Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jest wyrok w sprawie domu Villas. "Opiekunka" musi się wynieść

105
Podziel się:

"Nie wyprowadzę się!" - grozi Elżbieta B., uznana winną nieudzielenia pomocy umierającej gwieździe i przyczynienia się do jej śmierci.

Jest wyrok w sprawie domu Villas. "Opiekunka" musi się wynieść

Latem tego roku Elżbieta B., była "opiekunka" Violetty Villas, rozpoczęła okupację posiadłości zmarłej artystki w Lewinie Kłodzkim. Kobieta, uznana przez sąd winną nieudzielenia pomocy umierającej gwieździe i przyczynienia się do jej śmierci, nadal uważa, że dom należy się jej. Mimo wyroku sądu, który orzekł, że korzystny dla niej testament jest nieważny. Równolegle toczył się proces o nieudzielenie pomocy umierającej Villas. Elżbieta B. została skazana na 10 miesięcy pozbawienia wolności, a do więzienia musiano doprowadzić ją siłą. Po kilku miesiącach została wypuszczona za dobre sprawowanie. Musiała tylko nosić elektroniczną opaskę.

Jeszcze przebywając w więzieniu złożyła pozew przeciwko synowi zmarłej, Krzysztofowi Gospodarkowi, uznanemu przez sąd za jedynego spadkobiercę, o bezprawne przywłaszczenie sobie domu w Lewinie Kłodzkim. Sąd uznał jej rację, chociaż wcześnie przyznał prawo do domu po matce Gospodarkowi. Okazało się jednak, że syn Villas wszedł do jej domu przed uprawomocnieniem się wyroku, czego nie powinien był robić.

Z nieścisłości w prawie próbowała skorzystać Elżbieta B., jednak znowu się jej nie udało. Jak donosi Super Express, sąd w Świdnicy nakazał jej zwinąć obozowisko z podwórka Villas i już nigdy więcej nie wracać.

Ten wyrok bardzo mnie cieszy - komentuje Gospodarek, który w odzyskanym domu chce urządzić izbę pamięci matki. Oczywiście w pełni się z nim zgadzam. Ma też zabrać wszystkie swoje rzeczy. Chciałbym, aby stało się to jak najszybciej.

Ponieważ wyrok nie jest prawomocny, wiadomo, że Elżbieta B.będzie dalej walczyć i składać apelacje.

Nie wyprowadzę się - obiecuje w tabloidzie.

KOMENTARZE
(105)
Gość
5 lata temu
Ta opiekunka to potwór. Nie dość że pomogła jej umrzeć, to jeszcze chce majątku
gość
5 lata temu
Masakra, ile czasu już się wynosić ma a dalej tam siedzi!
Gość
5 lata temu
To hiena, zabiła kobietę, i jeszcze ma czelność o cokolwiek się upominać, powinna trafić za kraty
gość
5 lata temu
Wstydu nie ma to b****o.
Gość
5 lata temu
Wariatka
Najnowsze komentarze (105)
gość
4 lata temu
Jak bylaby uczicwa i solidna wspolpracowalaby z rodzina, spoleczenstwem wladzami. Morderca
gość
4 lata temu
Ta kobieta nie powinna opuscic wiezienia do konca swoich dni.To szantazujaca demonka znam takie osoby. Psychiczny i fizyczny morderca. Bez wstydu, smie jeszcze roscic sobie prawo do majatku, zostala przygarnieta pod dach i nie dbala o Vilette , nie pomagala jej, nie chronila , wrecz odwrotnie doprowadzila do powolnego konania w cierpieniach. Hitlerowa na wet podobna do nich.
gość
5 lata temu
Przebiegła stara spryciara z tupetem.
zszokowany
5 lata temu
polskie prawo nie może sobie poradzić z patologiczna Hiena ale inne eksmisje gdzie są dzieci ludzie starsi to pół komisariatu przyjeżdża i wywala siła...
gość
5 lata temu
jeżeli OPiekunka to zawód to powinna wnieść sprawe o zapłatę za opiekę,,a nie na PAŃCIE robić
gość
5 lata temu
a jak Villas złamała nogę to gdzie synuś był?
gość
5 lata temu
co za m***a nie syn
Gość
5 lata temu
wywalić na mordē starą s**e-cwaniare
Gość
5 lata temu
wywalić na mordē starą s**e-cwaniare
e-gostek
5 lata temu
Ile jeszcze będzie tych wyroków żeby w końcu któryś się uprawomocnił ? Polskie sądy to żenada.
gość
5 lata temu
Co te sady bawia sie tyle czasu ze sprawą to grandda. najpierw prokurator nie zajął sie nalezycie i ta s**a wykończyła gwiazde. Teraz sady. Skandal.
gość
5 lata temu
Podobało mi sie jak Villas wystąpiła z Kazikiem. Ona dama w piórkach a on niepoprawny rockman. Do tego skrzyżowanie ich głosów. Mega!
gość
5 lata temu
Dlaczego ten babiszon nie siedzi za to wszystko tylko jeszcze ma coś do powiedzenia?
gość
5 lata temu
na kopach niech ja wywali
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie