Trwa ładowanie...
Przejdź na

Producent energetyka Super Ruchacz promuje nowy napój: Żołnierze Wyklęci!

123
Podziel się:

"Napój energetyczny nie jest gorszy od podkoszulka, który po latach użytkowania może służyć za ścierkę do kurzu, kiedy się już zużyje" - wyjaśnia pomysłodawca napoju. "Wielu ludzi mówi nam, że to fajny pomysł!"

Producent energetyka Super Ruchacz promuje nowy napój: Żołnierze Wyklęci!

Wiosną 2014 roku do sieci trafił klip promujący napój energetyczny o nazwie Super Ruchacz. Toruńska firma produkująca energetyk, spółka 8k Group, nie mogła jednak zbyt długo nacieszyć się głośnym sukcesem marketingowym, ponieważ Komisja Etyki Reklamy oceniła, że spot jest zbyt wulgarny. Reklama, według której "zajebisty napój energetyczny Super Ruchacz" pozwoli "wyrwać zajebiste kociaki" została uznana za obsceniczną i poniżającą kobiety.

Po orzeczeniu KET właściciel firmy, Marek Bartosiński, tłumaczył, że reklama miała być "żartem internetowym" a odzew potencjalnych odbiorców przerósł podobno oczekiwania firmy.

Teraz producent Super Ruchacza szykuje kolejną ofensywę. Tym razem chce produkować... napój Żołnierze Wyklęci.

Jak można się domyśleć, produkt skierowany będzie do osób zainteresowanych tematyką historyczną, patriotyczną oraz kibiców. Bartosiński wyjaśnia, że to "produkt patriotyczny" - podobny do koszulek, bluz i czapek nawiązujących do tematyki Żołnierzy Wyklętych. Napój ma trafić niedługo do sklepów:

Byliśmy gotowi do dystrybucji już dwa miesiące temu. Nasze plany przyhamowały właśnie krytyczne opinie. Ale wielu ludzi mówi nam: zróbcie to, to fajny pomysł - wyjaśnia w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Zresztą wielu krytykujących przejawia w tej kwestii sporą hipokryzję. Dlaczego? Otóż na przykład widzieliśmy już pościel z symbolem Polski Walczącej i obrazem zgliszcz Warszawy po powstaniu. A wiadomo, co często robi się w pościeli. Napój energetyczny nie jest gorszy od pościeli albo podkoszulka, który po latach użytkowania może służyć za ścierkę do kurzu, kiedy się już zużyje.

Marek Bartosiński podkreśla, że część zysku ze sprzedaży energetyka zostanie przeznaczona na fundację zajmującą się tematyką Żołnierzy Wyklętych. Nie zdradził, na co wydał pieniądze z "Ruchacza".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(123)
gość
6 lat temu
DNO totalne
Gość
6 lat temu
Poziom rynsztoka. A to, że ktoś to kupuje, świadczy jeszcze gorzej o naszym społeczeństwie.
gość
6 lat temu
Czy na tym swiecie żadne zasady moralne nie obowiązują
gość
6 lat temu
To chyba jakiś ponury żart... Niech się w łeb pukną!!!!
gość
6 lat temu
jprdl
Najnowsze komentarze (123)
Gość
4 lata temu
ale wy wszyscy jestescie zj****i. nic nikomu sie nie podoba, wiecznie źle. zrobili poprostu cos innego a wy ,,uuu jakie dno,, albo ,,uu kto to wymyslil,, ja p*****le z******e sie wszyscy. pokazujecie tylko jaki mamy poziom w polsce, ze nikt tutaj nie ma dystansu. nie pozdrawiam
gość
4 lata temu
Było ciężko bo Zachód nakładal sankcje i zrzucał stonki i zohydzał (propaganda antykomunistyczna) Dąbrowszczacy, berlingowcy byli ok.Himmler i jego wilczy hak (skąd wziął inspirację planując stworzyć takie formacje)?
gość
4 lata temu
Nawet Wyszyński apelował o zakończenie tej bezsensownej wojny domowej.PRL było państwem polskich wydawa ł o dyplomy uczelni wyższych, średnich,zawodowych.To państwo kształcilo, było mleko i higenistki w szkołach, były szczepienia (zwalczano plagi II RP czyli gruzlicę oraz analfabetyzm i pijaństwo).Komunisci i zwykła ludnośc zamiast zabijać chwyciła za kielnie, cegły i odbudowali miasta z morza ruin 9ludzie chcieli normalnie żyć).PRL miało ambasady i dostało ziemie zachodnie z kopalniami
gość
4 lata temu
Wilk symbolizuje agresję nieucywilizowanie dzikość żądzę seksualna cos na wzór greckiego boga Pana czy Fauna ograniczoną do polan i lasów.Odonsnik do plamiona Illirów i Daków odzianych w skóry wilcze , którzy prowadzili barbarzyńskie dzikie ataki z lasów na rzymskie osady.Zabierali nie swoje (prowiant, kury gęsi)-opornych rolników zabijano lub bito , pustoszyli wsie zabierali wozy, zabijając furmanów i konie.
gość
4 lata temu
lesni bo tak ich nazywano żle się wpisali w pamięć zbiorową Białorusinów zachodnich ,Ukraincow prawobrzeżnych oraz Litwinów z Wileńszczyzny (krwawe pacyfikacje wsi, ludnosci, domy puszczano z dymem). nie uznawali Poczdamu iani Jały.Byly też informacje że strzelano wdo bezbronnych spadochroniarzy sowieckich podczas desantu w okolicach lesnych.Zamiast wyjechać lub poddać się amnestii i zdać broń przelali krew a potem chcieli uciekać na Zachód, unikając odpowiedzialności
gość
5 lata temu
a
Gość
5 lata temu
Po obu stronach sieroty wdowy kaleki moralne wyrzuty krew na rękach myśli samobójcze byli też tacy którzy niczego nie żałowali mieli swoje poglądy
Gość
5 lata temu
Polak zabijał Polaka brat brata z powodu różnej wizji Polski i różnic ideologicznych
Gość
5 lata temu
Po amnestiach stopniały szeregi leśnych z prawie 200 tyś do kilkuset ludzi
Gość
5 lata temu
Wielu byłych rebeliantów po amnesti wstępowało do Wojska Polskiego lub innych formacji mundurowych
Gość
5 lata temu
Areszty lub zesłania wywózki do zsrr zależy kto jakie czyny popełnił w latach 1944-1956/57
Gość
5 lata temu
Wielu wojaków opuściło lasy po amnestiach byli zmęczeni składali broń podawali pseudonimy
Gość
5 lata temu
Nie znosili komunistów socjalistów centrowców sowietów byli wierzący Bóg Honor Ojczyzna
Gość
5 lata temu
Leśni bronili majątków szlacheckich i nawiedzali wsie,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie