Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skandal w Londynie: Pijani Polacy rzucali bekonem w meczecie!

502
Podziel się:

Piotr Czak-Żukowski i Mateusz Pawlikowski przyznali się do winy. Trafili do aresztu.

Skandal w Londynie: Pijani Polacy rzucali bekonem w meczecie!

Media na Wyspach Brytyjskich donoszą do rana o kontrowersyjnym wydarzeniu, którego uczestnikami była dwójka Polaków. Pijani mężczyźni wtargnęli do meczetu w Camden i przerwali wieczorną modlitwę, rzucając w muzułmanów bekonem.

Do zdarzenia doszło w meczecie Al-Rahman w Camden, dzielnicy Londynu. Wcześniej Piotr Czak-Żukowski i Mateusz Pawlikowski kupili bekon w supermarkecie i weszli do meczetu podczas wieczornej modlitwy. Byli pijani, więc złamali kolejne prawo islamu zabraniające wstępu do świątyni pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano policję, która ich aresztowała.

Polacy przyznali się do winy i teraz czekają na wyrok w londyńskim areszcie. Jak stwierdził prokurator Zahid Hussain, to przejaw przemocy na tle religijnym.

Cywilizowane społeczeństwa zachodnie posiadają wolność wyrażania opinii i wolność słowa. Jednak są granice, których przekraczać nie wolno i wszyscy musimy ich przestrzegać - skomentował. Nie dość, że weszli pijani do meczetu, to jeszcze rzucili na podłogę mięso wieprzowe w miejscu dla nas świętym.

Przypomnijmy, że w lipcu ubiegłego roku zamaskowana kobieta obrzuciła warszawski meczet świńskimi łbami. Miała to być reakcja na wyrażenie zgody przez polski rząd na przyjęcie uchodźców z Syrii i Erytrei.

Zobacz także: Uchodźca rozwiązał problem z dostawami prądu. Teraz namawia do niego innych
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(502)
Gość
6 lat temu
Prokurator Zahid Hussain 😂 to nie wyjdą szybko 😄
Gość
6 lat temu
Oni bomby podkladaja i nas zabijaja a chlopaki sobie bekonem porzucali i zaraz ich do paki wsadzili. Normalnie rece opadaja.
Gość
6 lat temu
Brawo chłopaki!
Gość
6 lat temu
Tu akurat nie ma za co ich karać ;))))
enn
6 lat temu
oj tam oj tam ;)
Najnowsze komentarze (502)
ARCZU
4 lata temu
Atak bombowy vs rzucanie bekonem - hmmmm kara taka sama lub surowsza za rzucanie bekonem.....
Gość
5 lata temu
A to źle?
Gość
5 lata temu
Super. Pomysł. .następnym razem trzeba przynieść świńskie łby i świńska krew. Podoba mi się
Gość
6 lat temu
Brawo chłopaki to słowiańska krew pobieram wyj****ie muzułmanów
Gość
6 lat temu
Co za c**l publikuje ich dane brudasom wolno wszystko I jest oc I jeszcze zdjęcia e sumie dobrze godny wzór do naśladowania
gość
6 lat temu
piłem kiedyś z Tobą Rudy we Wrocku, piątka
gość
6 lat temu
Prokurator-arab oskarża naszych chłopaków o atak na tle religijnym przy użyciu boczku, ale jak araby mordują, znęcają się i zastraszają cywilizowanych ludzi - to ich zdaniem - jest ich święte prawo do krzewienia nauk allhuja, czy jak mu tam. To się nazywa sprawiedliwość?
gość
6 lat temu
Brawo panowie! Polska jest z Was dumna!
Pierdziele
6 lat temu
Jak te d**y tak wypinają to smród w takim miejscu musi być p******y!
gość
6 lat temu
naszych bija w Anglii..a nasi co robią?
gość
6 lat temu
Pora przypomnieć przejawy przemocy na tle regilnym od wyznawców "religii miłości" i ilość ich śmiertelnych ofiar niewiernych w ostatnim roku. Lub w kilku ostanich latach. Można zawęzić to wyrażanie opinii muzułmanów dla cywilizowanego społeczeństwa zachodniego, czyli pokażcie, jak muzułanie szerzyli swoje przekonania w Europie.
gość
6 lat temu
ten dyzy rydy to ze wschodu do Polski nie przyjechał bo na goldenline pisze ze zna rosyjski, i lubi podrózowac po krajach byłego ZSRR
gość
6 lat temu
I bardzo dobrze. Może to w końcu przynajmniej tych dwóch osobników nauczy poszanowania przekonań innych ludzi. Generalnie współczuję wszystkim "innym" ze względu na religię, ateistom, homoseksualistom - zamieszkującym w tym naszym, powoli wyznaniowym już, kraju.
gość
6 lat temu
Brawo, Brawo jesz raz brawo. Jestem z was dumny Rodacy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie