Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ogórek krytykuje "Czarny protest": "To komitet wzajemnej adoracji. Aborcja nie może być dostępna na każdym na rogu, na życzenie!"

672
Podziel się:

"Nie są w stanie sformułować żadnego sensownego postulatu. Uważam, że życie poczęte należy chronić" - grzmiała w TVP Info. Skrytykowała też KOD i Kijowskiego.

Ogórek krytykuje "Czarny protest": "To komitet wzajemnej adoracji. Aborcja nie może być dostępna na każdym na rogu, na życzenie!"

Odrzucenie przez Sejm projektu komitetu Ratujmy Kobiety zmobilizowało Polki (i Polaków) do głośnego wyrażenia sprzeciwu wobec działań parlamentarzystów. Przypomnijmy, że debatują oni obecnie nad projektem autorstwa organizacji "pro-life". Wprowadza on bezwzględny zakaz aborcji bez względu na okoliczności poczęcia - w tym gwałt i kazirodztwo. Tak na decyzję Sejmu zareagowała część Polaków: Celebryci popierają Czarny Protest (FOTO)

Nie wszystkim jednak spodobała się taka forma protestu. Partnerka Bartosza Węglarczyka, Magdalena Ogórek, w TVP Info nie zostawiła dzisiaj suchej nitki na manifestujących swoje niezadowolenie kobietach. Nazywa uczestniczki Czarnego protestu "komitetem wzajemnej adoracji" niezdolnym do sformułowania żadnego postulatu.

Bardzo mi przykro to stwierdzić, ale większość kobiet, które pojawiły się na "czarnym marszu", sprawia wrażenie komitetu wzajemnej adoracji, który nie jest w stanie sformułować żadnego sensownego postulatu. Aborcja nie może być dostępna na każdym na rogu, na życzenie, tak jak wołają panie z "czarnych marszów". Uważam, że życie poczęte należy chronić. Gdy mamy do czynienia z sytuacją, gdzie kobieta jest ciężko chora na raka, to decyzję urodzenia dziecka zostawiam jej sumieniu.

Skrytykowała również KOD i Mateusza Kijowskiego. Zasugerowała, że powinien zweryfikować swoją sztucznie napompowaną popularność w wyborach samorządowych.

Mamy do czynienia z sytuacją, gdzie ruch antyrządowy, jakim jest Komitet Obrony Demokracji, zmierza do obalenia legalnie wybranej władzy, wyłonionej w demokratycznych wyborach. Jeśli mamy komuś przypisywać intencję łamania demokracji, to właśnie KOD. Nie przedstawił żadnej oferty programowej, tylko sieje ferment antyrządowy. Proponuję, aby Mateusz Kijowski zweryfikował swoją osobę w wyborach samorządowych i zobaczymy, jaki mandat uzyska od społeczeństwa.

Cóż, dla niej taka weryfikacja okazała się być końcem politycznej kariery. Najwyraźniej podobnie życzy Kijowskiemu.

.@ogorekmagda w #GośćPoranka @tvp_info: „mamy do czynienia z nawoływaniem do obalenia demokratycznie wybranego rządu”#wieszwiecej pic.twitter.com/M3WvAwljyF

— TVP Info (@tvp_info) 26 września 2016

Zobacz także: Leszek Miller: PiS realizuje program Magdaleny Ogórek
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(672)
gość
6 lat temu
nie ufam politykom ktorzy sa jak pieprzonoa choragiewka. najpierw startowala z sld, a teraz robi sie na totalna prawicowa konserwe. widac, baba p****************u idzie. brzydze sie nia.
gość
6 lat temu
Brawo Leszek Miller! Świetna kandydatka lewicy o... mocno prawicowych poglądach. To był strzał w stopę i doprowadził do władzy PiS w wyborach parlamentarnych.
gość
6 lat temu
To niech chronia tez zycie po urodzeniu, po urodzeniu chorego dziecka juz takiej wielkiej ppomocy ze strony panstwa nie ma
Gość
6 lat temu
Co ona bredzi,przecież nie na życzenie tylko w określonych skrajnych przypadkach!!!!!!
gość
6 lat temu
a czy wacpanna męża nie zdradza??/ jak sie pani prowadzi?/ i pani ma byc autorytetem od kwestii prorodzinnych?
Najnowsze komentarze (672)
Gośćelo
5 lata temu
Chuda szczapa z niej
Gość
6 lat temu
Ty i*****o przecież byłaś w PO i nic tam nie pokazałaś a teraz wielce jesteś za PISUARAMI. Zamknie dach na stadionie i swoją morde
Will Munny
6 lat temu
Wszystko na to wskazuje, że to bardzo niezdrowo być historykiem kościoła. Od ciągłego stykania ze wszystkimi tymi idiotami stanowiącymi większość historii tej instytucji pani Ogórek padło na mózg. Wydaje jej się, że nieustanne starania aby jak najbardziej gładko wejść w tyłek księżom i ich wszystkim adoratorom to postawa jaką powinien prezentować "porządny (jej zdaniem) człowiek". Nie wydaje mi się aby miała ona rację...
ZIOM
6 lat temu
co za wstrętne szmacisko,skąd ten durny miller ją wytrzasnął.?
gość
6 lat temu
szkoda SLD że taką g****a wystawili na prezydenta ośmieszyła partie
gość
6 lat temu
fałszywa zdzira
gość
6 lat temu
ogorek, kiełbasa i sznurek
gość
6 lat temu
Jakaś ona taka ...wiotka.
gość
6 lat temu
teraz jest pani dla mnie z***m! wstyd!
Łasic
6 lat temu
A w zasadzie kto to jest ta Ogórek?
gość
6 lat temu
Wstyd Pani Ogórek!!!!!!!!!
remix
6 lat temu
Piękna i mądra kobieta.
gość
6 lat temu
znowu probuje sie wylansowac
Sasza
6 lat temu
Co za obrzydliwe b****o. Najpierw kandydatka lewicy, a teraz gdy PiS przy władzy - radykalna prawica. Zero wiarygodności. A jej wypowiedź nt. aborcji - szkoda słów na idiotyzmy, które wypowiada
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie