Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jest już pełny zwiastun "poprawionego" "Smoleńska" (WIDEO)

239
Podziel się

"Prawdę znają Amerykanie i pewnie służby innych krajów też. Fakt, że do teraz milczą może oznaczać, że prawda o Smoleńsku nas przerazi". Premiera już we wrześniu. Pójdziecie do kina?

Jest już pełny zwiastun "poprawionego" "Smoleńska" (WIDEO)
bDzVJszp

Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez zwolenników PIS-u i teorii spiskowych filmów - Smoleńsk, wciąż nie wszedł do kin, choć jego premiera była pierwotnie planowana na 15 kwietnia. W ostatniej chwili okazało się jednak, że produkcja nie spodobała się prezesowi Kaczyńskiemu i wróciła na stół montażowy. Nowa data premiery wyznaczona została na 9 września. (Zobacz: Premierę "Smoleńska" przesunięto w ostatniej chwili, bo... nie spodobał się Kaczyńskiemu?!)

Napisany i wyreżyserowany przez Antoniego Krauzego dramat z wątkami szpiegowskimi to historia kulisów katastrofy rządowego tupolewa w Smoleńsku, w wyniku której w 2010 roku zginęło 96 osób, w tym para prezydencka. Akcja skupia się na śledztwie dziennikarskim prowadzonym przez niepokorną redaktorkę telewizyjną, która dociera do dowodów na to, że katastrofa była wynikiem starannie wyreżyserowanego zamachu.

Prawdę znają Amerykanie i pewnie służby innych krajów też. Fakt, że do teraz milczą może oznaczać, że prawda o Smoleńsku nas przerazi - słyszymy w zwiastunie.

bDzVJszr

Rolę demaskującej niebezpieczne tajemnice dziennikarki gra Beata Fido, a obok niej na ekranie zobaczymy tez Ewę Dałkowską, Lecha Łotockiego i Jerzego Zelnika, Anny Samusionek nie widać w zwiastunie. Aktorka obawiała się, że wyraźnie jej niechętny Zelnik może wpłynąć na reżysera, który wytnie sceny z jej udziałem (Przypomnijmy: Samusionek boi się o rolę w "Smoleńsku". "Niektóre sceny wypadną")

Obejrzyjcie pełny zwiastun Smoleńska. Wybierzecie się do kina?

Twórcy "Smoleńska" opublikowali nowy zwiastun filmu po przeróbkach sugerowanych ponoć przez Jarosława Kaczyńskiego. Dodali m.in. ujęcie eksplozji na pokładzie Tupolewa... Zobaczcie.

bDzVJszx

Opublikowany przez PUDELEK na 2 sierpień 2016

Porównajcie nowy zwiastun ze starym:

Po 6 latach od tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem odbędzie się premiera filmu na jej temat. Obejrzycie?

bDzVJszy

Opublikowany przez PUDELEK na 11 marzec 2016

bDzVJszz
bDzVJszA
Zobacz także: "Jest prawdziwe, a nie udawane śledztwo smoleńskie. Nie będzie kłamstwa smoleńskiego"
Zobacz także: Zobacz też:
bDzVJszS
KOMENTARZE
(239)
gość
4 lata temu
Współczuje podstawówkom czy gimnazjum, którzy na to będą musieli iść... Nikt o zdrowych zmysłach na to nie pójdzie...
z Kalisza
4 lata temu
Wycieli Samusionek z filiżanką! nie idę!
gość
4 lata temu
No, to aktorka grająca główną rolę ma już wszystkie nagrody pozałatwiane.
bDzVJszT
gość
4 lata temu
Dramat. I jeszcze chcą na to dzieci wysyłać obowiązkowo. Szczy propagandy.
gość
4 lata temu
dajcie już spokój :/
Najnowsze komentarze (239)
obserwator
4 lata temu
A co... nie spodobało się wcześniej prezesowi? Ja na pewno na tego gniota nie pójdę, nie będzie mi Kaczyński tworzył historii w swojej ciasnej głowie.
gość
4 lata temu
To mi troche przypomina propagandowe filmy, ktore krecono na zyczenie Furhera w latach 30. Nie wierze ze jakikolwiek powazny aktor zaangazowalby sie w cos takiego. A poza tym to nie porownywalabym zamachu terrorystycznego w ktorym zginely tysiace niewinnych ludzi do katastrofy samolotu. Samoloty rozbijaja sie niestety czesto i sorry, ale mowienie tutaj o kimkolwiek POLEGLYM to jest 1)zenada 2)nieznajomosc znaczenia tego slowa
Ewa
4 lata temu
Jeżeli mam oglądać BAJKI, to wolę te tradycyjne, np. o Kopciuszku
gość
4 lata temu
Jestem tak zmęczona tematem i wywlekania go za każdym razem, że współczuję rodzinom tej tragedii i tego, że jest im trudno się z tym pogodzić. Nowe pomniki, ba nawet ten film nikomu nie przywróci życia i nie zmieni tego co się stało. To jest nie tylko tragedia ludzka, ale także przypomina, że w tej katastrofie lotniczej zginęły osoby, które nie miały prawa razem lecieć. To postawiło kraj w trudnej sytuacji i otwarciu wielu wolnych etatów - najwyższych etatów w państwie. To nic innego jak ogromna nieodpowiedzialność.
emm
4 lata temu
Nie mogę się doczekać. Krauze to dobry reżyser, jego "Czarny czwartek" był b. dobry. To sztuka oddać taki temat w ciekawej i nienudnej formie. A komentarze tutaj to piszą najczęściej ludzie, dla których przyspieszenie 10 g (podawane przez pierwszych "ekspertów")przy locie nad brzozą jest zgodne z prawami fizyki ;) No , po prostu nieuki z Was i tyle.
gość
4 lata temu
Bałagan, chaos, brak pokory względem pogody - oto powody tragedii
gość
4 lata temu
Jeśli moje dziecko będzie musiało iść do kina na to coś to zrobimy sobie wagary!
gość
4 lata temu
powinia byc ujawniona rozmowa jarka z leszkiem w samolocie dopiero byla by sensacja
bDzVJszL
gość
4 lata temu
monty python w polskim wydaniu
gość
4 lata temu
brakuje tylko ufo porywającego tupolewa
GOŚĆ
4 lata temu
oczywiście NIE PÓJDZIEMY DO KINA będziemy oglądać w pudelku majtki dziewczyny wojewódzkiego ! to jest b. b. b.interesujące!!!!
gość
4 lata temu
Czy ludziom pracującym przy tym filmie nie było wstyd tak profanować pamięć o ludziach, którzy zginęli w KATASTROFIE?
gość
4 lata temu
Co A koszmar. Na pewno nie podziemny!
gość
4 lata temu
Mam totalny brak szacunku dla aktorów, którzy wzięli udział w tym propagandwym, zakłamanym materiale. Żałosna manipulacja i doszukiwanie się czegoś, co nigdy się nie wydarzyło.
...
Następna strona
bDzVJsAn