Trwa ładowanie...
Przejdź na

Starsza córka Lisa i Rusin ma chłopaka! Pochodzi z zamożnej rodziny...

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
297
Podziel się

"Gdy Kinga poznała Andrzeja osobiście, uznała, że córka dobrze ulokowała swoje uczucia".

Starsza córka Lisa i Rusin ma chłopaka! Pochodzi z zamożnej rodziny...
bEglhQHV

Podczas gdy Idzie Lis zawsze było bliżej do matki, Kingi Rusin, Pola Lis jest bardziej podobna do ojca, Tomasza. Postanowiła nawet iść w jego ślady i podjęła studia dziennikarskie w Nowym Jorku, a ostatnio zaczęła pisać dla Onetu, gdzie przypadkiem pracuje również jej tata. Teraz Pola próbuje sił jako felietonistka sportowa, choć efekty jej pracy są oceniane różnie.

bEglhQHX

Według tygodnika Na żywo mimo iż Polę i Tomasza łączy silna więź, powiernicą spraw sercowych 19-latki była matka. Tabloid dowiedział się, że to jej kilka lat temu zwierzyła się ze swojej miłości.

Pola zakochała się jeszcze przed maturą w 19-letnim Andrzeju Opłatku, pochodzącym z Turka zawodniku trenującym jazdę konną - cytuje Na żywo znajomą dziennikarki. Poznali się jednak nie w stadninie czy na zawodach, ale uprawiając kitesurfing, sport, którym Polę "zaraziła" mama.

Środowisko zawodowych jeźdźców jest dość małe i Kinga znała rodzinę Opłatków. Wiedziała, że rodzice Andrzeja są bardzo zamożni i specjalnie dla syna założyli ośrodek treningowy Turku. Dzięki ich wsparciu odnosił sukcesy i zdobywał sportowe nagrody. W końcu Rusin postanowiła osobiście poznać wybranka Poli.

Gdy Kinga poznała Andrzeja osobiście, uznała, że córka dobrze ulokowała swoje uczucia - dodaje informator z otoczenia rodziny. Pozwalała Poli na spotkania z ukochanym, długie rozmowy przez internet, ale zawsze podkreślała, że godzi się na to pod warunkiem, że córka będzie miała dobre oceny. I wzięła na siebie powiadomienie o związku Poli jej ojca.

bEglhQId

Według tygodnika Tomek miał na początku problemy z zaakceptowaniem faktu, że przestał być najważniejszym mężczyzną w życiu córki. Bał się, że przez romans porzuci swoje plany naukowe i zostanie w Polsce. Sam wymarzył dla niej karierę za granicą.

Lis nie by zadowolony, słysząc, że Pola jest zakochana - powiedziała w wywiadzie osoba z jego otoczenia. Jako ojcu zależało mu, aby skupiła się przede wszystkim na nauce, a nie miłości. Uspokoił się dopiero, gdy Kinga obiecała, że będzie miała wszystko pod kontrolą.

Pomimo szczęśliwego związku Pola nie zrezygnowała ze swoich planów i z pomocą ojca wyjechała do Nowego Jorku, gdzie zaczęła uczęszczać do St. John's College. Wtedy też doszło do konfrontacji między Lisem a córką.

To właśnie tam ojciec i córka odbyli poważną rozmowę o Andrzeju - powiedział Na żywo znajomy dziennikarza. Tomasz poczuł wielką ulgę, gdy dowiedział się, że Pola jest z ukochanym szczęśliwa. Andrzej obiecał jej, że będzie na nią czekał aż skończy studia.

bEglhQIe

Najwyraźniej dziennikarz zaakceptował wybór córki i zaczął budować ciepłe relacje z rodziną jej chłopaka. Według tabloidu zrobił niedawno córce niespodziankę i zabrał ją na mecz do Mediolanu - wraz z Andrzejem i jego ojcem.

Akceptacja ze strony rodziców poprawiła relacje między nimi a Polą. Jednocześnie Lis i Rusin starają się być w pobliżu i mieć rękę na pulsie.

Latem planują wybrać się do Grecji na kitesurfing - zdradziła tabloidowi znajoma Poli i Andrzeja. Niewykluczone, że pojedzie z nimi mama Poli. Wtedy jej tata będzie spać spokojnie.

bEglhQIf
bEglhQIg
bEglhQIy
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(297)
gość
5 lata temu
przez chwile zastanawialam kto z tej trójki jest chłopakiem
Gość
5 lata temu
Nie widzę na tych zdj chłopaka :/
gość
5 lata temu
Co za bzdury.. rodzice mogą zgadzać się lub nie na to żeby dwudziestoparoletnia dziewczyna mogła być w związku???
bEglhQIz
gość
5 lata temu
Te nóżki chyba mają po mamie :)
gość
5 lata temu
Chyba najważniejsze że się kochają. Co z tego, że z zamożnej rodziny....
Najnowsze komentarze (297)
Gość
5 lata temu
Opłatek jaki to on super "człowiek" zabił dziecko i nawet nie przeprosił twardziel
gość
5 lata temu
Idze durniu, nie Idzie!!!
gość
5 lata temu
chyba dla nich najważniejsze ze zamożnej rodziny ..... ni one cudne ani urokliwe . a gdzie jest ten cudny zamożny chłopak na tych zdjęciach ?????????? żenada kinia znowu opłacia sesję zdjęciowa do pudla
gość
5 lata temu
z Turku jak juz cos !
Oj
5 lata temu
Ale Kinga ma haluksy!!!!
gość
5 lata temu
Jaki chłopak, to jurorka z Top Model
gość
5 lata temu
Najważniejsze jest w tytule - ZAMOŻNA RODZINA, nieważne kacze nóżki, ważne nazwisko i kasa.
gość
5 lata temu
Uwazam ze wasze sugestie sa obzydliwe juz bez przesady
bEglhQIr
gość
5 lata temu
Pudel, pisze sie z Turku, nie z Turka.
gość
5 lata temu
Widz na fb andrzej opłatek....
gość
5 lata temu
Nie czytam tylko ciekawa jestem jej relacji z Hanka. Jak spotykaja sie w jednym domu. Jakby nie bylo powinna byc Hance wdzieczna za ta kradziez, hahaha...
gość
5 lata temu
Ale ta Rusin łydczasta...
gość
5 lata temu
z Turku a nie z Turka): Nikt kto tam mieszka lub mieszkał tak nie pisze i nie mówi): Prawda TURKOWIANIE?
Jerry.Dickhea...
5 lata temu
Emocje jak na grzybach
...
Następna strona
bEglhQIT