Trwa ładowanie...
Przejdź na

Celebryci popierają Czarny Protest (FOTO)

375
Podziel się

Dzisiejszy protest pod Sejmem wspierają między innymi Anja Rubik i Maja Ostaszewska. "Nie milczymy, niech Nas usłyszą" - apeluje Anja.

Celebryci popierają Czarny Protest (FOTO)
bDHGksbV

Wczoraj Sejm rozpoczął prace nad najnowszą wersją ustawy całkowicie zakazującej aborcji oraz wszelkich działań zagrażających płodowi. Oznacza to nie tylko konieczność rodzenia dzieci z gwałtów, z trwałymi wadami czy gdy poród zagraża życiu matki. To także koniec badań prenatalnych i nawet prostych zabiegów. W niedzielę pod Sejmem odbył się protest przeciwko tej zmianie prawa. Sprawa jest już komentowana nawet w zachodnich mediach.

bDHGksbX

Dziś o 17:00 pod Sejmem odbędzie się kolejna manifestacja, tym razem zorganizowana przez partię Razem pod hasłem Czarny Protest. Organizacja poprosiła tych, którzy nie będę mogli pojawić się na wydarzeniu, żeby ubierali się na czarno i zamieszczali zdjęcia w mediach społecznościowych z hasztagiem #czarnyprotest.

To okrutne i nieludzkie prawo będzie zagrażało każdej z nas - napisały organizatorki. Nie chcemy żyć w kraju, w którym przy łóżku ciężarnej kobiety czuwa policjant i prokurator, gdzie każde poronienie kończy się śledztwem, gdzie zgwałcone dziewczynki zmuszane są do rodzenia dzieci swoich gwałcicieli.

W akcję włączyli się też celebryci, wśród nich najbardziej kojarzone z akcją Maja Ostaszewska oraz nagłaśniająca ją za granicą Anja Rubik.

Nie milczymy, niech Nas usłyszą - napisała Anja. Chcemy mieć prawo wyboru, chcemy decydować o Własnym ciele, życiu, wolności. Tu chodzi o dużo więcej!

bDHGkscd

Oprócz nich, do Czarnego Protestu dołączyli też między innymi Maria Peszek, Dominika Gwit, Aneta Zając, Zuzanna Bijoch, Dorota "Superniania" Zawadzka, Nergal, Krzysztof Gojdź, Borys Szyc i Maciej Zakościelny.

bDHGksce
bDHGkscf
bDHGkscg
Zobacz także: Pawłowicz o "czarnym proteście": "A CO TO JEST czarny protest? Nie ma prawa aborcyjnego"
Zobacz także: Zobacz też:
bDHGkscy
KOMENTARZE
(375)
przygnebiony
4 miesiące temu
Jesli sie nie nawrocicie to pojdziecie do piekła z takim nastawieniem na zycie
FACET
4 lata temu
WYMÓŻDŻONE PIPY RZĄD MA W D***E WASZE KUREWSKIE TYŁKI,MOŻECIE DAWAĆ JE NA LEWO I PRAWO,BO W WIĘKSZOŚCI JESTEŚCIE DUPODAJKAMI,WASZA SPRAWA,ŻE KTO SIĘ DO WASZYCH D*P WYPRÓŻNIA,ALE NIE POZWOLIMY,BY MORDOWAĆ NA ŻYCZENIE DZIECI ZWYRODNIAŁE CIPY!
Gość
4 lata temu
A gdzie w tym wszystkim są faceci?Baby same sobie robią dzieci oni nic nie mają do powiedzenia? A jeżeli on dziecko chce a ona nie?To co?
bDHGkscz
Gość
4 lata temu
A gdzie w tym wszystkim są faceci?Baby same sobie robią dzieci oni nic nie mają do powiedzenia? A jeżeli on dziecko chce a ona nie?To co?
Gość
4 lata temu
Jesli chodzi o Przybysz -można zabić żeby żyło się wygodniej a gdzie antykoncepcja? Trzeba myśleć co się robi!!!.Możliwości jest dużo i po co się wyżywać na bezbronnym WŁASNYM dziecku.To jest chore
Gość
4 lata temu
Precz z aborcja!!!!!!
Gość
4 lata temu
Popieram ta wypowiedz....a te morderczynie w piekle beda sie smazyc za aborcje, I dobrze im tak
gość
4 lata temu
dla wielu z tych celebrytek to po prostu kolejna okazja żeby się ufryzować, wydąć wargi, zerkać zalotnie znad golfu... żal
Gość
4 lata temu
Dzieciobojcy. Tak sobie tlumaczcie śmierć waszych dzieci. To największy grzech.
Gość
4 lata temu
sama nie wierzę że to piszę - do P Terlikowskiej - nie, nie? życzę Pani gwałtu,czy też innego nieszczęścia,Pani,ani Pani dzieciom zwłaszcza dziewczynką ( chociaż takie okropnosci przydarzaja się i chłopcom).Myślę że inaczej by Pani śpiewała.😦😣😫
gość
4 lata temu
Zakaz aborcji? Nakaz adopcji do obrońców życia!!!
gość
4 lata temu
"prawda jest taka, że aborcja powinna być legalna do 3. miesiąca i tyle. no bo co komu do tego, co ktoś robi z własnym ciałem? później taka osoba będzie miała problem z wyrzutami sumienia, bądź nie. moje ciało to wyłącznie moja sprawa." A czemu nie do 9 miesiąca? To jak mówienie "dziecko do 18 roku życia można zabić, po 18 to już dorosły". Państwo nie powinno dawać jakiegokolwiek zezwolenia na zabójstwo w żadnym momencie, poza wrogiem na wojnie.
gość
4 lata temu
ladacznice na zdjęciach chcą się gzić jak popadnie i zabijać nowe życie.
bDHGkscr
gość
4 lata temu
popieramy wszystkimi kończynami!!!! kobiety górą ty tępaku terlikowski!
...
Następna strona
bDHGkscT