Czwartek 09.06.2016 20:00

Starsza córka Lisa i Rusin ma chłopaka! Pochodzi z zamożnej rodziny...

Pola Lis Tomasz Lis Kinga Rusin Andrzej Opłatek

Starsza córka Lisa i Rusin ma chłopaka! Pochodzi z zamożnej rodziny...PUDELEK EXCLUSIVE

Podczas gdy Idzie Lis zawsze było bliżej do matki, Kingi Rusin, Pola Lis jest bardziej podobna do ojca, Tomasza. Postanowiła nawet iść w jego ślady i podjęła studia dziennikarskie w Nowym Jorku, a ostatnio zaczęła pisać dla Onetu, gdzie przypadkiem pracuje również jej tata. Teraz Pola próbuje sił jako felietonistka sportowa, choć efekty jej pracy są oceniane różnie.

Zobacz: Pola Lis nie poleciała do mamy do RPA. Wolała odwiedzić tatę

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa została felietonistką Onetu!

Według tygodnika Na żywo mimo iż Polę i Tomasza łączy silna więź, powiernicą spraw sercowych 19-latki była matka. Tabloid dowiedział się, że to jej kilka lat temu zwierzyła się ze swojej miłości.

Pola zakochała się jeszcze przed maturą w 19-letnim Andrzeju Opłatku, pochodzącym z Turka zawodniku trenującym jazdę konną - cytuje Na żywo znajomą dziennikarki. Poznali się jednak nie w stadninie czy na zawodach, ale uprawiając kitesurfing, sport, którym Polę "zaraziła" mama.

Środowisko zawodowych jeźdźców jest dość małe i Kinga znała rodzinę Opłatków. Wiedziała, że rodzice Andrzeja są bardzo zamożni i specjalnie dla syna założyli ośrodek treningowy Turku. Dzięki ich wsparciu odnosił sukcesy i zdobywał sportowe nagrody. W końcu Rusin postanowiła osobiście poznać wybranka Poli.

Gdy Kinga poznała Andrzeja osobiście, uznała, że córka dobrze ulokowała swoje uczucia - dodaje informator z otoczenia rodziny. Pozwalała Poli na spotkania z ukochanym, długie rozmowy przez internet, ale zawsze podkreślała, że godzi się na to pod warunkiem, że córka będzie miała dobre oceny. I wzięła na siebie powiadomienie o związku Poli jej ojca.

Według tygodnika Tomek miał na początku problemy z zaakceptowaniem faktu, że przestał być najważniejszym mężczyzną w życiu córki. Bał się, że przez romans porzuci swoje plany naukowe i zostanie w Polsce. Sam wymarzył dla niej karierę za granicą.

Lis nie by zadowolony, słysząc, że Pola jest zakochana - powiedziała w wywiadzie osoba z jego otoczenia. Jako ojcu zależało mu, aby skupiła się przede wszystkim na nauce, a nie miłości. Uspokoił się dopiero, gdy Kinga obiecała, że będzie miała wszystko pod kontrolą.

Pomimo szczęśliwego związku Pola nie zrezygnowała ze swoich planów i z pomocą ojca wyjechała do Nowego Jorku, gdzie zaczęła uczęszczać do St. John's College. Wtedy też doszło do konfrontacji między Lisem a córką.

To właśnie tam ojciec i córka odbyli poważną rozmowę o Andrzeju - powiedział Na żywo znajomy dziennikarza. Tomasz poczuł wielką ulgę, gdy dowiedział się, że Pola jest z ukochanym szczęśliwa. Andrzej obiecał jej, że będzie na nią czekał aż skończy studia.

Najwyraźniej dziennikarz zaakceptował wybór córki i zaczął budować ciepłe relacje z rodziną jej chłopaka. Według tabloidu zrobił niedawno córce niespodziankę i zabrał ją na mecz do Mediolanu - wraz z Andrzejem i jego ojcem.

Akceptacja ze strony rodziców poprawiła relacje między nimi a Polą. Jednocześnie Lis i Rusin starają się być w pobliżu i mieć rękę na pulsie.

Latem planują wybrać się do Grecji na kitesurfing - zdradziła tabloidowi znajoma Poli i Andrzeja. Niewykluczone, że pojedzie z nimi mama Poli. Wtedy jej tata będzie spać spokojnie.

PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (399)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 399
Odpowiedz
348 184
zgłoś
gość 09.06.2016 20:06
Szwagier Dudy miażdży jego prezydenturę a Pudelek milczy....
Odpowiedz
98 37
zgłoś
gość 09.06.2016 20:06
straszne babska
Odpowiedz
325 110
zgłoś
gość 09.06.2016 20:06
Chyba najważniejsze że się kochają. Co z tego, że z zamożnej rodziny....
Odpowiedz
44 14
zgłoś
gość 09.06.2016 20:06
fascynujące
Odpowiedz
1566 211
zgłoś
gość 09.06.2016 20:06
przez chwile zastanawialam kto z tej trójki jest chłopakiem
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 399