Trwa ładowanie...

Tak wyglądało otwarcie festiwalu w Wenecji! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Gwiazdą czerwonego dywanu była Emma Stone, a Złotego Lwa odebrał Jerzy Skolimowski. Zobaczcie zdjęcia.

1
 / 21
Emma Stone
Emma Stone
0
0

Wczoraj w Wenecji rozpoczął się 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Bohaterem pierwszego dnia festiwalu był Jerzy Skolimowski, który odebrał Złotego Lwa za całokształt twórczości. Przemowę na cześć laureata wygłosił natomiast Jeremy Irons, który nazwał reżysera "liderem polskiej nowej fali".

Podczas otwarcia festiwalu zaprezentowano pierwsze dwa filmy, w tym amerykański musical La La Land, z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych. 27-letnia aktorka, w błyszczącej kreacji od Atelier Versace, była największą gwiazdą na czerwonym dywanie. Do zdjęć pozowały też domniemana dziewczyna Lewisa Hamiltona, Barbara Palvin w białej sukience Philosophy di Lorenzo Serafini i Gemma Arterton w czerni od Stelli McCartney.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 21
Barbara Palvin
3
 / 21
Gemma Arterton
4
 / 21
Jeremy Irons
5
 / 21
Jerzy Skolimowski
6
 / 21
Emma Stone
7
 / 21
Barbara Palvin
8
 / 21
Jerzy Skolimowski i Jeremy Irons
9
 / 21
Sonia Bergamasco
10
 / 21
Lola Ponce
11
 / 21
Damien Chazelle
12
 / 21
Nina Hoss
13
 / 21
Anna Safroncik
14
 / 21
Barbara Palvin
15
 / 21
Emma Stone
16
 / 21
Emma Stone
17
 / 21
Gemma Arterton
18
 / 21
Sonia Bergamasco
19
 / 21
Jeremy Irons
20
 / 21
Jeremy Irons i Sinead Cusack
21
 / 21
Jerzy Skolimowski
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Jacek Kopczyński i jego ukochana Agnieszka debiutują na ściance jako MAŁŻEŃSTWO (ZDJĘCIA)

Jacek Kopczyński i jego świeżo upieczona żona, zamiast pojechać w podróż poślubną, niedługo po powiedzeniu sobie "tak", udali się na branżowy event. Fajnie?
9.

Odmieniona Dominika Tajner i Monika Jarosińska dokazują na świątecznym jarmarku. "Królowe przetrwania" stały się najlepszymi psiapsi (ZDJĘCIA)

Dominika Tajner i Monika Jarosińska poznały się zaledwie kilka miesięcy temu na planie programu realizowanego w Sri Lance. Wspólna przygoda w dżungli zbliżyła je na dobre. Niczym papużki nierozłączki przemierzały uliczkami warszawskiego jarmarku, bawiąc się w najlepsze.
8.

Celebrytki na pokazie nowej części "Avatara": Maria Sadowska z córką, Barbara Kurdej-Szatan i Julia Wieniawa z siostrą (ZDJĘCIA)

W poniedziałek gwiazdy miały kolejną okazję do tego, by zapozować na ściance. Wszystko za sprawą przedpremiery filmu "Avatar: Ogień i popiół". Zobaczcie, kto wpadł.
7.

Katarzyna Zielińska ZAPRASZA do ŚWIĄTECZNEJ SZKLARNI. Fajnie ją urządziła? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zielińska pochwaliła się swoją wymarzoną "świąteczną szklarenką". Miejsce wygląda naprawdę magicznie - aż przykro, że sezon na choinki, lampki, skrzaty i dzwoneczki trwa tak krótko...
6.

Emily Blunt i jej nieruchome lico rozprawiają o życiu zawodowym na panelu dyskusyjnym (ZDJĘCIA)

Emily Blunt dołączyła do grona celebrytów, którzy z ramienia fundacji wzięli udział w panelu na temat życia zawodowego. Uwagę zwraca twarz aktorki. Znieruchomiała od poprawek?
5.

Pogrzeb Agnieszki Maciąg. Modelkę żegnają mąż i znani przyjaciele (ZDJĘCIA)

W poniedziałek 15 grudnia na Cmentarzu Powązki Wojskowe w Warszawie zorganizowano ostatnie pożegnanie Agnieszki Maciąg. Na miejscu stawili się mąż modelki, Monika Olejnik z partnerem czy Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak.
4.

Warta krocie willa Joanny Przetakiewicz tonie w świątecznych dekoracjach. Luksus aż bije po oczach (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz również w tym roku nie oszczędzała na dekoracjach bożonarodzeniowych. Nic dziwnego, że celebrytka tak chętnie pokazuje na Instagramie wnętrza swojej luksusowej willi.
3.

Wybieramy ŻENADĘ ROKU 2025! Samolotowa afera Martyniuka, Korczarowski w oktagonie czy film Wersow i Friza?

W tym roku niektóre gwiazdy zrobiły wszystko, żebyśmy ani na chwilę nie zapomnieli, czym jest prawdziwa żenada. W naszym przeglądzie zebraliśmy sytuacje, obok których nie dało się przejść obojętnie: od wpadek na wizji po popisy, które przeszły już do historii. Zajrzyjcie, przypomnijcie sobie najgłośniejsze akcje ostatnich miesięcy i sprawdźcie, która z nich zasługuje na miano tej najbardziej spektakularnej. Na końcu artykułu czeka na was formularz, w którym możecie oddać głos na Największą Żenadę Roku 2025.
2.

Kylie Jenner mknie po Hollywood w krwistoczerwonej sukience podkreślającej jej krągłości (ZDJĘCIA)

Wystrojoną Kylie Jenner "przyłapano" w drodze na imprezę świąteczną. Obok jej kreacji nie dało się przejść obojętnie. Lubicie jej styl?
1.

Bianca Censori i jej połowicznie odsłonięte pośladki maszerują u boku zamaskowanego Kanye Westa (ZDJĘCIA)

Bianca Censori i Kanye West byli widziani na lotnisku w Seulu. Zamaskowany raper i jego roznegliżowana wybranka zostali zauważeni przez paparazzi. Na wykonanych przez nich zdjęciach zakochani maszerują, trzymając się za ręce.