Trwa ładowanie...
Przejdź na

Johnny Depp złamał ugodę rozwodową z Amber Heard!

173
Podziel się:

Gwiazdor próbował wykorzystać sytuację do... zredukowania swoich zobowiązań podatkowych.

Johnny Depp złamał ugodę rozwodową z Amber Heard!

Półtora tygodnia temu Amber Heard i Johnny Depp podpisali ugodę rozwodową. Po trzymiesięcznej walce, w toku której ujawnione zostały smutne szczegóły ich krótkiego małżeństwa, para postawiła na polubowne rozwiązanie konfliktu. W zamian za wycofanie zarzutów na temat przemocy psychicznej i fizycznej Amber Heard dostała od gwiazdora 7 milionów dolarów. Pieniądze należały jej się też w ramach podziału majątku z okresu ich wspólnego życia. Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Depp i Heard oficjalnie się rozwiedli! Amber dostanie… 10 MILIONÓW!

Aktorka, która, jak chciał wcześniej wykazać Depp, doprowadzić miała do rozwodu celowo z chęci zysku, ogłosiła następnie, że przekazuje całą kwotę na cele dobroczynne. Heard postanowiła wesprzeć sumą 3,5 mln dolarów szpital dziecięcy w Los Angeles, w którym była wolontariuszką i taką samą kwotę podarować organizacji American Civil Liberties Union, zajmującej się między innymi przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet. Zobacz: Amber Heard przekaże pieniądze od Deppa na walkę z przemocą wobec kobiet!

Jak się okazuje, gwiazdor Piratów z Karaibów znalazł jednak sposób na odwrócenie sytuacji na własną korzyść. Wczoraj aktor, nie honorując warunków ugody, przelał w imieniu byłej żony ze swojego konta małą część darowizny dla ACLU i szpitala dziecięcego. Takie rozwiązanie miało mu pozwolić na odpisanie darowanej kwoty od podatków i w efekcie odzyskanie pieniędzy z ugody. Rozbicie sumy na mniejsze części zagwarantowałoby też Deppowi dalsze ulgi podatkowe.

W odpowiedzi na działanie aktora dziś rano rzeczniczka Amber Heard wydała specjalne oświadczenie:

Amber Heard docenia gorliwość Johnny'ego Deppa we wspieraniu wskazanych przez nią wcześniej organizacji charytatywnych: ACLU i Szpitala Dziecięcego w Los Angeles. Niespodziewane obdarowanie tych instytucji ogromnie ją ucieszyło. Jakkolwiek musi pouczyć Johnny'ego, że jeśli pragnie on zmienić warunki ich ugody, powinien wpłacić w sumie 14 milionów dolarów – czytamy w oświadczeniu.
Kwota ta po uwzględnieniu jego zysku podatkowego da sumę 7 milionów należnych Amber Heard z tytułu ugody. Nalegamy też, by pieniądze z ugody zostały wypłacone w całości, a nie w wielu rozłożonych w czasie ratach. Tylko w ten sposób Johnny Depp wykaże się wolą dotrzymania danego słowa. Wszystkie inne działania będą odczytane jako spekulacja jego doradców - Laury Wasser i Patti Glaser w celu zredukowania faktycznej należności o połowę, w dodatku pod płaszczykiem działalności charytatywnej, do której Depp nigdy wcześniej się nie poczuwał.

Przypomnijmy, że Amber Heard podkreśliła tuż po zawarciu ugody, że w batalii rozwodowej z Deppem nigdy nie chodziło jej o osobiste korzyści. Nie walczyłam o pieniądze dla siebie. Chodziło o to, by móc je przekazać tym, którzy nie mają żadnych szans by się bronić.

**

Zobacz także: Johnny Deep pobił żonę?
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(173)
Gość
6 lat temu
A to cwany pirat 😀
gość
6 lat temu
Zaczynam wątpić w niewinność Deppa.
gość
6 lat temu
nie wiem jak można wierzyć i bronić nadal tego ćwoka. amber odeszła z 7milonami które i tak odda, a miała niby okraść go z setek milionów dolarów.
gość
6 lat temu
czyli jednak chooooj z niego!!
gość
6 lat temu
Wierzę że ona mówi prawdę i facet jest przemocowym ćpunem.
Najnowsze komentarze (173)
Anna
6 lat temu
Johnny niggdy nie skrzywdził Amber,raz ją pchnął i dostał telefonem komorkowym kiedy powiedziała ze go nigdy nie kochała,podczas gdy jego matka wtedy była cięzko chora,Amber go zostawiła z kilkoma problemami Johnny sie wściekł i wieczorem było co było,ale jej nie uderzyl,ona go tak,po twarzy,tak pije ale nie krzywdzi nikogo,jest pasywny,nie rozumiem takiego zachowania jakie ona prezentowała,śmieszne,i zenujące,nie lubie Amber,co do wynagrodzenia dostała 7 mil z czego jej obowiązkiem było dać 3.5 mil na cele charytatywne,dała calą kwote,miesięcznie ma dostawać ok.45.000 ale nie wiem czy doszło do ugody,dla mnie ta pani jest "s**t"
gość
6 lat temu
a jakby ona przekazała to co ? tez by dostala zwrot zapewne wiec jej dobre serce to byloby takie tylko pitolenie, d**a ja boli ze zwrotu nie dostanie i ulg nie bedzie miala.
gość
6 lat temu
a ja mysle ze to bylo zaplanowane zeby zniszczyc mu kariere dlatego Deep walczy o to co jego bo jej sie to nie nalerzyI!
Gosc
6 lat temu
Ja mówiłam od początku ze z nim jest coś nie tak ,przerażają mnie jego oczy ,totalna pustka ,niby ma wszystko a mam wrażenie ze jest "ubogi"
gość
6 lat temu
Ale cwana z niej sztuka. Jeszcze teraz pyskuje. Dobrali się idealnie, głupich nie żal.
gość
6 lat temu
ale nowi piraci z karaibuw będą?
Gość Janek 10...
6 lat temu
Mam nadzieję że dostała wpi..ol od niego
Gość Janek 10...
6 lat temu
Mam nadzieję że dostała wpi..ol od niego
Gość Janek 10...
6 lat temu
Mam nadzieję że dostała wpi..ol od niego
Gość
6 lat temu
Na początku nie wiedziałam komu wierzyć a teraz skłaniam się jednak ku Amber bo chyba udowodniła że o kasę nie chodziło. Jestem też w stanie uwierzyć ze deppowi się po dragach i alkoholu odkleilo i bardzo się zmienił, sama doswiadczylam takich zachowań od osoby po której bym się nie spodziewała. Narkotyki spowodowały stany shizofreniczne i zaczęło się oskarżanie o zdrady, tworzenie jednej historii z wątków uslyszanych od kilku osób które się nawet nie znają itd. Na szczęście to już za mną. Trzymajcie się ludziska😉
kika
6 lat temu
Wpłacił w jej imieniu na cele charytatywne bo zna ja jak zly szeląg i wie ze ona nigdy by tego nie zrobiła. Ta publiczna gatka to takie pijarowskie zagranie które miało potwierdzić jej świętość i niewinność. Prawdziwi ofiarodawcy NIGDY się z tym publicznie nie obnosza.
gość
6 lat temu
widzę,że tutaj wiele ludzi to jak chorągiewki, najpierw wszyscy psy wieszali na Amber a teraz na Deepa. I co z tego,że bawet nie chce jej dać tych 10 milionów? Zapracował WŁASNĄ, CIĘŻKĄ pracą (bo nie myślcie,że praca aktora jest taka lekka) i dlaczego ma dawać je komuś kto chciał z niego zrobić damskiego boksera a do tego prawdopodobnie go zdradzał? Ugodę podpisał tylko po to żeby dłużej się z nią nie sądować, ale i tak pewnie wygrałby tę sprawę. Szkoda mu było na to czasu.A nawet jeśli dopuszczał się przemocy to odpowiedzcie sobie sami - czy nie odeszłaby od niego nie chcąc żadnych pieniędzy? Skoro byłby taki zły to już wolałaby mieć to za sobą nawet bez grosza niż procesować się o jakąkolwiek kwotę. Zacznijcie trochę myśleć
gość
6 lat temu
Może mu teraz naskoczyć ;)
gość
6 lat temu
Pieniądze miały byc przelane na konto szpitala i stowarzyszenia i zostały przelane, o co więc chodzi?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie