczu coraz większego zagrożenia atakami ISIS w Europie, jej kontrowersyjna wypowiedź o możliwości posiadania niewolnic seksualnych przez muzułmanów znów omawiana jest w mediach.

Teolożka twierdzi, że kupowanie sobie niewolnic z ubogich krajów Azji Wschodniej jest według Koranu nielegalne. Żeby było prawomocne, kobiety muszą być jeńcami w wojnie prowadzonej przez muzułmanów. A za taką uważa się działalność terrorystyczną ISIS.

Niewolnictwo istniało przed islamem - tłumaczy Suad Saleh. Funkcjonowało we wszystkich narodach i krajach, nie tylko u Arabów z czasów przedmuzułmańskich. Każdy mógł handlować wolno urodzonymi mężczyznami i kobietami. To jest porównywalne do dzisiejszego sprzedawania organów czy handlu porwanymi ludźmi.

Ale kiedy pojawił się islam, uporządkował niewolnictwo. Ograniczył je do tego stopnia, który pozwalał na uprawomocnienie wojen między muzułmanami a ich przeciwnikami. Na przykład gdy walczyliśmy z Izraelem, który plądrował ziemie i zagrażał ludziom i ich wierze. Oczywiście niemożliwe jest, żebyśmy walczyli z Izraelem, choć przepowiada to sura Al-Isra w Koranie, a nic nie jest ponad moc Allaha.

Kobieta pojmana podczas wojny staje się niewolnicą. Żeby ją poniżyć, staje się własnością przywódcy armii albo muzułmanina, który ma prawo uprawiać z nią seks tak samo, jak uprawia seks ze swoimi żonami.

Niektórzy oportuniści i ekstremiści, którzy wyłącznie szkodzą islamowi, mówią: "Przywiozę sobie kobietę z Azji Wschodniej i będzie miała status mojej niewolnicy za zgodą mojej żony. Dam jej pokój w domu i będę z nią uprawiał seks jako z moją niewolnicą". To jest nonsens. Islam w ogóle na to nie zezwala.

Islam mówi, że kobieta jest albo żoną, albo niewolnicą. Legalnie zdobyci niewolnicy muszą pochodzić spośród jeńców z wojny, w której biorą udział muzułmanie. Wojny o ziemię, wojny przeciwko wierze i tak dalej. To, co robią niektórzy ludzie jest występkiem przeciwko Allahowi i przeciwko prawnym tekstom Allaha w Koranie. A to w ogóle nie powinno na nas wpływać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(588)
gość
6 lat temu
Boże że ja dzielę planetę z takimi dzikusami
Gość
6 lat temu
Dorabianie teorii do totalnego idiotyzmu i absurdu. Nie chcę tych zwierząt w Europie.
Gość
6 lat temu
To taka pawłowicz islamu...
Gość
6 lat temu
Ta baba sama jest zboczona i chciałaby na orgię...
gość
6 lat temu
Gwałćmy ludzi bo tak napisano w książce 1400 lat temu
Najnowsze komentarze (588)
gość
6 lat temu
Te araby to są milion lat przed naszą erą...
Gość
6 lat temu
To Ciebie pindo powinno przeorac żebyś na d***e nie usiadla, a twoja córkę i matkę na twoich oczach ...ale i tak pewnie bys gnido nie skumala...
gość
6 lat temu
niech sie sama stanie niewolnica...coraz czesciej mysle ze powinna zniknac z powierzchni ziemi ta czastka ludnosci zwiazana z islamem
alan
6 lat temu
kobiety rodza po gwałtach ... małe dzieci sa gwałcone ... no chyba raczej o Polsce piszesz ...
tak_pytam
6 lat temu
Czy w związku z tym możemy wyp.....lić z Polski wszystkich wyznawców tych chorych zabobonów zwanych islamem?
gość
6 lat temu
Poprańcy, polityczna poprawność UE i polityka multikulti Merkel chcą nam to zafundować. . Jak dobrze, że mamy rządy PIS, oni sprzeciwiają się temu barbarzyństwu.
gość
6 lat temu
z taka geba to moze sie nie bac...nikt jej nie zg***** :( toc to malpy a nie ludzie :(
nowoczesna
6 lat temu
Jeszcze zapomniała wspomnieć, że żonaci faceci dla uspokojenia "sumienia" chodzą do prostytutek biorąc papier o tzw. małżeństwie równoległym na parę godzin, dni, tygodni. Fuj, obrzydliwe to jest, nie wpuszczać ich do Europy bo zniszczą dorobek chrześcijaństwa. Kobieta to u nich zawsze towar gorszego kalibru.
gość
6 lat temu
O jak ja bym chciała zeby ta wstrętna babę ktoś w czasie wojny wieloktrotni w*****ł w co tylko sie da. A o co byłaby ta wojna to by ustaliło pozniej
gość
6 lat temu
WPUSZCZANIE ICH DO EUROPY TO ZAGROŻENIE dla spuścizny kulturowej. Koniec z poprawnością polityczną, niech Amerykanie ich biorą, skoro pesudomoralny Clinton ma czelność gębę otwierać i nas pouczać, zboczeniec od seksu oralnego w Białym Domu.
OBURZONY
6 lat temu
Nie chcemy tych dzikusów zboczonych w Europie. A tzw. małżeństwa równoległe na kilka godzin przyklepywane przez ich tzw. żałosnych religijnych urzędników? Kontrakty na kur...o są podnoszone do glorii moralności.
gość
6 lat temu
czytam i nie wierzę że w 21 wieku takie rzeczy się dzieją SZOK!!!jedynym lekarstwem na to wszystko to kula w łeb
gość
6 lat temu
Jaka religia, tacy profesorowie ...
gość
6 lat temu
Chętnie zrobię z niej niewolnicę jak tak chce. Na seks już dla tej starej maszkary za późno, ale do mycia kibla świetnie by się nadała.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie