Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pola Lis nie poleciała do mamy do RPA. Wolała odwiedzić tatę

177
Podziel się

"Wszystko było przygotowane na jej przyjazd. W hotelu zarezerwowano dla niej pokój. Jednak Pola w ostatniej chwili odwołała wizytę. Rusin była niepocieszona".

Pola Lis nie poleciała do mamy do RPA. Wolała odwiedzić tatę
bCOmbeMl

Odkąd starsza córka Kingi Rusin i Tomasz Lisa studiuje w Nowym Jorku, rodzice nie widują jej zbyt często. Zaczęli nawet rywalizować między sobą o czas, spędzony z córką. Kiedy 19-letnia Pola wybrała uczelnię, ojciec pojechał z nią do Nowego Jorku, żeby pomóc jej załatwić formalności.

Pola jest córeczką tatusia - mówi w tygodniku Na żywo znajoma nastolatki. Kiedy go potrzebuje, on zawsze jest przy niej, mimo że ma przecież nową rodzinę.

Rusin wpadła więc na pomysł, by zachęcić córkę atrakcyjnymi wakacjami. Zaprosiła ją do Republiki Południowej Afryki, dokąd pojechała nagrywać odcinki Agenta.

bCOmbeMn

Wszystko było przygotowane na jej przyjazd. W hotelu zarezerwowano dla niej pokój, a matka zaplanowała, w jakie miejsca ją zabierze - zdradza informator tabloidu. Jednak Pola w ostatniej chwili odwołała swoją wizytę. Rusin była niepocieszona. Nie zdołała ukryć złego humoru.

Humory Kingi udzieliły się ponoć całej ekipie. Przypomnijmy: Ekipa "Agenta" nie lubi Kingi Rusin

Pola postanowiła zamiast do RPA polecieć do Polski. Z tatą spędziła cały miesiąc. Jak ujawniają osoby z otoczenia rodziny, martwi się o jego zdrowie. Tomasz Lis w zeszłym roku dwukrotnie wylądował w szpitalu z powodu zasłabnięcia. Do pierwszego doszło podczas maratonu w Holandii. Lekarze uznali, że zasłabnięcie było wynikiem kłopotów z nerkami i przemęczenia. Zobacz: Tomasz Lis ZASŁABŁ w trakcie maratonu!

Zaledwie miesiąc później dziennikarz znowu źle się poczuł, tuż po ogłoszeniu wyników drugiej tury wyborów prezydenckich: Tomasz Lis TRAFIŁ DO SZPITALA po ogłoszeniu wyników wyborów!

bCOmbeMt

Gdy Pola dowiedziała się, że jej tata nie czuje się najlepiej, kupiła bilet na samolot do Polski - mówi znajomy Lisa. Wolała być przy ojcu niż podziwiać uroki RPA. Martwi się o ojca. Zawsze wydawał jej się silny i niepokonany. Ale odkąd w zeszłym roku zasłabł, uświadomiła sobie, że i on nie jest ze stali. Pola chce przypilnować, by wreszcie o siebie zadbał. Dotąd to on tłumaczył jej, co jest w życiu ważne. Teraz ona chce mu przypomnieć, że na liście rzeczy istotnych powinna być także troska o zdrowie. Kinga rozmawiała z nią o tym na Skype. Po zastanowieniu doszła do wniosku, że podjęła słuszną decyzję, chcąc pomóc ojcu.

Jak ujawnia tabloid, Kindze tak się spodobało w Afryce, że po zakończeniu zdjęć pojechała jeszcze na tydzień - na safari do Bostwany.

bCOmbeMu
bCOmbeMv
bCOmbeMO
KOMENTARZE
(177)
PV
4 lata temu
to niezwykłe, że czasem chce się widzieć z tatą, a czasem z mamą, naprawdę zdumiewające
gość
4 lata temu
Mmmm, zdałam sesję!!!
Gość
4 lata temu
A mi zal jej.kazdej matce byloby przykro na jej miejscu
bCOmbeMP
bleee
4 lata temu
Szaro i pada...dołująca dziś pogoda
gość
4 lata temu
Też chciałabym mieć jakiegoś sensownego ojca dla siebie i dziecka.
Najnowsze komentarze (177)
gość
4 lata temu
Lola Pis wolała zostać w Polsce
gość
4 lata temu
No i co, jeździcie po lisie, że "zostawił dzieci" a jak widać dzieci wcale na tym nie ucierpiały, skoro wolą trzymać z ojcem
gość
4 lata temu
Sliczna dziewczyna, podobnie jak jej siostra Iga. Pani Kinga i pan Tomasz musza byc bardzo dumni z corek. Wszystkiego Dobrego.
gość
4 lata temu
Iga podobna do mamy a Pola do taty
Gość
4 lata temu
I słuszny wybór Poli. RPA zawsze odwiedzić moze a ojciec ... Dziś jest jutro moze nie być a zawsze mogła liczyć na niego a teraz on na nią :) taką matką zarozumiałą jak Kinga nie zawsze chce sie chwalić :P
gość
4 lata temu
A gdzież takie państwo się znajduje? BOTSWANA a nie BOSTWANA!!!!!! Chyba, że nie robi to wam żadnej różnicy.
gość
4 lata temu
a po co oni sie tak pokazuja nas to nie obchodzi
gość
4 lata temu
Fajne i mądre dziewczyny, nie są zafiksowane na punkcie swojego ego, jak mamusia.
bCOmbeMH
kle kle
4 lata temu
nie lubię ich
Gość
4 lata temu
Ładniejsza od siostry
ka
4 lata temu
na safari do Bostwany - rozumiem że Botswana przerasta umiejętnośc***ismaków z Pudla
gość
4 lata temu
jakbym miałą takiego tatę, to też bym tak zrobiła;)
gość
4 lata temu
ladna dziewczyna, chociaz ma matke debilke, juz nic eni mowiac osiostrze brzyduli
gość
4 lata temu
bardzo podobna do taty, jak dwie krople...
...
Następna strona
bCOmbeNj