Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosław Kaczyński o kotce Fionie: "Moja kotka aportuje winogrona"

565
Podziel się:

"Jeśli zapomnę się z nią tak bawić, zaczyna wrzeszczeć i dobija się do mojego pokoju. Od kilku miesięcy w domu mam dwa koty. Kotkę Fionę i kota Czarusia..."

Jarosław Kaczyński o kotce Fionie: "Moja kotka aportuje winogrona"

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, nabrał ostatnio ochoty do zwierzeń. Ujawnił w tabloidzie, że na emeryturze planuje zająć się... hodowlą byków i do trzeciej nad ranem ogląda transmisje z rodeo. Zobacz: Co Kaczyński będzie robił na emeryturze? "Myślałem o tym, żeby mieć swoją hodowlę byków i rodeo"

Na razie hoduje tylko koty. Postanowił ocieplić trochę wizerunek i opowiedzieć o tym w Super Expressie. Wyznaje, że jego koty, zwłaszcza kotka Fiona, prowadzą nocny tryb życia i domagają się, by prezes dzielił swoją uwagę między nią a transmisje zawodów rodeo.

Ona co noc wręcz domaga się, bym bawił się z nią winogronami - ujawnia prezes PiS. Rzuca się za nimi w szalonym pędzie i... przynosi je grzecznie w zębach. Po prostu aportuje. Jeśli któregoś wieczora zapomnę się z nią w ten sposób pobawić, zaczyna wrzeszczeć, dobija się do mojego pokoju, po prostu nie daje mi spokoju. Dopiero kiedy zmęczy się aportowaniem, idzie spać.

Fiona jest jednym z dwóch kotów, mieszkających na stałe w willi Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Oprócz dwóch kotów domowych, prezes PiS-u opiekuje się też jednym dochodzącym. Podobnie jak wśród posłów Prawa i Sprawiedliwości, w relacjach między kotami panuje ścisła hierarchia.

Od kilku miesięcy w domu mam dwa koty. Kotkę Fionę i kota Czarusia. Tego drugiego znaleźli moi ochroniarze i przynieśli do mnie. I tak już zostało. No i przychodzi do nas rudy kot Feliks. Wcześniej, jak nie było Czarusia, zaglądał do mnie i wchodził na posesję - wspomina Kaczyński. Teraz wszystko się zmieniło. Czaruś nie dopuszcza Feliksa zbyt blisko domu. Robi się zły, najeżony, odpędza Feliksa. Jednak to nie Czaruś rządzi w domu, ale Fiona. To ona ma pierwszeństwo w przebywaniu w pokoju. Zawsze stawiam jej dwie miski z wodą. Jedną na podłodze, a drugą na zmywarce. Fiona ma zwyczaj wylewać z nich wodę na podłogę. Kiedy z kolei nalewam wodę z kranu, wskakuje na zlewozmywak i zaczyna atakować łapką strumień wody, próbując pić w ten sposób.

**

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(565)
gość
7 lat temu
Fajnie, ze kocha zwierzeta!
gość
7 lat temu
Ładny ten kot:-)
gość
7 lat temu
ale slodka buzke ma Prezes z tym kotkiem....
gość
7 lat temu
Mimo wszystko plus za miłość do kociaków :)
gość
7 lat temu
jego nie lubię ale koty są fajne
Najnowsze komentarze (565)
gość
6 lat temu
Kotek prezesa na prezydenta,, Kaczynski my w celach czekamy na Ciebie, a Twojego Kotka wyprowadzimy na spacer,, Czekam na pieski ,,Kaczynskiego´´ ;;UB´´ SB ´´ KGB´´ ALBO GWARDIE Macierewicza ????
Agnieszka
7 lat temu
nasz aportuje oliwki, śmieszne są te nasze koty. Fajnie, że lubi kociaki :))
Kot w butach
7 lat temu
Biedny Alik, pewne go Prezio zajechał na amen, czy to samo malutką fionę?
Dość pisuaru ...
7 lat temu
Żuć mu te winogrono z 30 piętra
gość
7 lat temu
pierwszym zlodziejem ktory okrada nas to kaczynski lata i jezdzi za nasze pieniadze i zre za darmo
gość
7 lat temu
wzruszające...
gość
7 lat temu
Debila wybrałeś asam jesteś p*****m
gość
7 lat temu
przynajmniej raz cos sensownego powiedzial
gość
7 lat temu
polecam szampon na łupież
gość
7 lat temu
to fajnie , że dzieci są wciąż głodne (bo starzy chlają za 500 plus), a ten kotu codziennie winogrona rzuca
gość
7 lat temu
a ja kocham mojego pieska
Stokrotka
7 lat temu
! wszysto przemija i na pewno nastapia dla nas lepsze casy ,przyszlosx dla nas to UNIA!!! i chodzmy do urn! i wybierajmy dobrych , nowoczesnych politykow!,którzy będą bronic naszych interesow
gość
7 lat temu
obleśmy ryj kaczora na pudelku - idę rzygać
gość
7 lat temu
infantylny obleśny dziadyga, żenujące dziamgolenie, masz rzadką kupę we łbie, z****** prezesie, kocham zwierzęta, a ciebie, kanalio, nienawidzę!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie