Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa została felietonistką Onetu!

307
Podziel się

"Wiedziałam, że dużo wie, ale że tak pisze!?" – zachwyca się celebrytka.

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa została felietonistką Onetu!

Jak wiadomo, praca w polskich mediach jest dziedziczna. Oficjalnie można już stwierdzić, że obie córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa postanowiły zrobić karierę w show biznesie. Iga zdecydowała się zostać modelką, w czym pomaga jej obeznana w branży mama. Natomiast Pola Lis, która jak na razie unikała pojawiania się w mediach i bywania na salonach, właśnie debiutowała jako felietonistka Onetu. Córka redaktora Newsweeka i gwiazdy telewizji napisała tekst na temat meczu Atletico z Barceloną. Czytelnicy wytknięli jej szybko szereg błędów, którymi nie przejęła się Kinga. Sukcesem córki zachwyca się na Facebooku:

Moja córka nie przestaje mnie zaskakiwać! Wiedziałam, że dużo wie, ale że tak pisze!?

Pola nazwała samą siebie "fanka piłki nożnej i miłośniczką wszelkich sportów", pomyliła jednak fakty dotyczące strzeleckich wyników Leo Messiego. Czytelnicy zauważyli też, że używa wielu słownych powtórzeń.

Myślicie, że zostanie znaną dziennikarką jak jej rodzice?

KOMENTARZE
(307)
G
4 lata temu
Myslę, że dziennikarstwo w Polsce jest już na tyle niskim poziomie, że idealnie się do tego nadaje.
gość
4 lata temu
kariera gwarantowana... yy sponsorowana
Gość
4 lata temu
I jej nazwisko wcale nie ma znaczenia...
gość
4 lata temu
Tatuś pomógł w otrzymaniu posady :)
Gość
4 lata temu
Resortowa wnuczka?
Najnowsze komentarze (307)
Gość
4 lata temu
Jedzie na dermotanie jak jej mamusia . Ciekawe czy jej fotograf to wie Założę sie ze makijażystki w studio dziendobry TVN nie wiedza ze Kinga przynajmniej dwa razy w tygodniu kładzie na siebie dermotan ? Pewnie prawią jej komplementy ze ma ładna cere a ona ukrywa i unosi sie z radością i ze swoja wyższości mowiac swoje tradycyjne " natura dla mnie jest hojna "
gość
4 lata temu
Ryży Dyzma zwany potocznie Rudym Kundlem z Brukseli po pierwsze zadłużył nas na kilka pokoleń (przekroczył bilion), po drugie jest mistrzem dzielenia Polaków ( twórca kampanii nienawiści), po trzecie jest guru wszystkich aferzystów (afer było wiele, nikt za nie nie odpowiada), po czwarte ( najważniejsze) za jego kadencji nie było perspektyw rozwoju gospodarczego Polski ( resztki przemysłu przy nim zanikały). Jak ten p***c chciał spłacić długi tego nikt nie wie. Teraz w sejmie jego prymitywne przydupasy myślą tylko jak zaszkodzić rządzącym, ale ja się pytam w imię czego, co PO chce dla Polaków, a nie dla siebie?
Gość
4 lata temu
To juz nie modelka
Genia
4 lata temu
Lisowskie s****wo ma sie dobrze
gość
4 lata temu
Pan Węglarczyk dyrektorem Onetu, to Pola felietonistką Onetu. Ale to tylko zbieg okoliczności. Na pewno dziewczyna ma niesamowity talent pisarski.
gość
4 lata temu
powtarza sie historyjka z kraśka-kinia ma plecy niezłe skoro wsadze swyc" przyjaciół" do tefałenu a teraz kolejna córczka w grupie...bo onet jest w grupie ITI czyli tam gdzie tefałemn....i dziwią, się wszystcy że stacji pada oglądalność, ze musiel amerykańce wykupić, krótzy póki co nic nie robią i dalej beztalencia sa promowane typy córeczki kiniowolisowe....żenada taka sama jak z kraśkiemm....dno
gość
4 lata temu
Super dziewczynka. Madra! Pozdrawiam!
gość
4 lata temu
Rozumiem, że obyło się bez honorarium.
gość
4 lata temu
a Wam rodzice nigdy w niczym nie pomogli? to kiepskich rodziców macie..
gość
4 lata temu
nie rozumiem kąśliwych komentarzy wiecznie o wszystko zazdrosnych Polaczków - pretensje możecie mieć do swoich dziadków, że nie zrobili kariery i was nie wsadzili na stanowiska, oczywiście, że każdy prędzej z ciekawości przeczyta to co pisze córka Lisa i Rusin niż jakaś nieznana kowalska, więc nie dziwię się onetowi, że ją zatrudnił i chce na tym zarobić
gość
4 lata temu
rodzinka szkodnikow antypolskich szkoda polski
gość
4 lata temu
dwa niezle ziolka rod lisow szkodliwych
Gość
4 lata temu
A tatus po wywaleniu z tv nie jest czasem w onecie ? Żenada kolejny resortowy bachor urosl
keks
4 lata temu
kolejna rzecz któej nie będę używał... dal zasady... jak prace zdobywa się przez łóżko, kontakty rodzinke... dziękuję, nie korzystam z tych rzeczy... co prawda prowadzi to do trudnych sytuacji... ;-)))
...
Następna strona